^*RebeldeWay&ErreWay*^TheBest*

Ovo je bas bilo nisko...ako zanemarimo cinjenicu da je potpuno glupo i netacno sve to oko tog videa na kom se Lu i Feli ljube i nista vise,ovakve replike mogu samo da izazovu svadju...a da ne govorim sto su krajne pateticne i pakosne.S druge strane i ti Sanja92 ne moras da ih provociras.Bolje da se bavimo onim sto mi volimo,a to je Rebelde way...drugo nas ne zanima.

Opa, neko pametan ovde... Jednostavno ta ljubomora je kopka i ona "mora" to da radi, a jedini argument joj je : Rebelde je samo bleda kopija RW... Nista drugo....
 
jednostavno...samo kazem da nije tacno a svakako ne ansedam na provokacije tog tipa...ja ne pratim ni rbd ni rbdw niti me zanima to...tako da mene to uopste ne dotice...a znam i zasto sam rekao da nije tacno ono sto je sanja napisala ali nebih sad o tome da ne bih napravio jos vecu svadju...i raspravu...
 
Da,tako bi bilo logicnO.....da se oni drze svoje teme [koju im 100x zakljucaju] pa sad hoce namerno i nasu.... :roll:
Ne znam,meni su i MIA&MANUEL i MARIZZA&PABLO mnOgO swatki,al nekao kad bih morala da biram MARIZZA&PABLO.....jer su posebni,swatki,zanimljivi.... :D
I <3 RW
 
Ne znam,meni su i MIA&MANUEL i MARIZZA&PABLO mnOgO swatki,al nekao kad bih morala da biram MARIZZA&PABLO.....jer su posebni,swatki,zanimljivi.... :D
I <3 RW
Da Marizza i Pablo su bas posebni,njihova prica je jako zanimljiva,prvo se mrze,pa se vole,pa se opet mrze,pa se opet vole...uglavnom nikad ne znas sta ce se sa njima desiti.Jako bih volela da opet negde gledam Cami i Benju,obozavam ih!
 

Back
Top