Razlikuje li coveka od zivotinje jos nesto osim novca?

kriger:
Jandrla:
kriger:
zivotinja ubija radi opstanka,a covek iz zadovoljstva

Desi se i da chovek ubije nepaznjom...a bogami i iz NEzadovoljstva josh cheshce... :wink:
u pravu si samo sto to ljudi rade ne iz opstanka vec iz pakosti a to je veoma nisko i kukavicki.cmokic za te.pametnice :wink:

Bjazi! J. je mooshko bre! (Ebem ti Unisex nick!) :wink:
 
DusanB:
limunada:
Posto spominjes papagaje,bas se pitam da li bi s njima mogao da diskutujes o ovome,makar znali i vise od 50 rijeci.I drugo,zivotinje ne mogu da se smiju...
si Ti igde video tuznog majmuna?
Ne odgovori ti meni na pitanje.
Razne grimase koje majmuni prave ne znaci smijeh.Da li ce se majmun nasmijati kad mu ispricas neki vic?
 
a jos si tu, aj vrni se baki da pomognes
drink.gif
 
DusanB:
...(B) Posto je ovo ozbiljna diskusija pretvaracu se da si , umesto p**** rekao ljubav, a to imaju i zivotinje
(C) ljubav bar najjeftinija!!
To je receno kao odgovor na par postova koji su tvrdili da se sve radi zbog para.
U mom postu stoji da se sve radi zbog onoga sto bi ti hteo da bude procitano kao ljubav.
U redu je i to.U pravu si.Ali ipak ostajem pri svome da ta se ta rec odnosi na glagol razmnozavati,a ne voleti.
Ipak je nas cilj produzetak vrste.
Ne bih da objasnjavam dalje,oduzece i vremena i prostora
 
OK ljudi ova diskusija se bas i nije razvijala planiranim tokom al nema veze. :? :? :?
Ocekivao sam da ce neko dotaci sustinu, dobro poneko i jeste, al to ipak nije bilo to.
Pa ako VI necete, onda cu JA. Da bismo videli da li su ljudi u sustini zivotinje s parama ili potpuno razumna bica moramo da vidimo kakav sistem drzi te ljude na okupu dakle koji ih sistem tera da rade i da se razvijaju i kako sam vec rekao stignu do Meseca, Marsa itd. Od novijih sistema postojala su dva: kapitalizam i komunizam. Da neko ne bi pomislio da sam poceo s politikom, moram odmah reci da ja ovo ne gledam sa politicke vec sa EKONOMSKE strane. Komunizam se zasnivao na teoriji da je covek razumno bice koje ako mu se pruzi mogucnost da svojim radom unapredi sistem on ce ga unaprediti i drustvo ce funkcionisati. Dok je kapitalizam racunao da su ljudi, u sustini samo polurazumna bica i da ako im se omoguci da grabe za sebe sve vise vise vise, takvo trustvo nema sanse da propadne.Kapitalizam je na zalost ili na srecu pobedio. Pre toga postojao je ,kao sto svi znamo, feudalizam koji se zasnivao na casti i skroz propao.
Ja ne kazem da ljudi nisu razumni,casni i sve ostalo ali zasto je svaki dosadasnji sistem koji se zasnivao na bilo cemu drugom sem na parama propao?....
Zakljucak ostavljam vama ali se trudite da odgovarate u skladu sa glavnim pitanjem iz naslova.....
 
DusanB:
OK ljudi ova diskusija se bas i nije razvijala planiranim tokom al nema veze. :? :? :?
Ocekivao sam da ce neko dotaci sustinu, dobro poneko i jeste, al to ipak nije bilo to.
Pa ako VI necete, onda cu JA. Da bismo videli da li su ljudi u sustini zivotinje s parama ili potpuno razumna bica moramo da vidimo kakav sistem drzi te ljude na okupu dakle koji ih sistem tera da rade i da se razvijaju i kako sam vec rekao stignu do Meseca, Marsa itd. Od novijih sistema postojala su dva: kapitalizam i komunizam. Da neko ne bi pomislio da sam poceo s politikom, moram odmah reci da ja ovo ne gledam sa politicke vec sa EKONOMSKE strane. Komunizam se zasnivao na teoriji da je covek razumno bice koje ako mu se pruzi mogucnost da svojim radom unapredi sistem on ce ga unaprediti i drustvo ce funkcionisati. Dok je kapitalizam racunao da su ljudi, u sustini samo polurazumna bica i da ako im se omoguci da grabe za sebe sve vise vise vise, takvo trustvo nema sanse da propadne. Pre toga postojao je ,kao sto svi znamo, feudalizam koji se zasniva na casti i skroz propao.
Ja ne kazem da ljudi nisu razumni,casni i sve ostalo ali zasto je svaki dosadasnji sistem koji se zasnivao na bilo cemu drugom sem na parama propao?....
Zakljucak ostavljam vama ali se trudite da odgovarate u skladu sa glavnim pitanjem iz naslova.....
U bre...ti planirao nesto...sad me sramota sto sam se uopse javljao,ovu temu si trebao da postavis pod Pioniri....jer je i za tinejdjere ovo tanko
 
begunac:
DusanB:
OK ljudi ova diskusija se bas i nije razvijala planiranim tokom al nema veze. :? :? :?
Ocekivao sam da ce neko dotaci sustinu, dobro poneko i jeste, al to ipak nije bilo to.
Pa ako VI necete, onda cu JA. Da bismo videli da li su ljudi u sustini zivotinje s parama ili potpuno razumna bica moramo da vidimo kakav sistem drzi te ljude na okupu dakle koji ih sistem tera da rade i da se razvijaju i kako sam vec rekao stignu do Meseca, Marsa itd. Od novijih sistema postojala su dva: kapitalizam i komunizam. Da neko ne bi pomislio da sam poceo s politikom, moram odmah reci da ja ovo ne gledam sa politicke vec sa EKONOMSKE strane. Komunizam se zasnivao na teoriji da je covek razumno bice koje ako mu se pruzi mogucnost da svojim radom unapredi sistem on ce ga unaprediti i drustvo ce funkcionisati. Dok je kapitalizam racunao da su ljudi, u sustini samo polurazumna bica i da ako im se omoguci da grabe za sebe sve vise vise vise, takvo trustvo nema sanse da propadne. Pre toga postojao je ,kao sto svi znamo, feudalizam koji se zasniva na casti i skroz propao.
Ja ne kazem da ljudi nisu razumni,casni i sve ostalo ali zasto je svaki dosadasnji sistem koji se zasnivao na bilo cemu drugom sem na parama propao?....
Zakljucak ostavljam vama ali se trudite da odgovarate u skladu sa glavnim pitanjem iz naslova.....
U bre...ti planirao nesto...sad me sramota sto sam se uopse javljao,ovu temu si trebao da postavis pod Pioniri....jer je i za tinejdjere ovo tanko

Pa morao sam nesto da kazem jer bi baka skroz preplavila celu stranicu i prica bi otisla ko zna gde... A ako mislis da je ideja tanka, dokazi !!!

By the way razmislio sam o onoj tvojoj poruci sa pocetka da nas pare prave zivotinjama. Ko zna mozda si u pravu. Mozda novac funkcionise i u drugom pravcu...
 

Back
Top