Rodjendani

FENOMENALNO!!!!
Zaista nakon rodjendana sve drugarice su me pozvale malo zbog davanja recepata, ali uglavnom da iskomentarisu da je bio pravi deciji.Naravno mi smo se svojski potrudili: preko 100 balona (koje smo suprugi ja duvali dve veceri), plakat sa natpisom SRECAN RODJENDAN TEO, TEOVA ZURKA, rodjendanski tanjirici, kape, case, duvaljke za svakog klinca bili su samo delic atmosfere.Sve to je bilo uz CD decijih pesmica.
Sto se tice lokala, najoptimalnije je 30-40 ljudi da bude opustencija.Mi smo izasli na 60-tak i bilo je guuuuuuzzzzzvaaaaaaaaaaa!!!!Konobar tj vlasnik je svesrdno sa svojim bratom, mamom usluzivao goste i bili smo prezadovoljni.Nema pranja sudova, rasklanjanja nereda, usisavanja.....samo kod kuce OTVARANJE POKLONA!!!

Eto mislim da za 3.000,00 din nema boljeg prostora za ovakav rodjendan, mis mo zaista prezadovoljni i mislim da cemo i iduci (sve dokle mu igraonice ne budu interesantne) slaviti u Leonardu :p
 
Sada sam se i ja prikljucila vasim razgovorima o rodjendanima. Upravo smo i mi nasem "piletu" slavili rodjendan u M&M u Grcica Milenka 36 i ooodusevljeni smo. Devojke su fenomenalne, prostor prelep, kao da ste u najlepsoj morskoj atmosferi, cisto, 3 kupatila, veliki prostor, klimatizovan, o deci brinu animatori tri sata, koliko inace i traje zakup, imaju i prelepu garderobu za kostimiranu zabavu za decu, radi se i sminkanje dece, jednom recju - vredi svaku paru koju smo platili!
 
Cica i Laki:
Sada sam se i ja prikljucila vasim razgovorima o rodjendanima. Upravo smo i mi nasem "piletu" slavili rodjendan u M&M u Grcica Milenka 36 i ooodusevljeni smo. Devojke su fenomenalne, prostor prelep, kao da ste u najlepsoj morskoj atmosferi, cisto, 3 kupatila, veliki prostor, klimatizovan, o deci brinu animatori tri sata, koliko inace i traje zakup, imaju i prelepu garderobu za kostimiranu zabavu za decu, radi se i sminkanje dece, jednom recju - vredi svaku paru koju smo platili!
Kol'ko para?
 
Cena je 120 EUR u koju je ukljucena jedna devojka koja opsluzuje odrasle i jedna koja radi komunikaciju sa roditeljima i brine da sve bude u redu. 60 EUR su 2 animatora, ima vise ekipa i rade program u odnosu na uzrast dece, imaju sve od sokova (osim zestokog), muzika je iskljucivo za decu decija a za odrasle PRAVA za opustanje i caskanje. Po zelji roditelja mozete iznajmiti i vaspitaca da cuva bebe, ako hocete da obradujete svoje prijateljice, mlade mame, da se i one provedu dok su im bebironi u sigurnim rukama. CENA JE JEDNAKA KVALITETU KOJI DOBIJES, veruj mi! U utorak sam bila gost (prijateljica kojoj sam takodje preporucila prostor) i uverila se da je
cela organizacija odlicna, domacini ljubazni i sve je u funkciji slavljenika. Telefon M&M je 3830 851 i ljudi su raspolozeni da vam u svako doba pokazu prostor pa i ako ga, iz nekog razloga, ne iznajmis, vredi to videti!!!
 
Draga Crocodile, idi i pogledaj i videces da se je pojavio jedan normalan prostor a zaboravila sam da ti kazem, ukoliko te zanima, da ce u tom prostoru otvoriti i obdaniste od Septembra. Ako neko bude isao na neki rodjendan u M&M, volela bih da cujem misljenje jer sam se ja zaljubila u kucu i dvoriste i celu ideju...
 

Back
Top