Ravnopravnost polova

loop:
sad me nesto podseti da prokomentarisem kako muskarci i zene nikad ne mogu biti ravnopravni.

Definitivno su muskarci, jaci, odlucniji, pametniji pol koji vise razmislja glavom nego srcem 8)

Zene su mekane ,nezne, neodlucne, nemaju volje toliko, nigad ne mogu da budu u rangu sa muskarcima.

Govorim uopsteno(gledano za vecinu), cast izuzecima!

Interesuje me Vas misljenje na ovu temu, i molim moderatore da ne premestaju ovo na filozofiju, please.

Ja bi ovo premestio na filozofiju.............mislim da sam moderator............
30.gif
 
Zene su po mom misljenju a na osnovu mog iskustva sa ljudima (ogradjujem se da ne bude uvredljivo) mnogo gluplje nego muskarci. Ni slucajno ne mogu biti ravnopravni. A meni licno ni ne treba ravnopravnost sa muskarcima. Sasvim je ok ovako. Mislim da je zenama data veca sloboda i ravnopravnost nego sto je korisno za drzavu i drustvo u celini.
 
Zene su po mom misljenju a na osnovu mog iskustva sa ljudima (ogradjujem se da ne bude uvredljivo) mnogo gluplje nego muskarci. Ni slucajno ne mogu biti ravnopravni. A meni licno ni ne treba ravnopravnost sa muskarcima. Sasvim je ok ovako. Mislim da je zenama data veca sloboda i ravnopravnost nego sto je korisno za drzavu i drustvo u celini.

:cmok: :cmok: :cmok: :worth: :worth: :worth: :ok: :ok: :ok:
 
sad me nesto podseti da prokomentarisem kako muskarci i zene nikad ne mogu biti ravnopravni.

Definitivno su muskarci, jaci, odlucniji, pametniji pol koji vise razmislja glavom nego srcem 8)

Zene su mekane ,nezne, neodlucne, nemaju volje toliko, nigad ne mogu da budu u rangu sa muskarcima.

Govorim uopsteno(gledano za vecinu), cast izuzecima!

Interesuje me Vas misljenje na ovu temu, i molim moderatore da ne premestaju ovo na filozofiju, please.

Sereš i nemaš pojma šta pišeš.To je moje mišljenje, a ako je ovo bila ironija onda se izvinjavam.
 
sad me nesto podseti da prokomentarisem kako muskarci i zene nikad ne mogu biti ravnopravni.

Definitivno su muskarci, jaci, odlucniji, pametniji pol koji vise razmislja glavom nego srcem 8)

Zene su mekane ,nezne, neodlucne, nemaju volje toliko, nigad ne mogu da budu u rangu sa muskarcima.

Govorim uopsteno(gledano za vecinu), cast izuzecima!

Interesuje me Vas misljenje na ovu temu, i molim moderatore da ne premestaju ovo na filozofiju, please.

1.generalizujes

2.nisu sve zene iste i nisu svi muskarci isti. to da li ce se neko ponasati ovako kako si ti naveo da se pinasaju zene ili ovako kako si naveo da se ponasaju muskarci zavisi od nivoa testosrona.;)

3.sto se tice ravnopravnosti ja mislim da imamo jednaka prava (zene mogu sve sto i muskarci), ali ocigledno da se nekim pribadnicima muskog pola to ne dobada pa prave predrasude i misle da su mnogo iznad zena.

@jeko i ti mnogo generalizujes.
 
Angela ne mogu sve i za to ima dokaza tako da znas a ne znam da li si znala najjaci muskarac i najjaca zena zena je uvek 30% slabija i fizicki i psihicki tako kazu cifre genija koji nisu znali za sovinizam vec cistu prirodu.
 
Angela ne mogu sve i za to ima dokaza tako da znas a ne znam da li si znala najjaci muskarac i najjaca zena zena je uvek 30% slabija i fizicki i psihicki tako kazu cifre genija koji nisu znali za sovinizam vec cistu prirodu.
tu se vec ne bi slozila, jer rade sve sto rade i muskarci...
a fizicku snagu sam znala, ali psihicku ne-to ne mora biti tacno...
 
Ja ti samo kazem kako kazu cifre i sto je dokazano ne jednom nego vise puta jer vas ionako ima mnogo vise 3 na svakog od nas a za nas predvidjaju da nas nece ni biti za 125 miliona godina.
A ovo je bilo vezano i za psihicku i fizicku stranu.
 
To je par primera ali ne vi ste alave ne sve da ne globalizujem ali svaka bi htela da bude i Dama i da se kasnije preobuce u vojno odelo i da glumi musko i zapoveda pre svega Bog vam je dao to mesto i treba da se drzite njega ne?
 
Bolji ne bih rekao jer maltene svi vazniji izumi su naseg porekla a i vama se lose pise nestanemo li mi jer ni vas vise nece biti a ako mislite da postanete boginje pa da klonirate samo ono sto vama treba razmisli ponovo;).
 

Back
Top