Rusija

Moracu,ono sto smo pricali ostaje u sili,al nemogu sad nemam vremena,kad se vratim sa odmora pocetkom oktobra,pa ce mo onda.
Mada za krstu mi i netreba engleski,sto da se manem reklame?

Pa zar mislis da ce ti neko s krstarice doci u tvoje odaje :D

Ama salim se, slobodno se reklamiraj, ja i zena cemo da poguramo na inostranom trzistu ;) a tvoja moze na onom juznom trzistu, sve do Krima hehe.
 
Pa zar mislis da ce ti neko s krstarice doci u tvoje odaje :D

Ama salim se, slobodno se reklamiraj, ja i zena cemo da poguramo na inostranom trzistu ;) a tvoja moze na onom juznom trzistu, sve do Krima hehe.

Kako nece,dosad mi je ukupno bilo 25 ljudi iz Srbije od toga 20 sa Krstarice.I pre neko vece su me zvali iz Srbije,sad dal je sa krste ili sa nekog drugog sajta neznam.
 
Cao svima, ja sam ruskinja, volela bih da upoznam nove i interesantne ljude.
Всем привет, я русская, хочу познакомиться с новыми и интересными людьми.
 
hej vi
ljudi iz Rusije.potrebna mi je mala pomoc
isla sam na neko snimanje ,ali rezultati su na ruskom
Naravno lekar je napisao dijagnoze itd,,,imam terapiju ,ali jedna zlezda se spominje cesto u analizama,pa da li moze neko da mi prevede par reci
ali pre toga da mi kaze kako da nadjem ruska slova na kompu , da bi to napisala..
 
u zadnje vreme vidim da je Rusija dosta popularna medju nasim ljudima kao destinacija za posao,lakse sredjivanje papira u odnosu na sada vec prilicno stroge zemlje zapadne evrope.Medjutim,koliko vidim gradjevinski radnici prolaze dobro tamo a koliko sam procitao obicni rusi imaju za neke druge poslove prilicno manja primanja pa cak i u odnosu na obicne gradjevince,kolike su dakle prosecne plate nekih drugih zanimanja i sta je to sto vas je nateralo da se odlucite za Rusiju posto ne verujem da je finansijski faktor,osim ako ste svi gradjevinci:D
 
Ne mogu odgovoriti od srpske strane, ali mislim, da gotovo svi srbi ,barem sa ovog foruma, odselili su se u Moskvu. A Moskva je, tako reci, drzava u drzavi, sa 12 miliona stanovnika (da ne brojimo ilegalce). Plate su u Moskvi, i van gradevinskog posla, cesto nadmasuju cak i zapadne. Dovoljno je pogledati oglasi za rad. Mada i zivot kosta.
 
Ne mogu odgovoriti od srpske strane, ali mislim, da gotovo svi srbi ,barem sa ovog foruma, odselili su se u Moskvu. A Moskva je, tako reci, drzava u drzavi, sa 12 miliona stanovnika (da ne brojimo ilegalce). Plate su u Moskvi, i van gradevinskog posla, cesto nadmasuju cak i zapadne. Dovoljno je pogledati oglasi za rad. Mada i zivot kosta.

Ја редовно пратим руске портале и мало, мало па читам какве су ужасне саобраћајне гужве (пробки) у Москви и како смањују квалитет живота

Ја би радије живео у Казању, Волгограду, Астрахану... али наравно мало ко то бира јер сви иду за послом
 
Meni se jako svidja ovaj hram:
IMG_8671-1.jpg
 
Cao svima, ja sam ruskinja, volela bih da upoznam nove i interesantne ljude.
Всем привет, я русская, хочу познакомиться с новыми и интересными людьми.

привет, меня зовут наташа! zhiwim u srbiji, ali leti i zimi idem u moldawiju, tako da znam ruski jezik. :D
 
Mmmm,Rusija............
Moram da odem u Moskvu :heart:
Postoje 2 grada u svetu za koja sam sigurna da cu razgledati-Moskva i London.

Uopste,kad odem videcu,ali cini mi se kao da su to gluposti-Rusija hlaaaaaaadna zemlja :roll:
Rusija-mnoooooooooooooogo vodke :roll:

Veroatno je istina sve to,ali brate osecam da bas preteruju :roll:
 
Pozdrav, interesuje me kako naci poso u Rusiji? Nemam nikog tamo, a zeleo bi da odem da radim. Hvala
Најпопуларнији сајт за тражење посла , ми www.hh.ru
Али сада мало посла , криза у земљи .
Извињавам се због грешке , користи google-транслатор) )) Иако не говоре српски .
 

Back
Top