Rukovanje

  • Začetnik teme Butterflies And Hurricane
  • Datum pokretanja
A tako kad mi pruze mlitavo ruku, po pravilu se nikad vise ne rukujem sa njima, a i steknem utisak ljigave osobe...vise me iznervira takav zenski debilizam.....mislim....znam da je istorija nekada nalagala drugacije, kao damsko pruzanje ruku i te fore, ali onda su iste te dame htele da se izjednace sa nasim muskarcinama...onda treba ostati dosledan....
 
ne volim da se rukujem... izbegavam maksimalno... i taj mi stisak nista ne govori... mozda mi neko pruza mlohavo ruku zato sto je i njemu gadno da se rukuje... ili jako zato sto ga je neko iznervirao pre toga... mislim... ponovo te analize... gluposti... cemu uopste to rukovanje? sta pokazujemo tim gestom? da smo bliski sa nekim koga vidimo prvi, i mozda jedini, put u zivotu?
 
Hmm, da, ne volem, ko ni drugi, mlitavce i mlitavkinje, al ne volem bas ni skvizere, pa ne mos ruku izvuci 2 minuta...

A ta moda "mrtve ribe" je nastala od bodybildera i "zeStokih" momaka, kao "nezni sivonja", ne sme da stisne jer nema "osecanja" za jacinu... :? sranye
 
Zex:
Hmm, da, ne volem, ko ni drugi, mlitavce i mlitavkinje, al ne volem bas ni skvizere, pa ne mos ruku izvuci 2 minuta...

A ta moda "mrtve ribe" je nastala od bodybildera i "zeStokih" momaka, kao "nezni sivonja", ne sme da stisne jer nema "osecanja" za jacinu... :? sranye
IH, BRE, PRETERA GA, ISPADA, MLAKO RUKOVANJE UVELI BILDERI?! :lol: Pa da, moguce, vish, nisam o tome razmisljao!
 
ja se rukujem samo kad se upoznajem sa nekim, posle tesko, ne padne mi na pamet, sem kad mi neko pruzi ruku, prihvatim naravno, nekako mi previse zvanicno deluje, a to za mlohav stisak, eto, valjda se rasirilo da niko to ne voli, pa mi se par puta desilo da mi zenska osoba stegne ruku, ono da mi prebroji sve koshchice u saci i onda ja kazem al si jaka bogtemazo :)
u stvari sta ja pisem, ne govori mi nista specijalno.
 
storm cloud:
Приметила сам да се никад ниједна жена није руковала са мном млитаво, док мушкарци...:roll:
Vala sam se naskit'o po NS, a ne dopade mi šaka ova pismena forumska diva! :lol:

Manje bi kolutala okicama, nakon shakehands-ovanja, žirant 8-) ;)
 
Vala sam se naskit`o po NS a ne dopade mi šaka ova pismena forumska diva! :lol:

Manje bi kolutala okicama, nakon shakehands-ovanja, žirant 8-) ;)[/QUOTE]
O, pa dobro..znamo vec o tvojim NS -puteshestvijima...oprezno sa uspomenama, mogao bi iskopati neshto sto ne treba ;)
 
Više obraćam pažnju na to da li mi pruža celu šaku, a tek onda na stisak.
Ne volim kada mi neko pruža vrhove prstiju.
Ni mlitavo rukovanje. Kažu, ''Ko se mlitavo rukuje, taj mlitavo misli''.
A ne volim ni, brate, one koji mi otkinu ruku, slome prste kad me ščepaju za šaku... :)
 
_AnjA_:
®:
Vala sam se naskit`o po NS a ne dopade mi šaka ova pismena forumska diva! :lol:

Manje bi kolutala okicama, nakon shakehands-ovanja, žirant 8-) ;)
O, pa dobro..znamo vec o tvojim NS -puteshestvijima...oprezno sa uspomenama, mogao bi iskopati neshto sto ne treba ;)
Je li razglasila radiJo Milessa? :)
O, baš mi drago. Možda ti znaš, to si štela reć? :razz:
Moje... iskopine, moji rudokopi su transparentni, kao i imovina funkciJonera nam vrlih ;)


Bolje ti opreznije s citiranjem postova, vid' na šta ti liči... manageru :)
 
Sokolica_M:
Više obraćam pažnju na to da li mi pruža celu šaku, a tek onda na stisak.
Ne volim kada mi neko pruža vrhove prstiju.
Ni mlitavo rukovanje. Kažu, ''Ko se mlitavo rukuje, taj mlitavo misli''.
A ne volim ni, brate, one koji mi otkinu ruku, slome prste kad me ščepaju za šaku... :)
Aj' ne raščlanjuj sad toliko... sve po tim prstićima. :P I idi, stidi se pod poljupcima, po profilnim slikama :D:D:D:D
 
®:
Je li razglasila radiJo Milessa? :)
O, baš mi drago. Možda ti znaš, to si štela reć? :razz:
Moje... iskopine, moji rudokopi su transparentni, kao i imovina funkciJonera nam vrlih ;)


Bolje ti opreznije s citiranjem postova, vid' na šta ti liči... manageru :)
Hmm..nije Milessa..ti. Bila su pomenuta neka kolena..ako se dobro secam? ;)

A..da ..i neka lascivnost se pominjala..:)

Btw..imovina retko ima samo jednog vlasnika..menja se to :lol:
 

Back
Top