razlika u godinama

Aha, znaci...zato je ateista:per:, ali uvek ima pope nad popom:D, peh da mu se ukrstio put samnom:kafa:

ma satrce te kao nista. on je jednostavno najjaci, lik koji se nikada ne hvali, nikada ne laze, ma savrsenstvo jedno...samo steta sto je nailazio stalno na djevojke koje lazu, ali on je to skartirao kao kosu kada se osisa...samo njegovu kosu ne moze svasta sisati...tu dolazi na scenu cak noris i sisa nekim dijamantima, samo valjda oni mogu :neutral:
 
Verovatno si mlada, a mlade devojke se najčešće
zaljubljuju u starije muškarce.
A ovde te uglavnom zezaju.
Nemoj sa oženjenima, uglavnom hoće samo zabavu.
A ako nekome razoriš brak pa se udaš za njega
i tebe će verovatno prevariti sa mladjom i lepšom
 
:lol: pa naravno da moze da se zaljubi....npr u tvoje doope ili sisice....ili voli mlado i naivno koje ce da uci zivotu, pa ces da u hranis ego, pa ce da se oseca mocno....pazi, to jeste Amorchitj na delu samo po malo izvitoperen....sto ne znaci da se vremenom ne moze pretvoriti u nesto valjano...ekstremi teze opstaju i teze imaju instinski kvalitet ali se desava....zelim ti srecu da se to bas tebi desi :)
 
Imam problem..Zaljubljujem seu starije muskarce.Zanima me da li oni mogu da se zaljusa njom samo radi sexa:dash::dash::dash::think:

Slična sam ti i ja bila. Mogu da se zaljube, al' teško da će sebi dozvoliti da zavole mladju devojku. Naravno, sve zavisi od više faktora- koliko mladju, u kojim su godinama oboje i trenutno. Ali svakako veliki je to rizik za te čike, jer pre ili kasnije, htele mi to ili ne,postanu nekako dosadni .
 
Da dodam.
Ko oženi ženu mladju npr. 20 šta će biti kada on bude imao 60
a ona u najboljim godinama.
A kad on više nebude mogao?
Dali tada ženi treba zameriti ako se snadje?
Znate, kod vlada ono "dala mu"
WRONG.
Muškarcima je keksanje zadocoljstvo a ženama i zadoviljstvo i potreba.
Razmislite koliko znate žena koje nemaju seksualni život.
Zašto nije bitno. Muž umro, razvela se ....
Pa razmislite koliko je od takvih ostalo dobro u glavu.
Pa i stari su rekli: Kad ti se žena mnogo unervozi samo je dobro istresi.
To vrlo pozitivno deluje na žensku psihu.
I opet kko muškaraca je obrnuto. Kinezi znaju da muškarac
ako ne troši spermu (na bilo koji način) to prelazi u više nivoe
i deluje vrlo pozitivno na njegov mozak.
 
Moze se zaljubiti..ako si mlada,vesela,lepa i korektna prema njemu.Znas li ti sta znaci dodir 15 god mladjeg tela?lako im to udje u krv..
E sad,problem je sto vecina tih starijih koliko god da je zaljubljena ipak ima iza sebe velikoo iskustvo u zivotu ,i retko zaista retko ce sebi dozvoliti da te uzme za ozbiljno.Da te npr ozeni,pruzi sve sto je tebi potrebno(dom,dete)oni su to vec prosli,ako je razveden i placa alimentaciju nece mu pasti na pamet da iznova finansira jos jednu porodicu..U svakom slucaju moze biti lepo iskustvo ali kratko..sustina je da tu kod njih osim tog sexa nema NISTA VREDNO za tebe.Zasto bi se bavila necijim frustracijama,istorijom i teretom koji nosi kad mozes uzeti ono sto ti po prirodi pripada-decka svoje generacije,punog snage,optimizma i vere u nove pocetke...Velika zamka je da u starijim vidis da su''nezniji,smireniji,pazljiviji prema tebi,da te saslusa '',ili jos gore a najcesce sta devojke imaju u glavi''stariji je 10-15 god,nema nekog izbora,ja sam za njega premija,cuvace me kao malo vode na dlanu''...ne smes zaboraviti da su kod njih maniri,poznavanje zene i manipulacija kroz godine dovedeni do savrsenstva i on ce uvek biti korak ispred tebe i tvog postupka...iz licnog iskustva-dede ostaviti babama koje im po prirodi i pripadaju
 

Back
Top