Razbijena špijunska mreža: Uhapšene četiri osobe zbog prikupljanja tajnih informacija

али је потребно јурити шпијуне који роваре по Србији, у тренутку кад Србију преваспитава Европски парламент, па да ови несрећници испадну неки велики шпијуни, у саопштењу се наводи да су имали приступ "тајним" информацијама.

Ne samo to - jako je bitno da SNS mediji svakodnevno objavljuju vesti o propasti EU i trulog zapada, uopste 😁
 
Чак нисте могли да нађете ни слику где су обојица на истој слици (док вучићевих са Куртијем има милион).
Има и слика где заједно седе.
Није исто кад Вучић, као председник и представник државе, седи са њима. Исто је и Тадић имао милион слика са Тачијем, и осталима. Али било би опасно да се Тома тада састајао са тачијевцима и договарао са њима.

Чињеница да се Мариника, Ђилас и екипа састају са Куртијем, да иду на иста места, да потписују исте документе и изјаве, да их Курти хвали и велича у УН јер су они отишли код његових лобиста да траже санкције за Србију, само говори о њиховом правом делатностима.
Случајно
Случајно, јел, а јел случајно што ја Валенса добио награду за мир, случајно а??

1707742763361.png


:D
Пре неке две године ми се чинило да ти је дошло из дулета у главу, па да си постао мало паметнији, али ти си исти онај као пре више од деценије.

Богу хвала. :)
 
i ja isto trazim da vidimo ZA KOGA su spijunirali, ali ne mogu da nadjem

cija je tek pocela sa vrbovanjem, nemoguce da su vec navatani, znaci da je u pitanju neka druga strana sluzba, iz ОНОГ👉 pravca
CIA odavno operise na ovom terenu a ovo je neki novi, pocetnik.............dal je sev. koreja, iran , huti..........................
 
sumnjivo je to sto se ne navodi za koga su radili ove nase prodane duse. .............videcemo, mozda ce ovim povodim Vucic da se "dramaticno" obrati srpskom narodu.......u 22 i 45.
Па за ЦИА . А и не може тајна служба државе да ти наводи све детаље, ко то још ради Милуне...
 
Има и слика где заједно седе.
Није исто кад Вучић, као председник и представник државе, седи са њима. Исто је и Тадић имао милион слика са Тачијем, и осталима. Али било би опасно да се Тома тада састајао са тачијевцима и договарао са њима.

Чињеница да се Мариника, Ђилас и екипа састају са Куртијем, да иду на иста места, да потписују исте документе и изјаве, да их Курти хвали и велича у УН јер су они отишли код његових лобиста да траже санкције за Србију, само говори о њиховом правом делатностима.

Случајно, јел, а јел случајно што ја Валенса добио награду за мир, случајно а??

Pogledajte prilog 1497698

:D


Богу хвала. :)
1000006657.jpg
 
Чак нисте могли да нађете ни слику где су обојица на истој слици (док вучићевих са Куртијем има милион).

Случајно се задесили на истом скупу, и информер пише "Курти и Ђилас", а ти се примаш на свакакве наслове информера и курира.

Е, Дупесрбедно, Дупесрбендо...

Пре неке две године ми се чинило да ти је дошло из дулета у главу, па да си постао мало паметнији, али ти си исти онај као пре више од деценије.
Nisu se ni videli jer se drug Kurti nije ni pojavio na tom skupu.

 
Где си ти видео да служба пушта све детаље у јавност? Мислиш да ЦИА тако обавештава редовно своје грађане шта све раде? Или ФСБ?
a jel to neobjavljivanje u cilju dalje istrage il nema smisla da se zameramo......................
 

Back
Top