Rusija ili NATO

Sta je bolje za Srbiju u vojnom aspektu

  • Rusija

  • NATO


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Nego te ja pitam zasto je Rusija, ako je tako cedna i cista, ostala sama i sve zemlje bivseg Sssr i Vars. pakta.

Зар није подршка једне Кине важнија од подршке свих бивших Совјета заједно !
+ Индија,Иран,Бразил,Венецуела и Јапан а сваки од тих држава појединачно је јача од свих бивших Совјета заједно !
Они који су против Америчког глобализма су сада јачи и има их више него икада пре..
Ми ћемо суноврат Америке и њеног прљавог и лажно наштампаног новца ускоро доживети.
Онај ко је највећи територијално+најмногољуднији+има злато и нафту, тај ће владати светом а то је тандем Кина-Русија
 
Русија само нема контролу за сада у Грузији,али како се захухтава биће и тога јер су Сакашвилија послали у ХАГ одосно још мало ће бити подигнута оптужница против њега,а револуцију коју је подигао уз помоћ ЕУ и САД-а угушена и на власт долазе опет проруска опозиција,затим Украина се вратила кад је видела у какву је еономску кризу запала зајдно са ЕУ,а и кад су се мало смрзавали јер су окренули леђа Русији. О земљама које су ушеле у НАТО та со су само две три су и у СССР биле више западно орјентисане,али су силом држане.
 
Ове године су добили С400 још један систем,пре две године су добили још први С400,увели су пре три месеца подморницу класе Бореј тако не лупај.

Тигар је у другом светском рату био бољи и јачи од Т55 па га је Т55 уништио у Кусрксој бици јер их је било мали милон пута више.
Т72 је стари тенк,а тај амерички је нов. Т90с би га згазио тог америчког као од шале.

Ти знаш а господин Мирослав незна,уреду.

decko kada bi neki oficir procitao ove tvoje gluposti nebi te pustili ni kapiju da prodjes a kamoli da upises akademiju.
Pa sami rusi su priznali da su gubili 5 T34 na jednog Tigra. A imali su brojcanu premoc samo zahvaljujuci svakodnevnim bombardovanjima saveznika, Nemackoj je prepolovljena industrija i proizvodnja. Transport zeleznicom je skoro bio ne moguc. Uci malo istoriju.

Rusi su 2009 uveli jednu bateriju, S400 radi ispitivanja a ne u operatiunu upotrebu. Te tvoje želje i informacije koje niko nema žadrži za sebe i svoje maštanje
Uveli jednu podmornicu... Ha ha ha pa sta? Velika stvar.

Sam Medved je izjavio za probleme u Ruskoj vojsci. Da je svega 10% savremeno.
Ako ne verujes sve je lepo napisano u Vecernjim Novostima. Cela strana. A ti sada placi.

Za T90, smesan si. U to vrene nije ni postojao. A ni sada nije u mogucnosti da se suprostavi ni M1A2, ni L2A6.
Pre svega jer ima lose nisanske srave, termalne nema, imaju Indiski, ruski njet. Podkalibarna municija je dosta losija od bilo kojeg zapadnog. Snaga motora i masa tenka su dosta losije u odnosu na zapdne gde je u proseku 27ks/t, a kod T90 te bila 18ks/t, kod T90c je nesto bolja 24ks/t ali njih ima svega 120 u naoruzanju ruske vojske od 347 serije T90, sto je smesno.
 
Poslednja izmena:
Зар није подршка једне Кине важнија од подршке свих бивших Совјета заједно !
+ Индија,Иран,Бразил,Венецуела и Јапан а сваки од тих држава појединачно је јача од свих бивших Совјета заједно !
Они који су против Америчког глобализма су сада јачи и има их више него икада пре..
Ми ћемо суноврат Америке и њеног прљавог и лажно наштампаног новца ускоро доживети.
Онај ко је највећи територијално+најмногољуднији+има злато и нафту, тај ће владати светом а то је тандем Кина-Русија

ja sam te pitao i na pitanje se ne odgovara pitanjem. Nego odgovori.

Venecuela, Brazil i ostale supacke drzave mi ne navodi, gde je i dalje 50% nepismenih.

Ja sam za EU a ne za Ameriku, upamti.

Ne navodimi Kinu molim te, ako je tolika sila sto ne vrati Tajvan. Cega se plase. Da te cujem. Eto ti drugo pitanje.

Koliko je meni poznato Japan je priznao Kosovo. Sta sad ?

Kina-Rusija tandem, ej sada si lupio kao nikada do sada i oni marsovci i majstor Yoda i kosmička energija,nisu ništa naspram ovoga.
Nikada nisu vladali niti će i kada, jer jedva sobom vladaju a kamo li drugima

Nego ti meni odgovori na pitanja..
 
Poslednja izmena:
A da nafta i zlato
Pa koliko mi je poznato, za 15-20 god neće više bit nafte i vodonik i elektromotori preuzimaju primat, tako da Rusija može da plače od muke.
A tandem Rusija-Kina je toliko smešno da nemam reči.
 
A da nafta i zlato
Pa koliko mi je poznato, za 15-20 god neće više bit nafte i vodonik i elektromotori preuzimaju primat, tako da Rusija može da plače od muke.
A tandem Rusija-Kina je toliko smešno da nemam reči.

Слажем се, никако да схватимо да је Русија велесила и да јој је Кина конкуренција, можда временом постане(и постаће) и већа конкуренција од САД.
 
Tema ODKB ili NATO ne postavlja pitanje ko je mocniji ili kakva je trenutna geopoliticka situacija vec koja strana je bolja za ostvarivanje nasih ciljeva.

Ako se racuna realna vojna moc, dakle nuklearne bojeve glave i rakete nosaci itd tu postoji balans.
 
Poslednja izmena:
Venecuela, Brazil i ostale supacke drzave mi ne navodi, gde je i dalje 50% nepismenih.

Ja sam za EU a ne za Ameriku, upamti.

Ne navodimi Kinu molim te, ako je tolika sila sto ne vrati Tajvan. Cega se plase. Da te cujem. Eto ti drugo pitanje.

Koliko je meni poznato Japan je priznao Kosovo. Sta sad ?

Stvar pismenosti se popravlja, a i mogu biti dobri ljudi a neobrazovani a može i extra obrazovan da bude zao itd..

Za EU ili Ameriku ista je stvar, Evropa je samo satelit Amerima i to samo ćorav ne vidi..

Kina se ne kurči toliko, oni mudro skupljaju svoju snagu a i pitanje da li imaju bilo kakve imperijalističke ambicije.. u svakom slučaju poštuju Srbiju ja poštujem njih

A Japan je priznao ali ne i japanski narod, niti znaju gde je to niti ih je briga a i uveren sam da će da raskrste sa Amerima kako vreme bude teklo
I da Srbija na nikog nije bacala atomske bombe a to se u japanskom narodu ne zaboravlja
kad u njima ožive sećanja i nacionalni duh, kad se digne kuka i motika tad će svako početi urušavanje zapada..
 
MikiMećava вероватно си чуо када смо рекли да нећемо присуствовати додели нобелове неграде за мир неком Кинезу,па нас је Брисел притиснуо и добили смо ово за крај,тако да после овога немогу да се сложим да нас поштоју сад могу само да нас презиру што смо их зајебали.
http://www.vesti.rs/Politika/Srbija-ipak-na-dodeli-Nobela-za-mir.html
 
MikiMećava вероватно си чуо када смо рекли да нећемо присуствовати додели нобелове неграде за мир неком Кинезу,па нас је Брисел притиснуо и добили смо ово за крај,тако да после овога немогу да се сложим да нас поштоју сад могу само да нас презиру што смо их зајебали.
http://www.vesti.rs/Politika/Srbija-ipak-na-dodeli-Nobela-za-mir.html

Slažem se da će ovo skupo naplatiti od nas

A shvatiće i oni da narod ovde ne misli tako..
 
Само Русия! Руси су наша словенска и православна браћа, а шта су нам наши "приятељи" са запада то гледасмо већ годинама. Сачувай нас Боже од Америке, НАТОа и Европскога Савеза.
 
decko kada bi neki oficir procitao ove tvoje gluposti nebi te pustili ni kapiju da prodjes a kamoli da upises akademiju.
Pa sami rusi su priznali da su gubili 5 T34 na jednog Tigra. A imali su brojcanu premoc samo zahvaljujuci svakodnevnim bombardovanjima saveznika, Nemackoj je prepolovljena industrija i proizvodnja. Transport zeleznicom je skoro bio ne moguc. Uci malo istoriju.

Rusi su 2009 uveli jednu bateriju, S400 radi ispitivanja a ne u operatiunu upotrebu. Te tvoje želje i informacije koje niko nema žadrži za sebe i svoje maštanje
Uveli jednu podmornicu... Ha ha ha pa sta? Velika stvar.

Sam Medved je izjavio za probleme u Ruskoj vojsci. Da je svega 10% savremeno.
Ako ne verujes sve je lepo napisano u Vecernjim Novostima. Cela strana. A ti sada placi.

Za T90, smesan si. U to vrene nije ni postojao. A ni sada nije u mogucnosti da se suprostavi ni M1A2, ni L2A6.
Pre svega jer ima lose nisanske srave, termalne nema, imaju Indiski, ruski njet. Podkalibarna municija je dosta losija od bilo kojeg zapadnog. Snaga motora i masa tenka su dosta losije u odnosu na zapdne gde je u proseku 27ks/t, a kod T90 te bila 18ks/t, kod T90c je nesto bolja 24ks/t ali njih ima svega 120 u naoruzanju ruske vojske od 347 serije T90, sto je smesno.

Ja bih pre rekao da si ti previse opsednut mrznjom prema Rusiji....
idi istrci koji kilometar po ovako hladnjikavom vremenu,prijace ti, oladi galvu i sagledaj stvari onakve kakve jesu...

Zesce su ti smesni komentari...
 
Poslednja izmena:

Back
Top