Razmena serija i titlova

Da li možemo nešto da se dogovorimo oko ovih postavljanja kilometarskih spiskova?
Zašto ne biste sve to lepo kopirali u Excel ili Word, uploadovali na www.sendspace.com i postavljali link ka katalogu ovde.
Ovo je zaista nepregledno...
I onda bi bilo dovoljno da jednom nedeljno postujete sa linkom ka katalogu, i naravno, prilikom update-a!
Hvala na razumevanju!

Otkuda to problem kada se spiskovi serija ostavljaju otkada je stranica osnovna?:lol:
 
Pa i korisnici su mi se požalili
A i red je da malo modernizujemo forum ;)

Slazem se... Veoma je nepregledno kada neko postavi spisak 100+ stvarii zauzme gomilu mesta... Inace evo poslednjeg kataloga...
http://rapidshare.com/files/108760440/DivX_C.xls
Dodatak:
Battlestar Galactica - S4 - ep1-3
The Saint S4 i S5
Road to Avonlea S1-6


Ako neko ima

The Agency
NYPD Blue od sezone 6 pa na dalje
Murder, She Wrote od sezone 6 pa na dalje
Ljubav Navika Panika sve epizode
Kafanica blizu sisa, epizode 1-6 i 29 (otale imam sve)
Agencija za SIS sve epizode
nek se javi...

Pozz
 
Ja ne vidim u cemu je problem. Decku je stao ceo spisak u jedan post. Ako je nepregledno napisati dugacak post, onda prilagodite maksimalnu dozvoljenu duzinu posta, tome sto smatrate da je 'pregledno'.
Meni licno je vece smaranje da odem na stranicu gde se nalazi neciji katalog, download-ujem ga, otvorim katalog i onda shvatim kako me nista ne zanima.
Ako neko jednom mesecno ostavi svoj spisak koji pritom nije spisak od 600 stvari, mislim da to nije tako veliko trosenje resursa ovog foruma.
Naravno, ne slazem se ni sa preterivanjima i ostavljanjem kompletnog spiska na svakoj strani ili kad neko postavi dva identicna posta na istoj stranici, pa makar bio u pitanju i kraci spisak.
 
Trebaju mi serije:

Ghost Whisperer - Saptacica Duhovima
Buffy The Vampire Slayer - Bafi Ubica Vampira
My So Called Life - Moj Takozvani Zivot
Summerland - Mesto Pod Suncem
Un Paso Adelante - Korak Napred
Charmed - Cari
Heartbreak High - Nestasne Godine

Javite se na pp, RAZMENA ! !
Pozz
 
Nudim:
24
3RD ROCK FROM THE SUN
ABSOLUTELY FABULOUS
ALF
ALIAS
ALLO ALLO
ALLY MCBEAL
ALLY MCBEAL
AMERICAN GOTHIC
BAND OF BROTHERS
BELA LADJA
BEVERLY HILLS 90210
BITANGE I PRINCEZE
BLACK BOOKS
BLACKADDER
BOLJI ZIVOT
BONES
BOSTON LEGAL
BRIGADA
CASHMERE MAFIA
CHARMED
CRIMINAL MINDS
CRNI GRUJA
CSI
CSI: MIAMI
CSI: NY
DARK ANGEL
DESPERATE HOUSEWIVES
DEXTER
DJEKNA
EUREKA
FAMILY GUY
FELICITY
FINGERSMITH
FIREFLY
FIRST WAVE
FOOTBALLERS' WIVES
FRIDAY NIGHT LIGHTS
FRIENDS
GHOST WHISPERER
GILMORE GIRLS
GREY'S ANATOMY
GRLOM U JAGODE
HE-MAN AND THE MASTERS OF THE UNIVERSE
HEROES
HITCHHIKER'S GUIDE TO THE GALAXY
HOBOTNICA (LA PIOVRA)
HOUSE M.D.
I CLAUDIUS
JEKYLL
JERICHO
JOEY
JOHN DOE
KYLE XY
LAS VEGAS
LIFE AS WE KNOW IT
LIFE ON MARS
LJUBAV NA SEOSKI NACIN
LJUBAV NAVIKA PANIKA
LOST
MEDIUM
MEN BEHAVING BADLY
MILLENNIUM
MONTY PYTHON'S FLYING CIRCUS
MY NAME IS EARL
MY SO-CALLED LIFE
NCIS
NIKITA
NORTH AND SOUTH
NUMB3RS
ONE TREE HILL
ONLY FOOLS & HORSES
OTVORENA VRATA
OZ
PEPPER DENNIS
PIMP MY RIDE
POIROT
PRISON BREAK
PUNK'D
REGENESIS
RESCUE ME
RIGET
ROBOTECH
ROME
SABRINA THE TEENAGE WITCH
SAMURAI JACK
SARAH CONNOR'S CRONICLES
SCRUBS
SEINFELD
SEX & THE CITY
SHERLOCK HOLMES
SHOGUN
SLEDGE HAMMER
SMALLVILLE
SMOGOVCI
SOUTH PARK
SPONGE BOB
SPOOKS
STAR TREK: KOMPLET FILMOVA
STAR TREK:THE ANIMATED SERIES
STEVEN KING'S NIGHTMARES AND DREAMSCAPES
STEVEN KING'S SALEM'S LOT
THAT 70S SHOW
THE 4400
THE ADDAMS FAMILY
THE FLASH
THE HILLS
THE LAST DON
THE LONE GUNMEN
THE OFFICE (UK)
THE SHIELD
THE SHIELD
THE SIMPSONS
THE SOPRANOS
THE STARTER WIFE
THE THORN BIRDS (PTICE UMIRU PEVAJUCI)
THE WAR AT HOME
THE X-FILES
TORCHWOOD
TRANSFORMERS
TRIPPING THE RIFT
TWIN PEAKS
UGLY BETTY
VRATICE SE RODE
VRUC VETAR
WEEDS
WILL & GRACE
WITHOUT A TRACE
WONDERFALLS

Trazim:
sve sto nemam,a zanimljivo je
 
Sto se tice predloga za kataloge tu je MadonnaGirl totalno u pravu,mislim da je mnogo lakse ostaviti katalog ili mail adresu i kraj price,ne razvodnjava se tema i mnogo je preglednije.S druge strane kako bi bilo da svi kacimo tako,mislim da bi mi trebalo 3-4 strane samo za moj katalog:D
 
meni bi trebalo 3-4 reda :mrgreen:
ali oboje su u pravu! jeste ruzno da stavljaju kilometarske spiskove ali sa druge strane, manje su sanse da ce im se neko javiti ako ostave samo link....

Dobro,ne mora svako da ima ne znam ni ja koliko serija,ali zna se sta je u granicama normale:) znaci da mu ne zauzima post pola strane,a sto se tice javljanja,pa pre cu uvek da skinem sa linka katalog nego da blenem u spisak koji je skroz nepregledan....
Mislim da ovde ima jos ljudi kojima to smeta,pre svega mislim na starije clanove foruma koji su na ovim stranicama od pocetka i koji su i sami apelovali da se stavljaju katalozi ili linkovi a ne spiskovi.
 
Slazem se itekako sa cezarom...u sustini ovde probleme sa spiskovima prave mahom mladji clanovi koji se na neki nacin dokazuju ovde sa ogromnim postovima...ruku na srce i mi smo na neki nacin to nekada radili dok se nismo dogovorili za linkove :lol:
Pa jos pocetkom prosle godine mi je spisak serija stajao jedva u 4 posta - ogromna (u jedan post staje samo 10000 simbola :D )...a sad ih imam otprilike 3 puta vise - i sta tu moze da se vidi uopste tako?...mislim - ok je staviti spisak ako neko ima do 20-30 serija, to je pregledno, ali sve preko toga nema smisla i kontraproduktivno je.

I jedan mali savet - batalite ponudu prodaje ovako javno, pre ili kasnije ce vam se obiti to o glavu - ako prodajete radite to preko pp ili maila. Ovi postovi ne mogu vise da se brisu, a jednog dana ce to sve citati neko ko bas ne biste zeleli da procita :mrgreen:
 
I jedan mali savet - batalite ponudu prodaje ovako javno, pre ili kasnije ce vam se obiti to o glavu - ako prodajete radite to preko pp ili maila. Ovi postovi ne mogu vise da se brisu, a jednog dana ce to sve citati neko ko bas ne biste zeleli da procita

upravo ono sto treba bule, pozdrav
 

Back
Top