reputacije

baby jane

Buduća legenda
Poruka
44.496
pošto se već 5 strana priča o istim na temi "forumaško upoznavanje",pitam ja vas...da li vam uglavnom ista ekipa daje reputacije...kakvog tipa reputacije primate...i da li ih rado dajete...?

i zašto nekim ljudima nikad ne date reputaciju...jer zato što vas nerviraju il zato što ih nimalo ne volite:lol::lol::lol:?

p.s. ajd da svako postavi svojih poslednjih 10 reputacija a mi da pogađamo od koga su:rumenko::rumenko::rumenko:
 
mojih poslednjih 8 reputacija:
1. ako te zamolim da ne otvaras teme, da li ce bar to uspeti?
2. zalili su mi se ostali moderatori na tebe... bices banovan...
3. ne bi trebao da otvaras vise od 3 teme dnevno...
4. dogovorili smo se da ces biti banovan ako otvoris jos jednu temu...
5. prekrsio si sva pravila krstarice i bices zauvek banovan...
6. tema je zakljucana i to ce se desiti sa svakom sledecom...
to su sve moji drugari... moja braca... jedan od njih najveci... a jednom sam i dobio reputaciju gde mi kazu da sam najveci car... i jednom da idemo na pivo... a jednom sam dobio reputaciju zato sto sam nekom drugom dao reputaciju... koliko se tu predivnih prijateljstava rodilo...
 
pošto se već 5 strana priča o istim na temi "forumaško upoznavanje",pitam ja vas...da li vam uglavnom ista ekipa daje reputacije...kakvog tipa reputacije primate...i da li ih rado dajete...?

i zašto nekim ljudima nikad ne date reputaciju...jer zato što vas nerviraju il zato što ih nimalo ne volite:lol::lol::lol:?

p.s. ajd da svako postavi svojih poslednjih 10 reputacija a mi da pogađamo od koga su:rumenko::rumenko::rumenko:

Kakve ovo veze ima sa LJIS-om? :think:
 
pa, ja dobijam od najrazličitijih ljudi,
i različitima dajem.
kad me dobro nasmeju,
kad me razneže
ili kad napišu nešto stvarno pametno. :)

ne dajem reputacije "zato što treba da se vrate i zato što je to stvar vaspitanja".
to što pročitah gore je čista glupost.
 
evo vam, lešinari
8z2xbr.jpg
 
pošto se već 5 strana priča o istim na temi "forumaško upoznavanje",pitam ja vas...da li vam uglavnom ista ekipa daje reputacije...kakvog tipa reputacije primate...i da li ih rado dajete...?

i zašto nekim ljudima nikad ne date reputaciju...jer zato što vas nerviraju il zato što ih nimalo ne volite:lol::lol::lol:?

p.s. ajd da svako postavi svojih poslednjih 10 reputacija a mi da pogađamo od koga su:rumenko::rumenko::rumenko:

Ne dajem nikom reputacije jer mislim da je to bespotrebno dizanje ega.
ps. Dao sam malojvelikoj pre 3 meseca na njeno navaljivanje i preko volje :sad2:
 
pošto se već 5 strana priča o istim na temi "forumaško upoznavanje",pitam ja vas...da li vam uglavnom ista ekipa daje reputacije...kakvog tipa reputacije primate...i da li ih rado dajete...?

i zašto nekim ljudima nikad ne date reputaciju...jer zato što vas nerviraju il zato što ih nimalo ne volite:lol::lol::lol:?

p.s. ajd da svako postavi svojih poslednjih 10 reputacija a mi da pogađamo od koga su:rumenko::rumenko::rumenko:

nikad ne dobijam reputacije od istih ljudi...misim to kod mene prošarano...:rumenko:

od svijeh po malko...i nikad recipročno...znači ono...ja tebi ti meni...to ne volem...nit volem zahvaljivanje za repuntacije...
...čiji me post oduševi, ja dam repuntaciju...misim kad sam parki dao, ondak to potvrđuje da sam reko istinu i ništa drugo osim istine...
...dobro sad...nije da nema dva tri lika kojima redovno uvaljujem...:rumenko:...al ne tražim ništa zauzvrat...
 
Poslednja izmena:
A ko kaže da treba davati svima reputacije? Reputacija služi da nekome damo do znanja da nam se njegov post dopada.... bar ja tako kontam.....Varijanta "hoćeš da pijemo kafu?" preko reputacija, je meni bar, smešna...Za to postoji pp....
Moja najbolja drugarica iz rl-a postuje ovde i dajem joj reputacije samo kada me neki njen post oduševi.....Čak štaviše, često joj i ne dam reputaciju već je pozovem telefonom i kažem joj "super ti je onaj post!".
 
Poslednja izmena od moderatora:
mojih poslednjih 8 reputacija:
1. ako te zamolim da ne otvaras teme, da li ce bar to uspeti?
2. zalili su mi se ostali moderatori na tebe... bices banovan...
3. ne bi trebao da otvaras vise od 3 teme dnevno...
4. dogovorili smo se da ces biti banovan ako otvoris jos jednu temu...
5. prekrsio si sva pravila krstarice i bices zauvek banovan...
6. tema je zakljucana i to ce se desiti sa svakom sledecom...
to su sve moji drugari... moja braca... jedan od njih najveci... a jednom sam i dobio reputaciju gde mi kazu da sam najveci car... i jednom da idemo na pivo... a jednom sam dobio reputaciju zato sto sam nekom drugom dao reputaciju... koliko se tu predivnih prijateljstava rodilo...

:lol:
rile legenda...

...dobićeš repuntaciju od mene za ovaj post...
 
A ko kaže da treba davati svima reputacije? Reputacija služi da nekome damo do znanja da nam se njegov post dopada.... bar ja tako kontam.....Varijanta "hoćeš da pijemo kafu?" preko reputacija, je meni bar, smešna...Za to postoji pp....
Moja najbolja drugarica iz rl-a postuje ovde i dajem joj reputacije samo kada me neki njen post oduševi.....Čak štaviše, često joj i ne dam reputaciju već je pozovem telefonom i kažem joj "super ti je onaj post!".
Sve je stvar ukusa:cool:
Ni ja ne dajem svima,ali dajem svima sa kojima se slažem u nečemu,pa bili totalno suprotni od mene u drugim stvarima...:roll:
 
pošto se već 5 strana priča o istim na temi "forumaško upoznavanje",pitam ja vas...da li vam uglavnom ista ekipa daje reputacije...kakvog tipa reputacije primate...i da li ih rado dajete...?

i zašto nekim ljudima nikad ne date reputaciju...jer zato što vas nerviraju il zato što ih nimalo ne volite:lol::lol::lol:?

p.s. ajd da svako postavi svojih poslednjih 10 reputacija a mi da pogađamo od koga su:rumenko::rumenko::rumenko:

TemaDatumPoslaoKomentar
reputation_pos.gif
ovo trazi iskrenost do... 18.09.2009. 00:20:)načepio si ,ovom porukom,pola forumašica...
reputation_pos.gif
forumsko upoznavanje 17.09.2009. 15:02eeeeehehehehhehe :)))))
reputation_pos.gif
Ko sa decom leže... 17.09.2009. 14:58extra prica.
reputation_pos.gif
Sta cu ja jadna? 17.09.2009. 14:41=)))
reputation_pos.gif
TrenuRna deshavanja... 17.09.2009. 14:20 dobra, milosrdna djela se ne bi trebala reklamirati, 'naš... :P ... evo, mahala sam tebi :bye:
reputation_pos.gif
Ko sa decom leže... 16.09.2009. 19:19
reputation_pos.gif
forumsko upoznavanje, 7... 15.09.2009. 16:08:P
reputation_pos.gif
Venčanje i...... 15.09.2009. 13:07 dalo se ZAMIJETITI :cmok2:
reputation_pos.gif
forumsko upoznavanje 14.09.2009. 16:01može...:P
reputation_pos.gif
Za njega........ako... 14.09.2009. 13:48 :mrgreen: sto, bas je sexi :lol:
 
TemaDatumPoslaoKomentar
reputation_pos.gif
ovo trazi iskrenost do... 18.09.2009. 00:20:)načepio si ,ovom porukom,pola forumašica...
reputation_pos.gif
forumsko upoznavanje 17.09.2009. 15:02eeeeehehehehhehe :)))))
reputation_pos.gif
Ko sa decom leže... 17.09.2009. 14:58extra prica.
reputation_pos.gif
Sta cu ja jadna? 17.09.2009. 14:41=)))
reputation_pos.gif
TrenuRna deshavanja... 17.09.2009. 14:20 dobra, milosrdna djela se ne bi trebala reklamirati, 'naš... :P ... evo, mahala sam tebi :bye:
reputation_pos.gif
Ko sa decom leže... 16.09.2009. 19:19
reputation_pos.gif
forumsko upoznavanje, 7... 15.09.2009. 16:08:P
reputation_pos.gif
Venčanje i...... 15.09.2009. 13:07 dalo se ZAMIJETITI :cmok2:
reputation_pos.gif
forumsko upoznavanje 14.09.2009. 16:01može...:P
reputation_pos.gif
Za njega........ako... 14.09.2009. 13:48 :mrgreen: sto, bas je sexi :lol:
ja vidim bar dve moje
stvarno ti mnogo dajem :mrgreen:
 
da li vam uglavnom ista ekipa daje reputacije...kakvog tipa reputacije primate...i da li ih rado dajete...?

i zašto nekim ljudima nikad ne date reputaciju...jer zato što vas nerviraju il zato što ih nimalo ne volite:lol::lol::lol:?

p.s. ajd da svako postavi svojih poslednjih 10 reputacija a mi da pogađamo od koga su:rumenko::rumenko::rumenko:

Kada je tek uvedena mogucnost dodjeljivanja reputacionih poena dobijala sam ih od nekoliko dragih ljudi sa foruma, i samo sam njima i davala, i to mi je bilo zanimljivo tada... cim virnem na forum, podijelim svoje reputacijice, i mirna sam do sledeceg virkanja:D

Sada vise ne, svracam redje na forum, dam poencic kada mi se dopadne nesto sto neko pise. Ali, i sada ih obicno dajem istim ljudima.

Ja sam u poslednje vrijeme pocesto dobijala reputacije bez ikakvog komentara, ili samo 'ok', 'dobro', 'ma vazi'... to se ranije nije desavalo:)
 

Back
Top