Rusija ili NATO

Sta je bolje za Srbiju u vojnom aspektu

  • Rusija

  • NATO


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Грузија,за 5 дана су извршили свој циљ ослободили Абхазију и Јужну осетију,а НАТО-у је требало 78 дана да нас бомбардује како би нам узео Косово још ако рачунамо да је Грузиска војска била светлосну годину испред нас,а сад је отприлике негде око пола светлосне године.
 
pojasni mi... gde to? jer se nesto ne secam!
Ne secas se sukoba sa Gruzijom?
:roll:
Грузија,за 5 дана су извршили свој циљ ослободили Абхазију и Јужну осетију,а НАТО-у је требало 78 дана да нас бомбардује како би нам узео Косово још ако рачунамо да је Грузиска војска била светлосну годину испред нас,а сад је отприлике негде око пола светлосне године.

Bas tako! Ali NATO je udario tamo gde smo najslabiji a to je avijacija i pvo...dugo se pripremao napad. Da su hteli ,mogli su i za 15 tak dana da nas slepe preko kopna,ali opet treba uzeti u obzir da je Srbija bila SAMA naspram dvadesetak clanica saveza ,ne znam koliko ih je tad bilo.... ;) A ovamo,sama Rusija izgazila Gruziju za nepunih nedelju dana..
Cini mi se da je Gruzija pre sukoba kupila neko naoruzanje od NATO-a u vrednosti od nekoliko milijardi evra...
 
Тако је кад ратујеш против државе која има исте авионе и у Ираку би НАТО обаро своје авионе у почетку рата и у сред сукоба кад би ови имали Ф16.
 
Па ајде паметни да те видим тебе кад ти изнад главе прође Су25 са сличним и истом шемом бојења да ли ћеш ти знати чији је.

Ма шта ја питам теби је ЕУ и НАТО уградио скенер у очи и сад када видиш нешто скенираш и види онзаку авиона.
 
Па ајде паметни да те видим тебе кад ти изнад главе прође Су25 са сличним и истом шемом бојења да ли ћеш ти знати чији је.
Ма шта ја питам теби је ЕУ и НАТО уградио скенер у очи и сад када видиш нешто скенираш и види онзаку авиона.


:hahaha::hahaha:

Postoji sistem za raspoznavanje svoj-tuđi...
U prvom zalivskom ratu i pored takvih uređaja, Nato nije dejstvovao na avione dok se vizuelno ne identifikuju, baš da nebi došlo do slučajnog obaranja.
Ali pošto Rusi pucaju po svemu što se miče, njima ništa ne vredi.
U ostalom Rusi, kokaju i taoce i teroriste zajedno. Milion puta dokazano.
 
Rusi su letos oslobodili taoce blizu somalijske obale a da je samo jedan terorista(pirat) ranjen, ostali su pohapseni.

Taocima dlaka sa glave nije falila.

Link ako nadjem, nadjem.. ako ne sami guglajte.

Imam utisak da ste ovde samo da osporite sve sto je pozitivno a vezano je za Rusiju.
 
Мислим да је неутралност најбоља,али сам приближнији руском систему војске.Нато систем превише полаже на технику,док руски полаже на изузетну обученост војника (а и дражи ми је 7.62 од 5.56)
 
Зашто не у НАТО

usce.jpg

bombardovanje_1.jpg

Nis-kasetne%20bombe.jpg

846673_30-08.jpg

130

thumbnail.php


Мислим да је сувишно било шта рећи на ове слике осим:ЕУ-да(али са Косовом),НАТО-НИКАД(а то каже и анкета-80% за Русију ;) )
 
znas kako se kaze... kad pisas uz vetar, budes popisan!!

a ti se sad pronadji u celoj prici! pa mi smo vec kanda nekoliko puta bili dobro popisani od gore, tako da je vecini ljudi u srbiji toga dosta!!
 
pa dobro šta, nema veze što smo popišani

ako smo na pravoj strani, ako se borimo za ispravnu stvar

teški su putevi božiji, pa tako se iskušenja moraju proći

ako je ijedna zemlja zaslužila da uđe prva u ono što vi zovete "carstvo nebesko"( 4 denzitet postojanja) onda je to svakako Srbija z:mrgreen:
 
Зашто не у НАТО

usce.jpg

bombardovanje_1.jpg

Nis-kasetne%20bombe.jpg

846673_30-08.jpg

130

thumbnail.php


Мислим да је сувишно било шта рећи на ове слике осим:ЕУ-да(али са Косовом),НАТО-НИКАД(а то каже и анкета-80% за Русију ;) )
Прочитај Викиликс поново па ћеш видети разговор између неког из Беле куће и неког Француског виског политичара где је срж примите Србију у ЕУ,али без Косова.
 
Напетост се вратила на светско финансијско тржиште због пада курса евра. Данас су за њега давали мање од 1,3 амерички долара. Курс јединствене европске валуте пада пету лицитациону сесију за редом. То је изазвано сумњама пословног света поводом стабилности зоне евра. Руководиоци ЕУ треба да делују брзо како не би допустили још једну кризу, изјавио је у интевјуу за лондонску Тајмс главни економиста Дејче Банк Томас Мејер.

http://serbian.ruvr.ru/2011/01/07/38998086.html
 
Upravo ove slike su razlog zbog kojega moramo u NATO a nikada više uz Rusiju.

Мога је Слоба да каже ево вам Косово ево нека пролазе ваше трупе кроз Југославију радите овде шта хоћете силуј те жене убија те децу ради те шта вам је воља,а ми ће мо повући војску са КОСОВА па нек Шиптари продају органе извађених из Срба по белом свету и нек раде шта хоће,а ви им у томе и помажите.

У његово време је било националне свести,а такве као што си ти били би у урегнтом центру врло брзо еј да им ми предамо Косово без рата па пре би се убио барем овако добили су Косово уз жиртве на својој страни и нису могле њихове трупе да пролазе кроз Србију,а сада им је и то дозвољено тотални идијотизам и продаја земље,а ти ако си из ЛДП-а или СПО-а који су били за то да им се све да онда ти свака част.
 
Мога је Слоба да каже ево вам Косово ево нека пролазе ваше трупе кроз Југославију радите овде шта хоћете силуј те жене убија те децу ради те шта вам је воља,а ми ће мо повући војску са КОСОВА па нек Шиптари продају органе извађених из Срба по белом свету и нек раде шта хоће,а ви им у томе и помажите.
У његово време је било националне свести,а такве као што си ти били би у урегнтом центру врло брзо еј да им ми предамо Косово без рата па пре би се убио барем овако добили су Косово уз жиртве на својој страни и нису могле њихове трупе да пролазе кроз Србију,а сада им је и то дозвољено тотални идијотизам и продаја земље,а ти ако си из ЛДП-а или СПО-а који су били за то да им се све да онда ти свака част.

Da ispao je jako pameta
Prvo je dozvolio da nas bombarduju 80 dana, a onda ih pustio, povuka vojsku, polici.......sve je dao na tacni + bombardovanje. Jako bisto
Nezna se ko je bistriji ti ili on.

A ovo da prolaze kroz Srbiju, siliju i rade šta hoće. Prekini da lupaš gluposti više.
 
ВУК ДРАШКОВИЋ је потписао када је био министар иностраних послова документ о дозвоолу да прелазе кроз Србију. 78дана су нас бомбардовали и повукла се веојска и полиција са Косова,али кроз Србију нису смели да пролазе него су ишли кроз Македонију и Албанију и улазили на Косово.

Оди на Косово па види шта раде.
 

Back
Top