ROLERI

Evo i ja da vam se pridružim. Ako pitaš u čemu, pa u čemu bi, pao sam i to dobro danas..:mrgreen:
Ne mojom krivicom, ali pao. Kod rampe na uzbrdici, devojka sa bajsom se zaletela pravo na mene, još joj vičem da bezi na svoju stranu, a pored nje jos dve debila, voze uporedo.
Ona se skamenila i ja da se ne sudarimo direktno, sletim sa staze i po travi proklizam i padnem na kolena. Jaoj kako sam je psovao, je.... sam joj sve pospisku:otkacio:. A ona nje ni stala, da pita dali je sve ok, samo nastavila, okrenuo sam još jedan krug ali su zbrisali.:evil:
Ali sve u svemu ok idemo i sutra..:mrgreen:

:hahaha::hahaha::hahaha: ***,sto nisam bila tu da to vidim...komedija... :hahaha::hahaha::hahaha::hahaha: E bas si car da znas... :cool::super::klap::cmok:
 
Ja imam rolere Fila Helix, zna li neko kako su se oni pokazali?

poslednji put kada sam videla Fila roške, bile su to neke za hokej na betonu i bile su nenormalno skupe...
inače, Helix modeli su iz fitnes kolekcije... i stvarno nemam pojma kakve bi mogle da budu, jer ne znam nikoga ko ih vozi...
na njihovom sajtu piše ovako nešto:
Fitness is the segment where the beginners up to the intermediate consumers can find the right product. For each price point we are giving the maximum of the available features. The models are: Helix 60 (with 90mm wheels, alu frame and Q-Fit the Fila speed closure system), Helix 55 (with alu frame and Q-Fit), Helix 50 (with composite frame and Q-Fit) and FF45 (entry price point)
nemam pojma šta im znači ovo Q-fit... ako neko zna, neka javi... :)
 
to su novi rekviziti koje bih zelela da isprobam :D

al bas i nisam upucena...dakle , pravi pocetnik.
koliko kostaju, gde mogu da se nabave (kvalitetni, da ne budu bas kineski :? )...na sta obratiti paznju pri kupovini...
kakva su vasa iskustva sa voznjom istih, neki koristan savet, sve je dobrodoslo..!!
Kvalitetni u sportskim radnjama.Kupi kvalitetne jer ti to vozis,tvoj zivot je u pitanju.To ti je isto kao kada biras da li da kupis bzvz kola ili poluispravna ili nova i kvalitetna;)
Proveri na netu cenu ili otidji licno tamo.Cene variraju pa se dobro raspitaj.Dobri su i sa silikonskim i sa gumenim.Uzmi one za rekreaciju.Ja takve imam-Bauer-ove.
Odlicno iskustvo imam.Vozim ih i sad ali samo da se zagrejem....za pocetnike je extra za misice,ako ih nemate.
Roleri su extra stvar!:)
Ja ni jednom do sada nisam pala sa njih,kao ni sa klizaljki:)
 
Cao sima...obozavam volere, i dugo ih vozim..ali ne znam bas svasta..moze li neko da mi objasni kako da uradim okret, ili da vozim u nazad? unapred hvala :)) pozdav!
Kako da ti objasni preko foruma???
Pa to mora face2face....Tako su mene ucili,pa sam na SNP skakaaaaalaaaa,ali mi je trebalo dosta vremena da naucim...i dosta padova,modrica...ali je vredelo.
 
Sve informacie vezane za rolere mozete da dobijete na Adi Ciganliji u nasoj skoli...

Ukoliko zelite da naucite da vozite ili usavrsite tehniku, pozovite info telefon skole kako biste zakazali svoj cas i informisali se...
info telefon: 062 550044
 
Pozdrav svima.
Da li bi neko mogao da mi kaze koja je razlika izmedju muskih i zenskih Roces R201 abec 7 rolera, ako razlike ima? S obzirom da mi je trebao broj 42 a trenutno u radnji nisu imali vece brojeve zenskih modela, kupila sam muske. Sem ruzne boje na koju sam nekako pristala, nisam nasla ni jednu razliku. A i prodavac mi ni jednog momenta nije pomenuo da kupujem muske. Uporedjivala sam slike zenskog i muskog modela sa zvanicnog sajta roces i opet, ne vidim ni jednu razliku.
I da, ako neko ima iskustva sa ovim modelom, volela bih da znam da li sam napravila dobar izbor za rekreativnu voznju?

Hvala unapred

Pozdrav
 
Pozdrav svima.
Da li bi neko mogao da mi kaze koja je razlika izmedju muskih i zenskih Roces R201 abec 7 rolera, ako razlike ima? S obzirom da mi je trebao broj 42 a trenutno u radnji nisu imali vece brojeve zenskih modela, kupila sam muske. Sem ruzne boje na koju sam nekako pristala, nisam nasla ni jednu razliku. A i prodavac mi ni jednog momenta nije pomenuo da kupujem muske. Uporedjivala sam slike zenskog i muskog modela sa zvanicnog sajta roces i opet, ne vidim ni jednu razliku.
I da, ako neko ima iskustva sa ovim modelom, volela bih da znam da li sam napravila dobar izbor za rekreativnu voznju?

Hvala unapred

Pozdrav

Za rekreaciju su super. Možeš da imaš najbolje, ali šta vredi ako skupljaju prašinu.
;)
 
Nema nikakvih tehnickih razlika, ja mislim.. samo u boji i brojevima.. tj. muske se prave i u vecim brojevima..
A sto se boja tice.. nisu sve kombinacije boja iste za muskarce i zemske..
Konkretno, taj model je napravljen u vise boja, kako muska tako i zenska varijanta i to, po pravilu, nisu iste kombinacije boja (jer bi onda razlika bila samo u broju i ta podela na muske i zenske bi bila besmislena) iako mogu i da budu (recimo, i muske i zenske patike skroz crne).. pa tako, ako imaju zenske u npr. roze boji nece se napraviti u toj boji i za muskarce..
 
Imam Rollerblade sa 3 tockica od 100mm i jednim od 90mm.Tek sam poceo i mnogo su mi brzi i tesko skrecem.Jel zna neko gde mogu da nadjem manje tockice ali da odgovara ovaj jedan manji ostalim tockicima? 82-72 ili neka druga kombinacija...
 
Ja imam rolere sa dobrom cipelom,ali su im tockici 70 mm.Htela sam da kupim vece ali iznad tockova pise ''max wheel size 72 mm''.Da li to znaci da je maximalna velicina 72 mm?
 

Back
Top