Reprezentacija Srbije - arhiva 1

Koga biste hteli za novog selektora?

  • Ljubiša Tumbakovic

  • Milovan Rajevac

  • Ivan Jovanović

  • Dragan Stojković

  • Lotar Mateus

  • Aleksandar Janković

  • Aleksandar Stanojević

  • Neko drugi


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
nije zato sto ga ne pustamo :D
bolji je u svakom slucaju od ovih Mihinih...

pa ni u Turskoj ne igra standardno, više je na klupi... po krilu Mihajlović forsira Tošića i Markovića koji nisu blistali, ali nisu ni loši... e razočarali su onaj Stevanović i onaj Krstičić, oni po meni nisu ništa pokazali, mada koliko sam čuo ne igraju loše u italiji... morala bi se dati šansa Bošku Jankoviću koji je kapiten i jedan od najboljih igrača Đenove, a iskusan je (toga nam fali)...

Krila imamo dosta, ipak treba pratiti igre Krasića, ja ga ne otpisujem... mi smo mnogo tanji na centralnim veznim pozicijama (a selektor k'o za inat neće da stavi u ekipu najbolje igrače Kuzmanovića i Matića) i na špicu...
 
pa ni u Turskoj ne igra standardno, više je na klupi... po krilu Mihajlović forsira Tošića i Markovića koji nisu blistali, ali nisu ni loši... e razočarali su onaj Stevanović i onaj Krstičić, oni po meni nisu ništa pokazali, mada koliko sam čuo ne igraju loše u italiji... morala bi se dati šansa Bošku Jankoviću koji je kapiten i jedan od najboljih igrača Đenove, a iskusan je (toga nam fali)...

Krila imamo dosta, ipak treba pratiti igre Krasića, ja ga ne otpisujem... mi smo mnogo tanji na centralnim veznim pozicijama (a selektor k'o za inat neće da stavi u ekipu najbolje igrače Kuzmanovića i Matića) i na špicu...

Markovica mora da vratimo u U21... ne mozemo sa njim....bolji su i TOsic i Tadic i Krasic i Jovanovic i Jankovic :D

za veznjake :ok: Kuzmanovic - Matic u prvih 11...

u spicu ili Djurdjic ili Zigic :D
 
Krsticic je odlican igrac,tj. bice odlican igrac,mlad je a imao je velikih zdravstvenih problema pre dve godine...

Stevanovic je odigrao samo poluvreme ili manje,sta ima da razocara,nije padao preko lopte,nije mali los uopste...ali nema mesta u reprezentaciji medju prvih 11 nikako...

To sto je Mihajlovic rekao 2 meseca ranije da ce braniti Aleksic ima smisla sa jedne druge strane,da se Aleksic psihicki pripremi za to a ne da sazna dan pred utakmicu i da se useree.

Mada bi ja za tu utakmicu u ovakvoj situaciji uzeo iskusnog golmana,a ne klinca koji moze sve da zaebe...


Od iskusnijih golmana Srbija ima:

Disljenkovica
Avramova
Kujovica
Jorgancevica


Sva 4 mogu da brane tu utakmicu,jer ta utakmica nije kao svaka druga,to bi im bile utakmice zivota i mislim da bi dobro odradili posao.

Ali to je sve,ne bi mogli da brane vise od 2-3 utakmice,mozda Avramov...
 
Krsticic je odlican igrac,tj. bice odlican igrac,mlad je a imao je velikih zdravstvenih problema pre dve godine...

Stevanovic je odigrao samo poluvreme ili manje,sta ima da razocara,nije padao preko lopte,nije mali los uopste...ali nema mesta u reprezentaciji medju prvih 11 nikako...

To sto je Mihajlovic rekao 2 meseca ranije da ce braniti Aleksic ima smisla sa jedne druge strane,da se Aleksic psihicki pripremi za to a ne da sazna dan pred utakmicu i da se useree.

Mada bi ja za tu utakmicu u ovakvoj situaciji uzeo iskusnog golmana,a ne klinca koji moze sve da zaebe...


Od iskusnijih golmana Srbija ima:

Disljenkovica
Avramova
Kujovica
Jorgancevica


Sva 4 mogu da brane tu utakmicu,jer ta utakmica nije kao svaka druga,to bi im bile utakmice zivota i mislim da bi dobro odradili posao.

Ali to je sve,ne bi mogli da brane vise od 2-3 utakmice,mozda Avramov...
Pa brate, valjda ima njegov broj telefona da ga nazove pa da mu kaže, a ne preko medija da mu poručuje... :)

Ovako mu je samo nabio još veći pritisak...
 
Poslednja izmena:
Krsticic je odlican igrac,tj. bice odlican igrac,mlad je a imao je velikih zdravstvenih problema pre dve godine...

Stevanovic je odigrao samo poluvreme ili manje,sta ima da razocara,nije padao preko lopte,nije mali los uopste...ali nema mesta u reprezentaciji medju prvih 11 nikako...

To sto je Mihajlovic rekao 2 meseca ranije da ce braniti Aleksic ima smisla sa jedne druge strane,da se Aleksic psihicki pripremi za to a ne da sazna dan pred utakmicu i da se useree.

Mada bi ja za tu utakmicu u ovakvoj situaciji uzeo iskusnog golmana,a ne klinca koji moze sve da zaebe...


Od iskusnijih golmana Srbija ima:

Disljenkovica
Avramova
Kujovica
Jorgancevica


Sva 4 mogu da brane tu utakmicu,jer ta utakmica nije kao svaka druga,to bi im bile utakmice zivota i mislim da bi dobro odradili posao.

Ali to je sve,ne bi mogli da brane vise od 2-3 utakmice,mozda Avramov...

Za ovog vec znamo kako je branio u utakmici zivota
Stojke ce na gol, 99%
 
Jorgačević nije branio ni kad je bio u ekstra formi prošle sezone, tako da neće ni sada kad je rezerva sigurno...

Ne znam šta je sa Kahrimanom?

Inače za mene je Brkić prvi golman, taman da brani bez ruke...
Brkic u Udinezeu brani odlicno,ali u repki kao da nema samopouzdanja...

Kahriman mi je bio dobar do je bio u Vosi,posle je tanak...gledao sam ga pre par meseci u Ukraini brani,na toj utakmici covek primi gol sa 20 m,da nije hteo da odbrani mislim da bi odbranio...
 
Nije problem da Stankovic odigra tu utakmicu, naravno ako prethodno pocne da igra za klub, problem je u tome sto ce ga Miha staviti na mesto OFANZIVNOG VEZNJAKA i tako skloniti iz tima Tadica ili Djuricica

Pa problem je bre, svakako je problem... ovo je ono što je najavljeno prije mjesac dana otprilike, igraće sigurno Stanković na sredini... stvarno se ne zna ko je tu luđi ili Mihajlović ili Stanković...
 
Nije problem da Stankovic igra, Blanko u Meksiku sa 40 godina je bio glavni igrac,ali kada bi taj Stankovic igrao za klub,a ovako hmm:think:

Vratice Kuzmanovica sto je dobro,ali pitanje za koju poziciju

Medjutim ostaju Basta,Matic,Jankovic i Radovic kao igraci koji bi morali biti na spisku

Protiv Hrvata bi trebali nastupiti ovako (a i protiv Kipra da vidimo da li tako moze)
GK-Brkic V Stojkovic V Kahriman
RB-Ivanovic
CB-Subotic,Nastasic
LB-Kolarov
DMF-Ignjovski
CMF-Kuzmanovic
RMF-Tosic
LMF-Tadic
SS-Djuricic
CF-Djurdjic

zamene: Basta,Bisevac,Lomic,Petrovic,Fejsa,Markovic,Sulejmani,Djordjevic

Dakle igranje s polutkom,da pocne Djuricic i posle da nastavi Markovic,i sto rece kolega svarozic ignjovski flaster na modricu,kuzmanovic aktivnije da deli lopte,tosic da ne solira,i da uz podrsku bekova mogu krila da udju unutra.....
 
Nemamo organizatora igre.

slazem se....nemamo organizatora igre, nemamo ni gol igraca, nemamo dobra krila, fali nam jedan stoper, nemamo golmana....jedino su nam bekovi ok :D

Niste u pravu. To se mozda moglo reci do skora al sad imamo dobre organizatore igre. Tadic i Djuricic su ti igraci, pogotovu Tadic koji igra fantasticno

Isto i za krila, po meni su Sulejmani, Tosic i Markovic sasvim dobri igraci. Nisu svetska klasa ali su dobri

Dakle ja sam misljenja da nasa reprezentacija ima dobre igrace na svim pozicijama osim golmana i napadaca
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top