Rupa

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Za sve ovo je kriv san, ne moguce je da nesto osecam prema tebi,..Nemoguce!!!

Utripovala sam sve to, znam i to zbog f.ucking sna,..procice me,..a mislim da nije ni sujeta,...

jer nemoguce da imam osecanja prema tebi ili sam ja psihicki pukla !!! Zasto sam ljubomorna?
 
Pred Novu godinu ste mi objašnjavali da je sasvim normalno da se decembarska plata isplaćuje u januaru. U januaru ste mudro ćutali. Februar je, a ja treba da vas cimam da mi isplatite ono što sam zaradila:besna:
 
NISTA nisam polozila ,da krivo mi je.NE nisam glupa i NEMA potrebe da se prebacujem na visu ili bilo gde. jednostavno NISAM nista ucila i NISAM ni prstom makla ali kako to da ti KAZEMMM:((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((
 
Mrzim ljude takve kao sto si ti..koji gaze preko jadnih i bednih ljudi da bi dosli do slave!!!
Nisi ni cuo za njega dok nije postao Direktr Javnog preduzeca
i domah si ga zvao da ti se pridruzi kako bi se ti istakao ..
.ma aaaaaaaaajde molim te...povraca mi se....

TI NISI VECAN a ni ta stranka nije vecna..a sve se vraca!!! Nece ni tvoja do zore!
 
Nisam u jebenom zabavishtu!!!! odjebite!
I vas dvoje,ko gluvi telefoni..
i ja znam,znam,znam,da se ja posvadjam sa vama nekoliko da ce se od 45 ljudi na mom smeru 30 okrenuti protiv mene i da cete mi uciniti sudiranje paklom,jer se izdvajam,jer nisam htela ko vi da lizem bulju nekolicini ''popularnih '' { a i oni su seljacine }...ja sam vec navikla na to,da mene u zivotu svi ili napadaju,ili kinje..a ne znam cime sam to zasluzila,mora da sam neshto mnogo zasrala u proslom zivotu kad u ovom moram samo da patim.a nadam se da cu nekad negde,biti nagradjena za sve to..pa makar i u drugom zivotu

:roll:

i zna,dobro znam da sam sama,ali ne govorim bukvalno samoca,vec neka unutrashnja koja me pritiska,onaj osecaj kad niko ne moze ni da dopre do tebe,i to znam..i zivim samo vama u inat. Pa dokle mi da inat snagu,dace mi. znam ja da sam sama ko vuk..makar imala hiljadu ljudi,i znam da ce tako uvek biti...ali ona pishicka samoca,gde znash,da niko ne bi mogao da razume tvoju bit,jer je previshe komplikovana...a negde sma procitala,vezano za ribe i horoskop,kao,Bog daje svakom znaku dar i nash dar '' ribe trebaju da nose tugu sveta u sebi,dat im je dar da razumeju ceo svet,ali da svoju mudrost ne mogu prevaliti u rechi,jer ih drugi ljudi nikada nece razumeti niti cuti,i zbog toga su osudjeni,da imaju uvid u sve prirode najasnije,ali i da najvishe zbog toga pate. '' Bash. valjda zato shto smo najmudriji moramo najvishe da patimo. stalno. a gluplji su srecniji,oni prezive.


Zato ajde,izazivam vas. kinjite,napadajte,spletkarite ko guske neke, **** majku u Novi Sad ste dosle pre tri meseca a prokurcile se ,a dosle iz vukojebina...seljanure jedne,samo probjate da me gledate kao inferiornu. nema toga shto meni nisu radili,nema kako me nisu kinjili,skoro svak vrstu psihicke torture sam pretrpela,sutirali su me skoro citavog mog zivota i kad sam na zemlji bila.....i shta mi vi josh mzoete? ali jeste,teshko je, 30 na jednu....znam da cete me unishtiti,ili sj.ebati....ali shta da se radi..
 
Poslednja izmena:
Morao je baš danas da bude ovakav kijamet i da mi pokvari sve planove :besna::besna:

I sad ću morati u sred radne sedmice da uzimam slobodan dan i da trčim da sve pozavršavam :dash:
 
Nisam u jebenom zabavishtu!!!! odjebite!
I vas dvoje,ko gluvi telefoni..
i ja znam,znam,znam,da se ja posvadjam sa vama nekoliko da ce se od 45 ljudi na mom smeru 30 okrenuti protiv mene i da cete mi uciniti sudiranje paklom,jer se izdvajam,jer nisam htela ko vi da lizem bulju nekolicini ''popularnih '' { a i oni su seljacine }...ja sam vec navikla na to,da mene u zivotu svi ili napadaju,ili kinje..a ne znam cime sam to zasluzila,mora da sam neshto mnogo zasrala u proslom zivotu kad u ovom moram samo da patim.a nadam se da cu nekad negde,biti nagradjena za sve to..pa makar i u drugom zivotu

:roll:

i zna,dobro znam da sam sama,ali ne govorim bukvalno samoca,vec neka unutrashnja koja me pritiska,onaj osecaj kad niko ne moze ni da dopre do tebe,i to znam..i zivim samo vama u inat. Pa dokle mi da inat snagu,dace mi. znam ja da sam sama ko vuk..makar imala hiljadu ljudi,i znam da ce tako uvek biti...ali ona pishicka samoca,gde znash,da niko ne bi mogao da razume tvoju bit,jer je previshe komplikovana...a negde sma procitala,vezano za ribe i horoskop,kao,Bog daje svakom znaku dar i nash dar '' ribe trebaju da nose tugu sveta u sebi,dat im je dar da razumeju ceo svet,ali da svoju mudrost ne mogu prevaliti u rechi,jer ih drugi ljudi nikada nece razumeti niti cuti,i zbog toga su osudjeni,da imaju uvid u sve prirode najasnije,ali i da najvishe zbog toga pate. '' Bash. valjda zato shto smo najmudriji moramo najvishe da patimo. stalno. a gluplji su srecniji,oni prezive.


Zato ajde,izazivam vas. kinjite,napadajte,spletkarite ko guske neke, **** majku u Novi Sad ste dosle pre tri meseca a prokurcile se ,a dosle iz vukojebina...seljanure jedne,samo probjate da me gledate kao inferiornu. nema toga shto meni nisu radili,nema kako me nisu kinjili,skoro svak vrstu psihicke torture sam pretrpela,sutirali su me skoro citavog mog zivota i kad sam na zemlji bila.....i shta mi vi josh mzoete? ali jeste,teshko je, 30 na jednu....znam da cete me unishtiti,ili sj.ebati....ali shta da se radi..

:zag::zag::heart::heart:
 
...kad pre proleteše ovi lepi dani:mrgreen:...i još samo jedan dan...opet,ulećem u kolotečinu, kuća-pos'o-pos'o-kuća...bem te živote...da bar 'oće ovo vreme da se
prolepša i dan produži malo..pa da živnem malo....kako mrzim ovo šućmurasto,
buđavo vreme...i kušu i kišobrane......:mrgreen::worth:
 
Objasni ,objasni 1000 puta isto.U kur.c i drzava i ja i svi i sve.
Stalno se nadju neki neki pametnjakovici sto sve znaju
PA BAR GOOGLY POSTOJI MAMICU TI NATAKNEM PROLETERSKU pitaj a ne pametuj
:smsko sto place od mukeeeee:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top