РЕФЕРЕНДУМ У РЕПУБЛИЦИ СРПСКОЈ

да ли сте за независну РЕПУБЛИКУ СРПСКУ?

  • да

  • не


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Da, i referendum za odcjepljenje će biti samo još jedan način da Dodik izbjegne kaznenu odgovornost i postane diktator u svojoj državi, Republici Srpskoj, a onda mu više nitko neće moći ništa... ;)

Naravno, vama će to prikazati kao 'vekovnu borbu srpskog naroda za samoopredelenjem', pa ćete vjerojatno i ginuti za svog novog vožda...

Ja necu budi siguran u to, sve da rat bude u Vukovaru mene videt nece...nikada vise...

U pravu si da se radi o krimosu i da neke stvari radi da se odrzi na moci pa koliko to trajalo, ali ipak mislim da preterujes...kao da ne moze pobeci negde kao sav normalan svet :mrgreen: gde ga nece izruciti i tako se izvuci...kod njega je to neki miks ja bi rekao
 
Ja necu budi siguran u to, sve da rat bude u Vukovaru mene videt nece...nikada vise...

U pravu si da se radi o krimosu i da neke stvari radi da se odrzi na moci pa koliko to trajalo, ali ipak mislim da preterujes...kao da ne moze pobeci negde kao sav normalan svet :mrgreen: gde ga nece izruciti i tako se izvuci...kod njega je to neki miks ja bi rekao

Bežaće Dodo izgleda u majku Rusiju. :D
 
Mihajlo sine, jesi to ti?

Joj tetka ti je plafon... :heart::heart::heart::cmok2:

Bakir pljacka i krade a muslimani masovno napustaju federciju,nema ih tamo sada ni jedan milion
Bakir ima vile na Turskoj obali a obican muslimanski narod krepava od gladi dok ga Bakir zamajava ubelhamna o jednistvenoj Bosni kojom ce Bakir vladati ko nekad age i begovi
Bakire lopove odlazi zapalicmo opet predsjednistvo
 
Bakir pljacka i krade a muslimani masovno napustaju federciju,nema ih tamo sada ni jedan milion
Bakir ima vile na Turskoj obali a obican muslimanski narod krepava od gladi dok ga Bakir zamajava ubelhamna o jednistvenoj Bosni kojom ce Bakir vladati ko nekad age i begovi
Bakire lopove odlazi zapalicmo opet predsjednistvo

Tako je. Ljubi tetak, pametno moje... :heart:

Pokažimo im Lopare kako se izgradiše... :*
 
Ja necu budi siguran u to, sve da rat bude u Vukovaru mene videt nece...nikada vise...

U pravu si da se radi o krimosu i da neke stvari radi da se odrzi na moci pa koliko to trajalo, ali ipak mislim da preterujes...kao da ne moze pobeci negde kao sav normalan svet :mrgreen: gde ga nece izruciti i tako se izvuci...kod njega je to neki miks ja bi rekao

Dodik je jedan poseban slučaj, jer je on faktički šerif ali teoretski ima instanca iznad njega, koja ga teoretski može sjebat', pa sad on traži način da sjebe tu višu instancu i postane najviša instanca u svojoj vlastitoj maloj državi, e onda mu ne može nitko ništa. Ja se dam kladiti da Dodik ne bi pristao na ujedinjenje RS i Srbije, jer bi to onda opet eliminiralo njega kao najvišu instancu u njegovoj vlastitoj maloj državi...

Naravno, na ruku mu ide i to što Srbi u RS više od svega žele vlastitu državu, pa on tu težnju iskorištava u svoju korist.
 
Poslednja izmena:
Ja se dam kladiti da Dodik ne bi pristao na ujedninjenje RS i Srbije, jer bi to onda opet eliminiralo njega kao najvišu instancu u njegovoj vlastitoj maloj državi...

Naravno, na ruku mu ide i to što Srbi u RS više od svega žele vlastitu državu, pa on tu težnju iskorištava u svoju korist.

Upravo tako, Dodik i Vučić su nebo i zemlja a i Srbi u RS su u mnogo većem broju rusofili nego Srbi u Srbiji.

Dodik želi nezavisnu RS a ne ujedinjenje sa Srbijom jer bi u okviru Srbije bio neki lokalni šerif kome bi Vučić sve naredjivao a Dodo ne voli autoritete iznad sebe ni bošnjačke ni srpske.
 
Ustavni sud je jasno rekao da je referendum Krivicno Delo.

Mislim da ce Drzavno Tuzilastvo ovih dana biti zatrpano poslom.

PUCE CEMERIKA. hebu je rusi, pa kinezi, filipinci, turci a MILE im utera do kraja. koji majmuni ispadose sa naredjenjem da se referendum ne sme odrzati? sad ce kao da ga tuze. KMEKMEKMEKME

- - - - - - - - - -

Ja necu budi siguran u to, sve da rat bude u Vukovaru mene videt nece...nikada vise...

U pravu si da se radi o krimosu i da neke stvari radi da se odrzi na moci pa koliko to trajalo, ali ipak mislim da preterujes...kao da ne moze pobeci negde kao sav normalan svet :mrgreen: gde ga nece izruciti i tako se izvuci...kod njega je to neki miks ja bi rekao

ucera vam MILE srbin opet? mora da boli, vidis kolke cipele ima, dugacke i debele

- - - - - - - - - -

Dodik je jedan poseban slučaj, jer je on faktički šerif ali teoretski ima instanca iznad njega, koja ga teoretski može sjebat', pa sad on traži način da sjebe tu višu instancu i postane najviša instanca u svojoj vlastitoj maloj državi, e onda mu ne može nitko ništa. Ja se dam kladiti da Dodik ne bi pristao na ujedinjenje RS i Srbije, jer bi to onda opet eliminiralo njega kao najvišu instancu u njegovoj vlastitoj maloj državi...

Naravno, na ruku mu ide i to što Srbi u RS više od svega žele vlastitu državu, pa on tu težnju iskorištava u svoju korist.

MUKICE MOJA, kako sve znas o srbima, kako disu, razmisljaju. MORA DA SI SKORO NAPUSTIO SRPSKO JATO?
 
Ustavni sud je jasno rekao da je referendum Krivicno Delo.

Овога није било ни код диктатора Иди Амина и Жана Бадела Бокасе.

Шта ћете следеће урадити, прогласити кривичним делом кретање живих Срба кроз БиХ, олошу један потурички??? :evil:
 
Овога није било ни код диктатора Иди Амина и Жана Бадела Бокасе.

Шта ћете следеће урадити, прогласити кривичним делом кретање живих Срба кроз БиХ, олошу један потурички??? :evil:

Obrati paznju na ovo, BiH jeste Drzava svidelo se tebi ili ne i ima svoj Ustav. Po Ustavu Dodik je Kriminalac.

Bosnjaci nece morati da salju svoju decu u rat sa Kriminalom iz drugog entiteta. Prijaviti ga nadleznim sluzbama i Naterati Mocne da gadjaju njega i njegov Narod sankcijama u celo, bice Izvanredan odgovor.
 
Obrati paznju na ovo, BiH jeste Drzava svidelo se tebi ili ne i ima svoj Ustav. Po Ustavu Dodik je Kriminalac.

Bosnjaci nece morati da salju svoju decu u rat sa Kriminalom iz drugog entiteta. Prijaviti ga nadleznim sluzbama i Naterati Mocne da gadjaju njega i njegov Narod sankcijama u celo, bice Izvanredan odgovor.

Обрати ти пажњу на ово, БиХ није Држава, то је голем кога ниједна чаробна реч неће оживети.

Бошњаци се припремају за крштавање, ако ниси знао, и то врло убрзано.
 
Obrati paznju na ovo, BiH jeste Drzava svidelo se tebi ili ne i ima svoj Ustav. Po Ustavu Dodik je Kriminalac.

Bosnjaci nece morati da salju svoju decu u rat sa Kriminalom iz drugog entiteta. Prijaviti ga nadleznim sluzbama i Naterati Mocne da gadjaju njega i njegov Narod sankcijama u celo, bice Izvanredan odgovor.

Januar, BiH je pokojna drzava!

Zombi!
 

Back
Top