Rat izmedju Izraela i Hamasa (2)

Kada će Izrael uspostaviti kontrolu nad Gazom?


  • Ukupno glasova
    28
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Не чупај из контекста.
Та порука је имала више текста.
То је забрањено правилником форума.
Значи, ако хоћеш да ме цитираш, цитирај или целину или немој уопште.
А не овако, па да реченица сама за себе нема смисла.
Ova rečenica je jeziva i u kontekstu i bez njega.

Јер жртвама појма немамо идентитет, а не знамо ни идентитет убица.
 
U principu, ni ja nisam za arapsku državu tamo.
Imaju već 23 države. Dosta im je.
Jordan je država Palestinskih Arapa.
Јасно је свима овде за шта си ти.
То за шта се залажеш има и свој тачан назив: геноцид и етничко чишћење
 
No, have you ever heard of the Greek historian Herodotus? Try perhaps you learn something otherwise you only showcasing your ignorance and stupidity.

The Jews are the oldest people in the world, and all records show them in Israel as a majority until the 5-6th century when Arabs take over the Middle east in Jihad

Two-Millennia-After-The-Sack-Of-Jerusalem-What-Does-History-Tell-Us-About-Violence-In-The-Midd...jpg
 
Da li to znaci da Italijani sutra mogu traziti Istru nazad,i njih su proterali komunisti kao Jevreje Rimnjani? Nemojte samo one fore "Italijani su izgubili rat i nemaju pravo", i Jevreji su izgubili rat sa rimskom repubilkom ,nemaju pravo po istoj logici
Da, Istra je u talijanskom posjedu oduvijek. Ja se čudim da ne traže nazad.
Iako struktura stanovništva se jako promijenila. Talijani u većini odselili u IT, i ne samo iz Iste i iz Zadra isto.
 
Da, Istra je u talijanskom posjedu oduvijek. Ja se čudim da ne traže nazad.
Iako struktura stanovništva se jako promijenila. Talijani u većini odselili u IT, i ne samo iz Iste i iz Zadra isto.

Ignorisu cinjenice da Jevreji nijesu imali drzavu 1500 godina i bili su ugnjetavani od svih.

Italijani vec imaju svoju drzavu.

Ovi likovi samo bestidno lazu sto god da kazu. Njih apsolutno ne interesuju cinjenice.
 
Da, Istra je u talijanskom posjedu oduvijek. Ja se čudim da ne traže nazad.
Iako struktura stanovništva se jako promijenila. Talijani u većini odselili u IT, i ne samo iz Iste i iz Zadra isto.
Zato sto nemaju na osnovu cega da traze Istru ,Istra je danas Hrvatska i ta prica je zavrsena a to se dogodilo pre osam decenija.Po toj logici su Srbi 1912. mogli da proteraju sve siptare sa KiM,ali ne hoda to tako
 
Niko ne osporava da Arapi imaju pravo da zive u Izraelu ka sto Srbi imaju pravo da zive u Bosni.
Naravno,je ne osporavam tvoje pravo da zivis u Gazi,ali dajem sebi pravo na prostorno uredjenje Gaze i da bacim na Gazu tri cetri hiljade avionskih bombi, posle cega ti neces imati uslove da zivis u Gazi i moraces trajno da je napustis.Ti si od onih nepametnih koji slusaju reci ali ne gledaju dela?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top