РЕАГОВАЊА НА УСВАЈАЊЕ ДЕКЛАРАЦИЈЕ у РС

Колико се сећам.....Србија није била у рату.......
И шта има уопште са том декларацијом......
Све се дешавало на тероторији РС........
Који пут да испаштамо због неког-неких.......
Јер су хтели да се јарцају по шумама и планинама, јесу.....
Па нека мало преузму одговорност и онај тзв.генерал заједно са њима.....
Оставите нас више на миру, доста смо испаштали због РС и свих САО.....итд.....
 
Da ponovim - koga briga kako reaguju na deklaraciju oni radi kojih je deklaracija i morala biti donesena?

Не лупај молим те, значи због мене су донели ту декларацију пошто сам 90 и неке побио око хиљаду муслиманских терориста? :hahaha:

Овај западни је сваким даном све беднији у покушају провокације... :roll:
 
Kako nisu postojali kad tvrde da im je datum osnivanja neznamkoji sijecanj 92. i taj datum redovno proslavljaju?

Па то што они тврде у овом случају је мање битно... када су званично признати? :)

Не расправљај са простаком коме је гледање преко плота једино задовољство у животу..................Игнориши примитивца.

Ма није он примитиван, напротив, ценим да има мозга у тој усташкој главици, само што је... на попуно супртној страни од нас. :)
 
Znaci neka samoproglasena tvorevina ne moze odgovarati za pocinjeni zlocin jer tad nije bila medjunarodno priznata?

Cool. Upravo si opravdao kosovske Albance. :lol:

:hahaha1::rotf::hahaha1::rotf::hahaha1:

Каква моћ раусуђивања и закључивања ...............сунце ти је6ем жарко!
Просто ми криво што и ја нисам такав,:sad2::sad2::sad2:
па да кажем ону
БЛАГО ОНОМ КО РАНО ПОЛУДИ
ВАС МУ ЖИВОТ У ВЕСЕЉУ ПРОЂЕ!

a122.gif
a122.gif
a122.gif


:hahaha1::rotf::hahaha1::rotf::hahaha1:
 
Ма где није примитиван?
Када си видео да се културан човек бави искључиво туђим двориштем док је и његово у нереду?
То је одлика искључиво људи нижег образовања и скромнијих интелектуалних капацитета, другим речима "полусвета"

Класичан облик малограђанштине.и простаклука.........и немој мешати безобразлук са "мозгом у главици"....то су две различите стври.

А ОН ИМ ЈЕДАН ОД ЈАЧИХ ,.................ДА НЕ КАЖЕМ........................................РЕПРЕЗЕНТАТИВАЦ! :hahaha1::rotf::hahaha1::rotf::hahaha1:
 
Vračarac je u pravu..................


sad tek vidim da je banovan.
Zbog čega?

U najmanju ruku i susjed bi trebao da doživi istu sudbinu.


Moderacijo, imate li neki odgovor ili su neki forumaši povlašćeniji od drugih?
Čemu dvostruki standardi?


P.S.
Vračarac, kada se vratiš i ako se vratiš, računaj na reputaciju.
Drži se i samo tako nastavi a moderacija bi trebala da se zamisli nad pojedinim svojim postupcima.
 
Poslednja izmena:
Декларација о Сребреници историјска грешка Србије
Глас Српске 01.04.2010 08:38
Декларација о Сребреници историјска грешка Србије


Све парламентарне странке из Републике Српске осудиле су доношење Декларације о Сребреници у Скупштини Србије и оцијениле да она може бити средство политичких притисака на РС.


Предсједник РС Рајко Кузмановић сматра да је Декларација у овој форми апсолутно неприхватљива и контрапродуктивна по интересе Српске и српског народа у цјелини.

- Србија као суверена земља и њени органи и институције имају право да самостално доносе одлуке, али будући да је ријеч о догађају који се односи на БиХ и РС, даје нам право да реагујемо. Неприхватљиво је било какво довођење у везу судбине РС и ове Декларације, која је унутрашње питање Србије - истиче се у саопштењу предсједника РС.

Кузмановић је нагласио да није коректно издвајати Сребреницу и злочин који се тамо десио од других злочина.

- Многи заборављају и српске жртве, њих око 3.000 са ширег подручја Сребренице и Братунца, које су убиле снаге Насера Орића из Сребренице, која је била, или је барем то требала бити, демилитаризована зона - истакао је Кузмановић.
 
Znaci neka samoproglasena tvorevina ne moze odgovarati za pocinjeni zlocin jer tad nije bila medjunarodno priznata?

Cool. Upravo si opravdao kosovske Albance. :lol:

Они никада неће бити међународно признати. ;) Тако да, да, оправдао сам их... и исто тако оправдавам да се део наше земље који су силом одвојили истом том силом и врати... и да не буде после о5 цвиљења и кукања европској заједници и Америци, пошто нису били признати, они фактички не постоје... тако да није злочин ни ако их све побијемо. :)

Ма где није примитиван?
Када си видео да се културан човек бави искључиво туђим двориштем док је и његово у нереду?
То је одлика искључиво људи нижег образовања и скромнијих интелектуалних капацитета, другим речима "полусвета"

Класичан облик малограђанштине.и простаклука.........и немој мешати безобразлук са "мозгом у главици"....то су две различите стври.

Па знам да јесу, мислим безобразан је он до коске, ал' није глуп... :)
 
Vračarac je u pravu..................


sad tek vidim da je banovan.
Zbog čega?

U najmanju ruku i susjed bi trebao da doživi istu sudbinu.


Moderacijo, imate li neki odgovor ili su neki forumaši povlašćeniji od drugih?
Čemu dvostruki standardi?


P.S.
Vračarac, kada se vratiš i ako se vratiš, računaj na reputaciju.
Drži se i samo tako nastavi a moderacija bi trebala da se zamisli nad pojedinim svojim postupcima.

Врачарац добар лик, стварно не знам што га банују... :(
 
Veleizdaja je da Srbija osudi i ogradi se od zlocina koji su pocinili Srbi?

Ma bravo. :lol:

УОПШТАВАЊЕ И ГЕНЕРАЛИЗАЦИЈА,
ПРИПИСИВАЊЕ КРИВИЦЕ И ОДГОВОРНОСТИ ПОЈЕДИНАЦА КОМПЛЕТНОМ НАРОДУ!
НЕШТО НЕ ВЕРУЈЕМ ДА ЈЕ СЛУЧАЈНО И НЕНАМЕРНО!


report.gif
:bye::bye::bye:
 
Они никада неће бити међународно признати. ;) Тако да, да, оправдао сам их... и исто тако оправдавам да се део наше земље који су силом одвојили истом том силом и врати... и да не буде после о5 цвиљења и кукања европској заједници и Америци, пошто нису били признати, они фактички не постоје... тако да није злочин ни ако их све побијемо. :)



Па знам да јесу, мислим безобразан је он до коске, ал' није глуп... :)

МАААА НЕ ПРИИИИИЧАЈ! :hahaha1::rotf::hahaha1::rotf::hahaha1:
 

Back
Top