razlika u godinama

etotako:
majci78:
:D :D :D Ups, sorry, nisam znala da si bas sproveo istrazivanje na zadatu temu, pa si vrlo preciznim proracunima kao i uvidom u ljudsku psihu (verovatno postavljanjem pitanja tipa: "izvinite, da li ste vi sa gospodinom zbog para ili ljubavi") , dosao do zakljucka da "postoji dovoljan broj slucajeva", i bacivsi se na generalizaciju, razresio tu famoznu dilemu koja je mucila covecanstvo od kad je sveta i veka :D :D :D

A da nisi malo preterala :?:
"famoznu dilemu koja je mucila covecanstvo od kad je sveta i veka"
:lol:

Naravno da sam preterala :D :D :D
Pa kako drukcije posle "aproksimativnog metoda", "dovoljnog br. slucajeva" i slicnih munja :wink:
 
majci78:
blacky80:
majci78:
Jao bre ljudi, ne lupajte!
Pa zavisi sve od coveka do coveka! Uostalom, na temu razlike u godinama, stvarno se ne moze, ili bolje ne treba generalizovati na nacin na koji vi to radite.
Bez ljutnje :D
Sve se moze generalizovati metodom aproksimacije ako postoji dovoljan broj slicnih slucajeva. A kod ove teme taj dovoljan broj postoji!

:D :D :D Ups, sorry, nisam znala da si bas sproveo istrazivanje na zadatu temu, pa si vrlo preciznim proracunima kao i uvidom u ljudsku psihu (verovatno postavljanjem pitanja tipa: "izvinite, da li ste vi sa gospodinom zbog para ili ljubavi") , dosao do zakljucka da "postoji dovoljan broj slucajeva", i bacivsi se na generalizaciju, razresio tu famoznu dilemu koja je mucila covecanstvo od kad je sveta i veka :D :D :D
A koji su to matori ljudi u vezama sa devojama od 20 godina? Neki budzovani ili neki sa prosecnim primanjima? Znam da ima i jednih i drugih, ali je mnogo vise ovih prvih! I zapitaj se da li bi te devojke bile sa njima da taj matorac spada u ovu drugu kategoriju? Ja mislim da ne bi. MOzda gresim.
 
to, sto ti pises blecky-80 je klasicna sponzo-prostitucija,ali ovde se pise o ljubavi izmedju partnera sa velikom razlikom u godinama.Potpuno si u pravu da cura od 20g nece biti zbog ljubavi sa bogatim pedesetogodisnjakom ali ako nije bogat-to znaci ljubav
 
Citiracu mog dragog stariji je od mene,profesija mu je takva da komunicira sa dosta ljudi i citiracu jednu bakicu koja mu je rekla sledece "cekaj...nisi nista posebno bogat,niti ni lep toliko.....moguce je da onda dobro *****" Ja sam se cepala kad mi je pricao to :zcepanje:
 
Sve što ljudima prija je ok. Lično mislim da je 10-12 godina maksimalna granica za neku priču koja može da bude uspešna i u nekim kasnijim godinama. Do nekih muškarčevih godina mogu da ferceraju i priče sa 15 i više godina razlike, ali ne znam na šta bi to ličilo kad on udje u neke ozbiljnije godine, a ona dama u "punoj snazi". Lepo jeste piletinu jesti, al treba i zube imati za to :lol: .
 
Ovo me podseti na vic:

Oženio se matori milioner šezdesetogodišnjak klinkom od dvadeset godina. Njegov prijatelj ga kritikuje:
- "Pa ti bre nisi normalan... misliš li uopšte na budućnost?... Hajde sad i nekako, ona ima 20, ti imaš 60... uskoro će ona imati 30, ti 70, ona 40 a ti 80... šta ćeš uopšte raditi s njom kad budeš imao 90 godina?"
- "Ha, šta ću raditi... pa oženiću se ponovo... kome treba baba od 50 godina?"
 
Ovo me podseti na vic:

Oženio se matori milioner šezdesetogodišnjak klinkom od dvadeset godina. Njegov prijatelj ga kritikuje:
- "Pa ti bre nisi normalan... misliš li uopšte na budućnost?... Hajde sad i nekako, ona ima 20, ti imaš 60... uskoro će ona imati 30, ti 70, ona 40 a ti 80... šta ćeš uopšte raditi s njom kad budeš imao 90 godina?"
- "Ha, šta ću raditi... pa oženiću se ponovo... kome treba baba od 50 godina?"
bwahaha
 

Back
Top