Razvedene žene gde upoznaju razvedene, slobodne muškarce?

Moja baba se upoznala sa svojim drugim muzem (prvi je dodise umro, mlad) u Vrnjackoj banji, cekali jedno iza drugog u redu za lekovitu vodu. Sestra od tetke se po razvodu upoznala sa drugim (sadasnjim) muzem na turistickom putovanju u Pariz, isli su 2010-2011 mislim ona sa kumom a on solo. Drugarica iz gimnazije koja je zivela u zgradi pored moje kuce upoznala drugog muza dok je svaki dan isla bajkom na posao na Novom Beogradu, prikacio joj se jednog dana kolega-biciklista i ostadose tako vec 15-20 godina u vezi. A moj vencani kum i drug sa studija je upoznao drugu zenu (nisu u braku ali zive zajedno i imaju devojcicu koja je stara 10 -tak godina) na interMetu, na nekim chatovima za upoznavanje. I mislim da taj nacin (online) sve vise preovladjuje jer ljudi sve teze izlaze a, bogami, postoji i veca sansa da nekog smuvate na "zvaku" a ne na seksipil od oka.
 
uglavnom na poslu
Hmm, moje iskustvo sa sveze razvedenim koleginicama na poslu je bilo da su njih jurili uglavnom ozenjeni ( a ne slobodni muskarci sto je trazeno u naslovu teme) muskarci zbog sex varijante. Kao fora tih pohotljivaca, "posto su prosle proces razvoda i prethodne svadje tom cinu verovatno je proslo 3-4 meseca kako su imale sex pa su zeljne", ili druga fora " sad su slobodne i ne moraju da vise mare o moralu, pa je red da se odaju sexualnim orgijanjima"... pomalo mi bilo zao tih nekih zena koje su bile naivne, navuku se na laznu zvaku i od lika ne dobiju nista sem golog seksa, ne secam se da je ijedan ostavio zenu i decu zbog koleginice sa posla, pogotovo one koja je imal decu iz pretrhodnog braka.
 
Hmm, moje iskustvo sa sveze razvedenim koleginicama na poslu je bilo da su njih jurili uglavnom ozenjeni ( a ne slobodni muskarci sto je trazeno u naslovu teme) muskarci zbog sex varijante. Kao fora tih pohotljivaca, "posto su prosle proces razvoda i prethodne svadje tom cinu verovatno je proslo 3-4 meseca kako su imale sex pa su zeljne", ili druga fora " sad su slobodne i ne moraju da vise mare o moralu, pa je red da se odaju sexualnim orgijanjima"... pomalo mi bilo zao tih nekih zena koje su bile naivne, navuku se na laznu zvaku i od lika ne dobiju nista sem golog seksa, ne secam se da je ijedan ostavio zenu i decu zbog koleginice sa posla, pogotovo one koja je imal decu iz pretrhodnog braka.
Jadne. Pošalji ih kod mene sa sve decu u paketu.
 

Back
Top