Republikanci prete da ce izbaciti Bajdena sa glasackih listica-haos je pred nama

Emihs

Buduća legenda
Moderator
Poruka
44.394
Poslednja izmena:
Ja sam iskreno do poslednjih izbora vjerovao da su Amerikanci doveli do savršenstva izborni proces medutim na kraju ispade da čak može i softver biti problematičan.Ako se nastavi ova kriza biće svega u SAD.
A ne, oni su jos pre Vucica usavrsili autobusko glasa sa ilegalcima u drzavama gde se ne trazi licna karta.
Dodjes, procitas ja sam taj i taj i glasas.
 
Ali nam se ne prodaje priča da je najdemokratskija zemlja sveta.
U Rusiji te otruju, u Americi te "nateraju" da izvrsis samoubistvo.
Ogoljena je ta priča odavno sa slučajem Snouden.Generalno danas pričati o demokratiji je poprilično izlizano čak i iz ugla prosječnog Amerikanca.Svijet je na granici opasne šizofrenije...
 
Dakle - Vučićevi izbori su u potpunosti preslikani izbori najdemokratskije države na svetu?
Fale navodnici kod najdemokratskije.
Baš tako, rade decenijama ono što je Vučić od skoro počeo, legalizovanje ilegalnih migranata u zamenu za glasove, tako su Demokrate zauvek promenile politički pejzaž u Americi.
Da ne pričamo o socijalinim davanjima određenoj siromašnoj grupi stanovništva.
 
Bajden je nazvao Trampa novim Hitlerom
U današnje suludo vrijeme, ovo dođe kao kompliment.

Nego, zamišljam da mene netko npr. nazove Naftali, ili Bibi...

Zadnju ozbiljnu uličnu tučnjavu imao sam s 15 godina, zadnji put u policijsku postaju priveden s 13, što će reći da sam nekonfliktna osoba i uzorit grsđanin.
Kada dođe do mogućnosti fizičkog sukoba ja ću biti prvi koji ću se povući, osim ukoliko me se stvarno ne stjera u kut, ali u gore navedenom primjeru, ne znam kako bi mi pošlo za rukom ostati staložen i ne potegnuti bocu, pepeljaru, nož, pištolj, pušku, mitraljez...
 
Srećom, Rusija nema tih problema.
Tamo se za predsednika kandiduju samo oni koje Putin odobri :lol:
putin-winking.jpg
 
Fale navodnici kod najdemokratskije.
Baš tako, rade decenijama ono što je Vučić od skoro počeo, legalizovanje ilegalnih migranata u zamenu za glasove, tako su Demokrate zauvek promenile politički pejzaž u Americi.
Da ne pričamo o socijalinim davanjima određenoj siromašnoj grupi stanovništva.
I rezultat toga biće ?

Za deset godina već, beli amerikanac biće u ogromnoj manjini, što dalje implicira da će Amerikom vrlo brzo vladati obojeni Predsednici.

Kako ono beše, "Rim nisu uništili barbari, ............... " :kafa:
 
ови крволоци на власти (на коју су дошли преваром гласовима преко поште) неће дати власт ни по коју цјену. њима и јеврејима не одговара никако смиравање тензија са русијом и ираном.

нека се порокају у америци. нека се не штеде...
 
Бајден о Србима некада

„Koncentracioni logori" za „degenerike" Srbe?​

Sve Srbe treba staviti u nacističke koncentracione logore. Srbi su nepismeni degenerici, ubice beba, kasapi i silovatelji".

Bajden za vreme rasprave u Senatu 1999. o NATO intervenciji u Srbiji izgovorio da „sve Srbe treba staviti u nacističke koncentracione logore".

„Predlagao sam da bombardujemo Beograd"​

Klip u kom Bajden izgovara: „Predlagao sam da bombardujemo Beograd, predlagao sam da bombardujemo mostove na Drini"


Reč je o raspravi u Odboru za spoljne poslove američkog Senata iz 1998. na temu rešavanja krize i sukoba na Kosovu.


„Trebalo je okupirati Srbiju" (kao Nemačku i Japan posle Drugog svetskog rata)​

Gostujući u emisiji Meet the Press na televiziji NBC 9. maja 1999. godine Bajden je rekao da je smatrao da je SAD trebalo da pošalju trupe na teren i najavio da će biti američkih žrtava.
„Treba da odemo u Beograd i da okupiramo tu zemlju u japansko-nemačkom stilu", rekao je, misleći pod time da je Srbija trebalo da bude okupirana kao Nemačka i Japan posle Drugog svetskog rata zbog počinjenih zločina.

O Jugoslaviji i Titu​

Džo Bajden je 1979. kao mladi senator iz Delavera i član Odbora za spoljnu politiku prisustvovao sahrani jugoslovenskog političara Edvarda Kardelja.

на сахрани копилана словеначког који је изменио прву тачку устава сфрј да је југославија нераскидива заједница и донео право на сецесију свим републикама донео јача овлашћења а само србију поделио на три дјела...

ме чуди што су њему на сахрану дошли .....
 

Back
Top