Rekordan porast nataliteta u Rusiji 2008.

opet i dalje nista ne kapiras

pa naravno da branim pravo ljudi da odluce gde hoce da idu za sovj novac

a ako treba da se bira izmedju deteta i putovanja naravno da se prednost daje detetu.

drugo indija i kina sa izuzetkom USA se trude da smanje natalitet jer su prenaseljene.

dok srbija nije - daleko od toga - srbija je OPUSTELA

u srbiji su samo 2 grada prenaseljena - beograd i novi sad a sve ostalo se pretvara u pustaru

kako je kod tebe tamo u banatu sremu i backoj procitaj ovde

http://www.pressonline.rs/page/stories/sr.html?view=story&id=34498

prodaju se kuce za par hiljada evra jer niko tamo nece da zivi
Једини пренасељен град је - Београд.
Нови Сад и Ниш су егал.... нешто преко 300.000 становника сваки. Али је огромна разлика између њих. У Нишу ДИН који се стално развијао, ширио, упошљавао 4-5.000 радника, пунио буџет са 40% .... продат. Остала 1/4 радника, кажу да ће производњу да преселе у Грчку, а овде ће од фабрике да направе главни магацин и дистрибутивни центар за југоисточну Европу. Електронска индустрија упошљавала 30.000 радника, сада малтене зврји празна- Машинска индустрија 20.000 радника, још по неки погон ради (и она је 90% приватизована). Остале приватизоване фирме, фабрике, не раде ... радници месецима штрајкују (само објављују локални медији). Други-трећи град по величини, а практично мртав. Раде судство, здравство, просвета, банке и тржни центри (не рачунајући градску управу). + упропастили су пољопривреду, сељака .... Шта онда очекивати од далеко мањих места?

Београд постаје град-монструм, док остатак Србије (изузев неких делова Војводине) већ јесте пустиња.
 
dal ima neko podatak koliko je ljudi umrlo u rusiji 2008 godine >?

posto vidimo da je rodjeno skoro 2 miliona

Прошле године негативни су за 120 000 становника, наспрам 530 00о из 2006. Напредак је фасцинанатан.

Ево табела, обратити пажњу на помак за време Путиновске ере од 2000.

800px-Natural_Population_Growth_of_Russia_Chart_1990-2007.png
 
Неком је живот мајка, неком маћеха.
Неком БоТа Францетић, неком Владимир Владимирович.
Неко је за гитару и милостињу у кнезу
http://cache.daylife.com/imageserve/07NY8eh8dpd5M/610x.jpg
неко је за пушку
http://rvt007a.com/JPG Files/Putin the Tiger.jpg

неком помоћ за мајке, неком државни буџет за квирију

негде панрури бране педере, негде их воде у тундре и тајге :mrgreen:
http://www.cnn.com/2009/WORLD/europe/05/16/russia.gay.march.eurovision/index.html#cnnSTCVideo
:sad2::sad2::sad2:
pa nis oce vam deliti Ruje te useljenicke vize ,da ne trpite vise ovaj zulum ?:think: ono sa ovom tvojom tuznom pricom garant mos dobiti politicki azil garant (i ja sam dirnut :sad2:) i jos pride smestaj u komfornom kontejneru sa mobilnim sanitarnim cvorom ,Tea peckom i gomilom konzervi i mleka u prahu svaki mesec :ok:
 
Poslednja izmena:
Прошле године негативни су за 120 000 становника, наспрам 530 00о из 2006. Напредак је фасцинанатан.

Ево табела, обратити пажњу на помак за време Путиновске ере од 2000.

800px-Natural_Population_Growth_of_Russia_Chart_1990-2007.png

yebote pa po ovome je za vreme Gorbija je bilo me i mleko naspram Putina :eek:, i onda kao ovaj nije valjao :sad2:
 
:sad2::sad2::sad2:
pa nis oce vam deliti Ruje te useljenicke vize ,da ne trpite vise ovaj zulum ?:think: ono sa ovom tvojom tuznom pricom garant mos dobiti politicki azil garant (i ja sam dirnut :sad2:) i jos pride smestaj u komfornom kontejneru sa mobilnim sanitarnim cvorom ,Tea peckom i gomilom konzervi i mleka u prahu svaki mesec :ok:

Не бежим ја пред францетићима, чекам да уђу руске цевке међу војвођанске гузове ;)
 
bandit
za vreme gorbija je bio SSSR a ne Ruska Federacija
tek pod Putinom evo sad se priblizavaju da imaju pozitivan prirashtaj
pa da sudeci po ovome pod Putinovom vlascu su umirali najvise:think: 2005. cini mi se , dobro nije bio Staljin u grafikonu pa onda ne bi mozda bilo tako strasno , mada to sto se neki narod koti ne mora da znaci nista pozitivno jer su zemlje sa najvecim prirastajem uglavom najvece vukojebine u svetu danas
 
a zato se ti uzbudis kad god spomene neko onu paradu :eek: mislim jesam ja liberalnioh shvatanja i sve to , al od tebe bas to nisam ocekivao :sad2:

A где ти гураш цевку ако не међу гузове :eek: одма ти мушки гузови падају на памет :eek:
мислим јеси либерал али да си толико широких схватања нисам очекивао :mrgreen:

http://img195.imageshack.us/my.php?image=debil1.jpg

:eek: :eek: :eek:
 
ne vishkom zenskih prava nego manjkom seljanki/domatjica a vishkom"urbanih karijeristkinja"
naravno na prvom mestu je lova
zena koja ima karijeru teshko da moze da izgura i uz muza i dobru platu vishe od troje pa ni toliko...shto je i normalno
za populacioni bum potrebno je pored love i postojanje ruralnih sredina gde ce muz da radi,zena se brine o deci jer samo u tim sluchajevima su mogutje porodice +3 dece
 
На графику се види да је најгоре било 95. Русији није потребан не знам какав шиптарски рецепт наталитета. Битно је да се изађе из минуса. Немачка као после Русије најмногољудија земља Европе такође има негативан прираштај.
 
Прошле године негативни су за 120 000 становника, наспрам 530 00о из 2006. Напредак је фасцинанатан.

Ево табела, обратити пажњу на помак за време Путиновске ере од 2000.

800px-Natural_Population_Growth_of_Russia_Chart_1990-2007.png

A vidi se napredak od dolaska Putina, kakvu li je samo pustos ostavio onaj Jeljcin, sto mu rece jednom Solzenjicin,da Rusa vise godisnje umre pod njegovom kapom nego za vreme kraljanja crvenih i belih, gomodora, gulaga i celog terora SSSR-a.
Inace jedan od razloga ovako velikog broja umrlih je i kratak zivotni vek. Ne znam sad acan podatak, ali Rusi zive negde 15-20 godina krace u odnosu na zapadnoevropski prosek.
 

Back
Top