РЕФЕРЕНДУМ У РЕПУБЛИЦИ СРПСКОЈ

да ли сте за независну РЕПУБЛИКУ СРПСКУ?

  • да

  • не


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Нека буде рата, разбићемо их као и увек.

Tako smo mislili i prosli put. Ali NATO je tu da balansira i prolongira njegovo izvodjenje onako kako to njima odgovara a ne nama.
Jedino ako Rusi budu mogli da pomognu.
No, neka niko ne misli da bi bilo lako i jednostavno.
Novi rat bi bio sedam puta gori od proslog.A mozda i sedam puta sedam.

Ali ako mora da se mre, nek se mre hrabro.
 
Referendum o Danu Republike Srpske uspio, mijenjamo Zakon o praznicima

Govoreći o narednim koracima, nakon što budu objavljeni konačni rezultati referenduma, premijerka Srpske je rekla da će se ići u izmjenu Zakona o praznicima u dijelu koji se odnosi na brisanje obaveznosti proslave Dana Republike za one građane Srpske koji se ne mogu identifikovati s tim praznikom.

"Svi oni građani Republike Srpske koji se ne mogu identifikovati s tim praznikom, neće biti obavezni ni da ga proslavljaju. Smatramo da na taj način ispunjavamo sve ono što je od nas traženo", pojasnila je Cvijanovićeva.

http://www.rtvbn.com/3834522/referendum-o-danu-republike-srpske-uspio-mijenjamo-zakon-o-praznicima


Sta je sad ovo?

Sto se cudiš Janko?
Republika Srpska je demokratska drzava.
 
Cestitam narodu nase dicne Republike Srpske na uspesno sprovedenom referendumu ! Zastava Republike Srpske neka se vijori na Ist Riveru !

Довољно је признање Руске Федерације. УН је давно изгубио смисао и већ одавно је дошло време да се направи нека нова организација, која ће имати седиште нпр. у Индији.

Велика срамота за СДС који је на власти у Гацку и који толерише исламски тероризам и који је изградио џамију за 103 стараца муслимана који мрзе све што је српско.
Ево једне слике из тог села Куле Фазлагића. Озлоглашеног исламског упориште где су за време др.св. рата бацали у масовне гробнице на хиљаде српских цивила, жена и деце.


160925020.4_xxl.jpg

Кула Фазлагића је већ вековима гнездо исламских терориста. Велики је промашај што је дозвољено обнављање тог легла зла у Херцеговини. Кула Фазлагића је било задње место под контролом НДХ, што довољно показује о каквим се створењима ту ради.
 
Meni su nekako u toj bosni svi seljaci i primitivci i kompleksasi . I ovi u rs i ovi u federaciji .

Да је Србима у Србији бар десети део националих осећања и патриотизма које имају Срби у Српској, Србија би заиста била "лидер у региону", земља коју би сви поштовали, не зато што је воле, него од страха.
 
Reci to Bošnjama jer oni hoće u EU i NATO a Srbi u RS neće u EU i NATO, tamo je 90% ljudi rusofilsko, dakle oko toga gotovo sigurno izbija rat.

Al nadajmo se i da Srbi u Bosni hoće u EU a samo neće u NATO jer oko toga se možda i uspostavi dogovor.

Vi idite , ko vam brani. Nas ostavite da mi o tome odlucujemo.Ne mozete nam nametati kako cemo da zivimo.
 
Српски народ у Босни и Херцеговини гаји дугу традицију отопора према агресорима. Тукли смо се ми против много већих непријатеља у тим кршним земљама од једних Бошњака. Ко не жели да брани свој народ, своју породицу, своје огњиште не мора. Нема веће части од борбе за свој народ, нашим преци су се увек борили за слободу. Они покушавају да униште сваки траг српског народа и то им неће успети.
super onda se manite srba iz srbije i vojvodine pa ratujte sami koliko vam je volja
 
Ja ne znam šta se tada dešavalo u bosni, ali evo što kažu Bošnjaci

Dan koji u RS-u slave kao svoj, misli Sinan Alić, predsjednik Fondacije istina, pravda, pomirenje iz Tuzle, ništa je drugo do dan kada je u BiH počeo holokaust u BiH, mahom nad Bošnjacima.

-Slave suze, krv, silovanja, ubijanja, zatvaranja u koncentracione logore, progon i etničko čišćenje. S mentalnim sklopom osoba koje slave taj dan, nešto nije u redu! Tog 9. januara RS je bila paratvorevina. Dodik se, evo, danas ponaša kao prvoborci Srpske demokratske stranke ‘91. Što je stiglo Miloševića i Karadžića, stići će i njega – siguran je Alić.


Btw, holokaust se može izvršiti isključivo nad Židovima, a ne Bošnajcima, Srbima ili Eskimima

:roll:
Gumi a da te pitam nešto,kako to do 2016 nikome nije smetalo? :think::per:
 
super onda se manite srba iz srbije i vojvodine pa ratujte sami koliko vam je volja

Војводина је саставни део Србије. Овакви коментари говоре о твом дебилном аутошовинизму. Ја немам нити једног члана породице западно од Дрине, али сопствени народ се не оставља на цедилу.
 
Sve je to supljiranje. Srbi trebaju oformiti vojsku i postaviti granicare sa Federacijom! Dodik je vec sada stavio 25.000 ljudi pod oruzje. Samo treba "zaokruziti". Mogu se javiti i dobrovoljci iz Srbije koji bi bili granicari.

Takvo nesto postoji i u SAD. Dobrovoljci cuvaju granicu sa Meksikom

http://american3rdposition.com/?p=16312

Ми од запада преузимамо само лоше ствари
А оно што ваља томе не прилазимо ни двометарском мотком
 
ebo te i himna i grb , i 9 januar i dodik i alija , vredi li to sve ijednoga izgubljenoga života?

Imas problem da shvatis. Narod nece rat, jer mu se obija o glavu. Ali ko pita narod. rat zapocinju psi rata. Placenicka vojska, koju finansiraju ratni profiteri.
Kako ces ga izbeci?
Kako ces izbeci rat kad ti naoruzane usijane glave napaljene i podmazane dolarima, stanu ispred vrata?

Ne govorim ti o tome da te neko nagovara da ides nekog da napadas. Sta ces da radis kada tebe bude neko napadao?
 
Mislim da je najrealnije rešenje da RS ostane unutar BIH i apsolutno blokira svaki napredak te države do trenutka kada će im se više isplatiti da ih puste nego da ostanu.
Nema ničega dobrog za Srbe kao narod u tome što će se nekakva Bosna razvijati, na bilo kom polju. Kad već imamo poluge, koristite ih.

I ja to mislim. Potpuna opstrukcija i sabotiranje rada svih institucija na nivou tzv. BiH. Dok se poturčenjacima ne smuči.
 
Mislim da je najrealnije rešenje da RS ostane unutar BIH i apsolutno blokira svaki napredak te države do trenutka kada će im se više isplatiti da ih puste nego da ostanu.

Nema ničega dobrog za Srbe kao narod u tome što će se nekakva Bosna razvijati, na bilo kom polju. Kad već imamo poluge, koristite ih.

Od toga kako će Bošnjaci postupati pa i Srbi zavisi od ishoda ratova u Siriji i Ukrajini.
 
Mislim da je najrealnije rešenje da RS ostane unutar BIH i apsolutno blokira svaki napredak te države do trenutka kada će im se više isplatiti da ih puste nego da ostanu.

Nema ničega dobrog za Srbe kao narod u tome što će se nekakva Bosna razvijati, na bilo kom polju. Kad već imamo poluge, koristite ih.

nasedas na propagandu...ili siris propagandu.
 

Back
Top