Real Madrid

nemoj tako, Barkos je malo dete za njega
kad se setim onog stopovanja koje se zavrsavalo nabijanjem krampona golmanima u sake, glave, prepone
najjaca izjva svih vremena "dao sam gol posle mnogo godina" :lol:
dobra je izjava i Vermeza iz tog vremena "Boja ima dobru ledjnu tehniku" :lol:
15 golova na 113 utakmica, cak i nije toliko lose koliko je kad odete na na utakmicu, plakalo mi se
 
Poslednja izmena:
Pepe odradio suspenziju


Defanzivac Real Madrida, Portugalac Pepe, posle deset mečeva pauze, u subotu će ponovo biti u konkurenciji za tim za utakmicu protiv Tenerifa. Podsetimo, Pepe je krajem prošle sezone na meču sa Hetafeom divljački startovao na jednog igrača gostijućeg tima koga je, nakon što ga je oborio u kaznenom prostoru, brutalno šutnuo dok je ovaj ležao na zemlji. On je odmah zaradio direktan crveni karton, a ubrzo su mu diciplinski organi Primere izrekli suspenziju od deset utakmica neigranja.

Pored Portugalca, u tim Reala vraća se i letošnja akvizicija iz Liverpula, Ćabi Alonso, koji je zbog povrede članka na utakmici Lige šampiona protiv Ciriha, propustio nekoliko mečeva.
 
CR još dva gola dade ... Drugi je fantastična akcija Kake i Benzeme, a prvi je smešna rekacija golmana ...

Uglavnom, CR i dalje potvrđuje da mu je Primera legla ko budali šamar ... Nema grube igre, nema toliko prekršaja, sve na tehniku i dribling, te više do izražaja dolaze njegove tehničke sposobnosti nego fizičke koje su mu trebale za PL ...

Biće zanimljiva borba između njega i Mesija u Primeri i LŠ-a ... CR ima daleko veći motiv jer mora da opravda pare uložene u njega, a Mesi je uhvatio momentum i teško da će ispasti iz ovog ritma, posebno zbog toga što ima genijalne saigrače koji mu ne dozvoljavaju da ispadne iz forme ...
 
@Walken
Ne igra on tako zbog toga sto treba nesto da opravda...vec zato sto igra u timu svojih snova... :ok:
pored toga što igra u timu svojih snova, njegov prvi zadatak je da opravda pare uložene u njega i da dokaže da Perez nije slučajno pljunuo 100 miliona ... Ako Real ne osvoji duplu krunu ove sezone, onda se može reći da je razočarao ...

Izvanredna partija... 2 gola i zaradjeni penal... :hvala:
Ni P od penala ... Nepotreban poklon Realu ... Crnac je lepo uklizao i odneo loptu, CR ostao malo da se valja. i sudija naseo ...
 
Ni P od penala ... Nepotreban poklon Realu ... Crnac je lepo uklizao i odneo loptu, CR ostao malo da se valja. i sudija naseo ...

Penal je cist kao suza... Gledao sam iz svih uglova to sinoc... Udario ga je po nozi samo tako...

P.S. Mozda sam ipak slabo gledao... Ali penal je bio...i sudija nije mogao bolje da reaguje...
 
Poslednja izmena:
Penal je cist kao suza... Gledao sam iz svih uglova to sinoc... Udario ga je po nozi samo tako...

P.S. Mozda sam ipak slabo gledao... Ali penal je bio...i sudija nije mogao bolje da reaguje...
Ipak si ti slabo gledao, a ako pogledaš još koji put, i sam ćeš videti da je bio čist start na loptu, te da i pored tvojih simpatija prema Realu i CR-u za ono ne možeš reći da je penal ...

CR je pao kao pokošen, doduše bilo je kontakta nakon što je crnac izbio loptu, te se ne može reći da je sudija namerno svirao penal, nego je obična greška koja je možda skupo koštala Marsej ...
 
@Walken
Ma nijesi me shvatio...
Ovo prvo sto sam napisao bilo je kao posljedica sinocnjeg gledanja...

A ovo post scriptum...je posljedica detaljnije analize...

A ovo kad kazem da je penal bio...mislim da je bio dosudjen...

Poenta posta je da se slazem sa tobom...a ti me nijesi shvatio...;)

P.S. Simpatija prema Realu nema... Prema Kristijanu ima postovanja...
 
Moje misljenje je da ono nije bilo za penal.
Cini mi se da je crnac najpre odneo loptu, pre svega.
Da nije u pitanju CR nisam siguran da li bi sudija svirao.

Sve u svemu, jos jedna sjajna partija CRa (sudeci po golovima, nisam gledao utakmicu).
To se uostalom od njega i ocekuje.
 
Sudija bi svirao svakako jer nije mogao da vidi... A i pored toga...Diavara ga je samo tako pokupio...bio je to veoma rizican start koji se tek nakon gledanja iz raznih uglova moze okarakterisati kao cist...
 
Sudija bi svirao svakako jer nije mogao da vidi... A i pored toga...Diavara ga je samo tako pokupio...bio je to veoma rizican start koji se tek nakon gledanja iz raznih uglova moze okarakterisati kao cist...

Kad sam gledao pregled, cudio sam se sto svira penal zato sto je ocigledno da je crnac najpre pokupio loptu i to se lepo videlo.
Ne znam zbog cega je takav start rizican....lepo je covek uklizao, odneo loptu i u naletu pokupio CRa ( i to nista posebno).


Uopste ne mora da znaci da bi "sudija svirao svakako", nemoj te proizvoljne konstrukcije.
Jedino ako mislis na to da nije bitno koji je Realov igrac u pitanju. Tu se delimicno slazem.
Ne verujem da bi tako svirao penal protiv Galacticosa a za Marsej.

I jos crveni za Diawaru.
Kradja.
 
@Walken
Ma nijesi me shvatio...
Ovo prvo sto sam napisao bilo je kao posljedica sinocnjeg gledanja...

A ovo post scriptum...je posljedica detaljnije analize...

A ovo kad kazem da je penal bio...mislim da je bio dosudjen...

Poenta posta je da se slazem sa tobom...a ti me nijesi shvatio...;)

P.S. Simpatija prema Realu nema... Prema Kristijanu ima postovanja...
Nisam ja pogrešno shvatio, nego nisi ti najbolje objasnio ...
 
Marsej je cak mogao i da igra izjednaceno.Prvi gol je bio totalna golmanova krivica.Drugi gol uopste nije bilo penala,lep start na loptu.Kod treceg gola im je vec pala koncentracije i nisu morali ni taj primit.
 

Back
Top