RODITELJI

Da li vam se roditelji mesaju u vezu?
Da li je neophodno da se vas partner svidi i njima ili prihvataju vas izbor u svakom slucaju?
Da li vam je bitno misljenje roditelja?
Da li to moze da upropasti vezu?

ne nesto narocito, mislim ponekad verbalno sa savetima i sl..... ponekad kaze nesto pametno, al retko :lol:

pa nije neophodno, ali je pozeljno, ako ipak nije tako ebi ga nema veze tvoja veza ne njihova

ne nesto narocito, mogu da cujem, mogu da poslusam, ne moram, sve je na meni, moj zivot

moze ako je neko od aktera u vezi jos uvek vezan pupcanom vrpcom, ako je samosvesno bice onda ne, opet ponavljam - tvoj zivot, tvoja veza...
 
Da li vam se roditelji mesaju u vezu?
Da li je neophodno da se vas partner svidi i njima ili prihvataju vas izbor u svakom slucaju?
Da li vam je bitno misljenje roditelja?
Da li to moze da upropasti vezu?


1.Ne..
2.Nije ali je pozeljno...nisu nikad bili protiv..veruju mi i znaju da je moj izbor ok...
3.Naravno da jeste...uvek ocekujem da se izjasne...
4.Ne..ne moze...

P.s. aooooooo...pa ovo je staro breeee.... kuku...
 
Da li vam se roditelji mesaju u vezu?
Da li je neophodno da se vas partner svidi i njima ili prihvataju vas izbor u svakom slucaju?
Da li vam je bitno misljenje roditelja?
Da li to moze da upropasti vezu?

poslednji put keva jeste no izvojevala sam pobedu
JC_dance.gif

samo da nije narkoman...
JC_shakehead.gif


ne slazemo se nikako...

ne, stojim cvrsto pri svojoj odluci
Connie_threaten.gif
 
Da li vam se roditelji mesaju u vezu?
Da li je neophodno da se vas partner svidi i njima ili prihvataju vas izbor u svakom slucaju?
Da li vam je bitno misljenje roditelja?
Da li to moze da upropasti vezu?
1.Nisu...a trebalo je..
2.Prihvatili...a nisu trebali..
3.Jeste,ako se podudara s mojim..
4.nemam takvog iskustva..verovatno da može...

...sad razmišljam drugačije nego što sam onda..sad sam roditelj..:)
 
Da li vam se roditelji mesaju u vezu?
Da li je neophodno da se vas partner svidi i njima ili prihvataju vas izbor u svakom slucaju?
Da li vam je bitno misljenje roditelja?
Da li to moze da upropasti vezu?

ne i da.
uglavnom su im se svidjali...ne verujem da bi prihvatili na pocetku, al predpostavljam da bi se pomirili ako bih ja bila srecna.
jeste...a volela bih da nije.
moze.
 
Poslednja izmena:
Da li vam se roditelji mesaju u vezu?
Da li je neophodno da se vas partner svidi i njima ili prihvataju vas izbor u svakom slucaju?
Da li vam je bitno misljenje roditelja?
Da li to moze da upropasti vezu?

DA...Mislim,moze u onolikoj meri koliko mi to dozvolimo,kad vishe ne zivis pod njihovim krovom igrash po svojim pravilima ne njihovim i onda ne mogu nishta reci...
ali zato kad si mladji...:roll:
nearly absolute control...bar u mom slucaju...da mi ne pada pamet da izlazim preko nedelje,samo vikendom,petak i subota,a i ako izadjem dva-tri vikenda zaredom ide- a s kim si to ti,a gde ti to ides,maltene shto ne zove taj lokal da proveri jesam li stvarno bila tamo ili lazem,pa sve nekim sumnjivim tonom mi se obracaju,stalno gushenje oko i u vezi svega shto nije ucenje,ako izadjem bla bla kuci do dva { wtf a svi moji do pet ujutru,a nalazimo se u 11 } , nadziranje gde si,ako izlazis previshe cesto tu je vec neshto sumnjivo...a da imam decka...nije problem,ali oni ne znaju,jer tacno znam kad bi znali,to bi bilo razglabanje o tome 24/7, svaki put krestanje o tome kako ja sve zapostavljam zbog njega { shto nikad nije istina,vec oni unapred to tako }, bolesno nadziranje kad se vracam od njega,najverovatnije bi saznali apsolutno sve o njemu od ocena u skoli,do biografije njegovih roditelja,do ulice u kojoj zivi,maltene njegovo kretanje od rodjenja pa naovamo,...i to sve zato shto imam poshtovanje prema njima,ja ne radim nishta,da pricam sa njima o takvim stvarima,ne pada mi na pamet- ja ni kad mi je najteze bilo oko nekih stvari nisam im se nikad poveravala,nikad,pa shto bih oko neke takve stvari kao shto je decko...i toliko leshinare oko mene u vezi nekih stvari da me ponekad stvarno malo gushe,dok mog brata ostavlaju na miru, al ''on je mushko''..:roll: jednom sam pitala caleta ,pa dobro shta bi uradio da sam ja neka narkomanka ili alkoholicar i reche covek izbacio bi me na ulicu
 
DA...Mislim,moze u onolikoj meri koliko mi to dozvolimo,kad vishe ne zivis pod njihovim krovom igrash po svojim pravilima ne njihovim i onda ne mogu nishta reci...
ali zato kad si mladji...:roll:

nearly absolute control...bar u mom slucaju...da mi ne pada pamet da izlazim preko nedelje,samo vikendom,petak i subota,a i ako izadjem dva-tri vikenda zaredom ide- a s kim si to ti,a gde ti to ides,maltene shto ne zove taj lokal da proveri jesam li stvarno bila tamo ili lazem,pa sve nekim sumnjivim tonom mi se obracaju,stalno gushenje oko i u vezi svega shto nije ucenje,ako izadjem bla bla kuci do dva { wtf a svi moji do pet ujutru,a nalazimo se u 11 } , nadziranje gde si,ako izlazis previshe cesto tu je vec neshto sumnjivo...a da imam decka...nije problem,ali oni ne znaju,jer tacno znam kad bi znali,to bi bilo razglabanje o tome 24/7, svaki put krestanje o tome kako ja sve zapostavljam zbog njega { shto nikad nije istina,vec oni unapred to tako }, bolesno nadziranje kad se vracam od njega,najverovatnije bi saznali apsolutno sve o njemu od ocena u skoli,do biografije njegovih roditelja,do ulice u kojoj zivi,maltene njegovo kretanje od rodjenja pa naovamo,...i to sve zato shto imam poshtovanje prema njima,ja ne radim nishta,da pricam sa njima o takvim stvarima,ne pada mi na pamet- ja ni kad mi je najteze bilo oko nekih stvari nisam im se nikad poveravala,nikad,pa shto bih oko neke takve stvari kao shto je decko...i toliko leshinare oko mene u vezi nekih stvari da me ponekad stvarno malo gushe,dok mog brata ostavlaju na miru, al ''on je mushko''..:roll: jednom sam pitala caleta ,pa dobro shta bi uradio da sam ja neka narkomanka ili alkoholicar i reche covek izbacio bi me na ulicu

da, ali ne treba da budes pomirljiva i popustljiva prema njima ni sada,
jer kasnije, kad budes pocela da zivis sama, samo ces nastaviti da se isto ponasas...
meni je danas zao sto se nisam vise bunila protiv nekih gluposti, pravila koje su mi nametali, nego sam ih prihvatala i trudila se da ih ni u cemu ne razocaram.
posle, kad prodje neko vreme, ukapiras da si mnoge stvari radila zbog njih,
a ne zbog sebe...
 
Da li vam se roditelji mesaju u vezu?
Da li je neophodno da se vas partner svidi i njima ili prihvataju vas izbor u svakom slucaju?
Da li vam je bitno misljenje roditelja?
Da li to moze da upropasti vezu?

mislio sam da je trpanje matoraca u neciju vezu iskorenjeno krajem 19og veka...ciji matorci,a da imaju napismeno da su normalni,bi se mesali u vezu i ocenjivali svaku devojku koju dovedes u kucu...
to ona varijanta...
e,ne svidjas se mojoj mami...nazalost,necemo moci da opstimo...:(ne da mi mama,jer misli da ne bi znala sarmu da zavijes...a i ne voli brinete...
 

Back
Top