Raspad Sistema

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ketchua:
Ajd i ja da se prikljucim...:) mozak mi je totalno ispran heroesima,cekam 5-icu ko najgori ovisnik...
uzas...Pazi ovaj zanimljiv podatak(setih se onog posta sa muz.skolama):
Uglavnom svi oni koji dugo idu u njih slusaju metal ili pank(znam jedno desetak primera)...u najboljem slucaju rock,ali tesko...:???:


da, to sam i ja primetila pa odluci da pomenu, kad god bih isla u muzicku - bre skoro svaki violinista je metalac, i bas su super drugovi
kontrabasisti isto
pijanisti manje vise - ovih godina uopste nisu zanimljivi...
gitaristi pod obavezno, mada ne znam kako gde, ipak
harmonikasi takodje....

sad vise i ne znam kakve veze ima muzika sa raspadanjem sistema... sve su to po meni normalna deca...sa razlicitim ukusima...THIS IS A FREE COUNTRY :lol:
 
Lucky girl:
imam tu igricu,ali nisam nikad igrala..kakva je?nesto mi se ne igra.......
call of duty 1 je prva "ozbiljna" igrica za koju sam se zaludela i zavrsila je za 5 dana (radnih), i to do skole posle skole, pa do ujutru bukvalno.....onda sam pocela 2. deo ali je mnogo tesko....Grafika je extra, 1. lice, rat.....strava je....moj omiljeni deo je kraj kada stizes u Staljingrad(valjda) i pre toga kada se krijes iza nekih mrtvih krava i skidas oko sebe snajperom!
 
hahahaahaha
a i on/ona stvarno - da temu i ne oglasava se posle... stvarno jos i mi ispadnemo budale sto se prepucavamo oko toga...mada, dotle nije doslo
hA! eto ti!
ma mora da je coveku ponestalo stivo za citanje... :D
 
naancy90:
call of duty 1 je prva "ozbiljna" igrica za koju sam se zaludela i zavrsila je za 5 dana (radnih), i to do skole posle skole, pa do ujutru bukvalno.....onda sam pocela 2. deo ali je mnogo tesko....Grafika je extra, 1. lice, rat.....strava je....moj omiljeni deo je kraj kada stizes u Staljingrad(valjda) i pre toga kada se krijes iza nekih mrtvih krava i skidas oko sebe snajperom!
hm..deluje zanimljivo....probacu jedan dan bash ;)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top