Redovan sex

Da li primećujete da kada imate redovan sex u nekom periodu, na neko određeno vreme koje god, da onda ako iskočite iz ritma imate neke posledice, tipa bol u glavi i sl?

Koliko osećate da vam redovnost prija? Ili kod vas to nema veze, kad se desi desi se
Ume da me boli stomak ako sam neki dan vrlo raspolozena a prilike mi ne dozvoljavaju 😀
 
Stalno imam redovan seks, osim što ne računam po dva meseca otprilike posle dve bivše koje su bile toksične da mi je trebao odmor od svih žena, tako da nisam stigao da razvijem bolove i ostalo ako ga nemam.
 
Da li primećujete da kada imate redovan sex u nekom periodu, na neko određeno vreme koje god, da onda ako iskočite iz ritma imate neke posledice, tipa bol u glavi i sl?

Koliko osećate da vam redovnost prija? Ili kod vas to nema veze, kad se desi desi se
ne volim ništa da bude isprogramirano, pa mi tako i organizam funkcioniše
u redu mi je da se menja dinamika, lako se prilagodim svemu
čak su mi bile okej i duže apstinencije
 
baj d vej, ovi što ne mogu da žive normalno ako ne prcaju bar svaki drugi-treći dan ili lažu(što je izvesnije) ili pod hitno neka vide da potraže stručnu pomoć, pošto je to daleko od normalnog ponašanja
Šta je problem da sa 51.g želim da hebem svaki dan, veče...po 3 x...

Bio sam u Vrnjačkoj banji 5 d sa učiteljicom 45 g...

Ako si ti asexualna ili malo starija ne znači da drugi to ne vole, žele, upražnjavaju.
 
Šta je problem da sa 51.g želim da hebem svaki dan, veče...po 3 x...

Bio sam u Vrnjačkoj banji 5 d sa učiteljicom 45 g...

Ako si ti asexualna ili malo starija ne znači da drugi to ne vole, žele, upražnjavaju.
ja samo mislim da nije normalno da ti se sve vrti oko seksa i da ti ne bude dobro kad ga nema, al dobro, šta ja ovako matora i aseksualna znam
 
ja samo mislim da nije normalno da ti se sve vrti oko seksa i da ti ne bude dobro kad ga nema, al dobro, šta ja ovako matora i aseksualna znam
Oću ku.r.cu ćeif da isteram dok mogu.
Još 10-12-15 g...pa ću lažno morališem,
tko Ti sada...

ali BEZ OSUDA POTENTNIH.

Netko voli pare, netko alkohol, drogu, karte, Kladaru...

ja OBOŽAVAM PIĆku...i nema gde ne BiH otišao i žrtvovao ako me dama zaintrigira.

Nema cijena...
 
Kite kuže oni kojima nije krut🥰, cjelu noć, ili maca umackana, vruća, vrela...

Kada ide da se zapljuska sa ladnom vodom....

Alooo bre u gradovima je 50% više žena

Ponudi .....brak, školovanje, rad...

Slobodno tržište, fercera...

zakon ponude i tražnje....

Liberalna ekonomija.
 
Ne desi se. Pametan čovek ode u veleprodaju pića i snabde se. Druga je stvar ako ima dvadeset godina pa tek treba da se razmnoži.

Kad su Sofokla u starosti pitali da li još ima želju za nestašlucima, rekao je da je bogovima zahvalan što se oslobodio nagona i sličnih demonskih budalaština.

Treba se manuti seksa posle dvadeset pete. Do tada si se razmnožio i možeš da uživaš u životu.
 
Da li primećujete da kada imate redovan sex u nekom periodu, na neko određeno vreme koje god, da onda ako iskočite iz ritma imate neke posledice, tipa bol u glavi i sl?

Koliko osećate da vam redovnost prija? Ili kod vas to nema veze, kad se desi desi se
ma jok..bacim ga u nesves kad je kriza i ok sam
 

Back
Top