Rusi u Beogradu i N.Sadu uz bdenje se oprostili od Navaljnog.FOTO

zemunski kej

Elita
Poruka
20.273
1709318683-navaljni-beograd-1536x864.png

„Zaostavština Alekseja Navaljnog je večeras pred vama. To su mladi, slobodni ljudi koji su budućnost Rusije. Neki od njih su primorani da, kao mi ovde, ‘skitaju’ po svetu, dok je deo njih još uvek zatočen u Rusiji. Ali mi verujemo da će ova, ovakva Rusija pobediti. Putin je ubica i goreće u paklu, a ime Alekseja Navaljnog nosiće i krasiti mnoge ulice, trgove, aerodrome“, rekao je Nikitin za N1.
Par stotina Rusa i gradjana BGD i NS se dostojno oprostilo od Navaljnog.
Jedna lepa slika dostojanstvenog skupa. Ocigledno nisu se plasili snimaka sto znaci da su zavrsili sa Rusijom,ovakvom.
 
Kad bi ovaj iz Zemuna znao kakav je Navaljni bio nikada ne bi pisao ovakve budalaštine. Čovek je mrzeo muslimane nije očima moga da ih smisli, prvi je predlagao napad na Ukrajinu mnogo pre Dugina a tek Putina, a predlagao je uzimanje Pridrestrovlja upad u ona tri praseta, kao i proterivanje svih neruskih emigranata. Znači čovek je pet puta gori od Šešelja .
 
Poslednja izmena od moderatora:
1709318683-navaljni-beograd-1536x864.png

„Zaostavština Alekseja Navaljnog je večeras pred vama. To su mladi, slobodni ljudi koji su budućnost Rusije. Neki od njih su primorani da, kao mi ovde, ‘skitaju’ po svetu, dok je deo njih još uvek zatočen u Rusiji. Ali mi verujemo da će ova, ovakva Rusija pobediti. Putin je ubica i goreće u paklu, a ime Alekseja Navaljnog nosiće i krasiti mnoge ulice, trgove, aerodrome“, rekao je Nikitin za N1.
Par stotina Rusa i gradjana BGD i NS se dostojno oprostilo od Navaljnog.
Jedna lepa slika dostojanstvenog skupa. Ocigledno nisu se plasili snimaka sto znaci da su zavrsili sa Rusijom,ovakvom.

Nadam se da ti, Mstislav, i Staša Zajović niste propustili ovaj veličanstveni skup.
 
1709318683-navaljni-beograd-1536x864.png

„Zaostavština Alekseja Navaljnog je večeras pred vama. To su mladi, slobodni ljudi koji su budućnost Rusije. Neki od njih su primorani da, kao mi ovde, ‘skitaju’ po svetu, dok je deo njih još uvek zatočen u Rusiji. Ali mi verujemo da će ova, ovakva Rusija pobediti. Putin je ubica i goreće u paklu, a ime Alekseja Navaljnog nosiće i krasiti mnoge ulice, trgove, aerodrome“, rekao je Nikitin za N1.
Par stotina Rusa i gradjana BGD i NS se dostojno oprostilo od Navaljnog.
Jedna lepa slika dostojanstvenog skupa. Ocigledno nisu se plasili snimaka sto znaci da su zavrsili sa Rusijom,ovakvom.

Blago Rusiji. Da se jos nama resiti ovakvih Srba pa da nam svane napokon.
 
Nadam se da ti, Mstislav, i Staša Zajović niste propustili ovaj veličanstveni skup.
Vecina su Rusi. Nekako naslednici belih Rusa,barona Vranglera koji su spas nasli u Srbiji. Treci talas ,prvi oko 50 000 pobeglih od boljsevika od 1920,drugi talas 90tih kad su dzabe dobili NIS nekoliko stotina i ovaj treci najbrojniji gde opet beze od ratova i ludaka.
 
Kad bi ovaj iz Zemuna znao kakav je Navaljni bio nikada ne bi pisao ovakve budalaštine. Čovek je mrzeo muslimane nije očima moga da ih smisli, prvi je predlagao napad na Ukrajinu mnogo pre Dugina a tek Putina, a predlagao je uzimanje Pridrestrovlja upad u ona tri praseta, kao i proterivanje svih neruskih emigranata. Znači čovek je pet puta gori od Šešelja .
Pa ne čudi kad je po majci Ukrajinac. Ukrajinci su kroz istoriju bili glavni koljači, silovatelji, nasilnici. Sva streljanja, pljačke, silovanja po centralnoj Evropi 1945. vršili su Ukrajinci iz Crvene Armije.
 
1709318683-navaljni-beograd-1536x864.png

„Zaostavština Alekseja Navaljnog je večeras pred vama. To su mladi, slobodni ljudi koji su budućnost Rusije. Neki od njih su primorani da, kao mi ovde, ‘skitaju’ po svetu, dok je deo njih još uvek zatočen u Rusiji. Ali mi verujemo da će ova, ovakva Rusija pobediti. Putin je ubica i goreće u paklu, a ime Alekseja Navaljnog nosiće i krasiti mnoge ulice, trgove, aerodrome“, rekao je Nikitin za N1.
Par stotina Rusa i gradjana BGD i NS se dostojno oprostilo od Navaljnog.
Jedna lepa slika dostojanstvenog skupa. Ocigledno nisu se plasili snimaka sto znaci da su zavrsili sa Rusijom,ovakvom.
Lepo ja kažem da su to u beogradu sve američki plaćenici i špijunčine. I naravno to prenosi cnn n1 naci američka televizija. FUUUUUUJ! ČMAROVI AMERIČKI!
 

Back
Top