Radio B92 punoletan

nesha t.

Veoma poznat
Banovan
Poruka
12.885
Radio B92 danas slavi punoletstvo, tj. osamnaest godina svog postojanja.
Počeli su emitovanjem omladinskog radio programa na osnovu privremene dozvole.Program je pokrivao teritoriju šireg centra Beograda iz prostorije od oko 15 kvadratnih metara, pre tačno 18 godina. Sukob s režimom Slobodana Miloševića, kritikovanje nasilja i netolerancije, kao i borba za građanska prava i slobode, obeležja su njegovog rada zbog čega je tokom vladavine Miloševića četiri puta zabranjivan.
Od strane režima SM konstantno je sumnjičen za izdajstvo. Građanima je ostao upamćen kao radio na kom su mogli čuti i ono o čemu su drugi ćutali.
 
nesha taxista:
Radio B92 danas slavi punoletstvo, tj. osamnaest godina svog postojanja.
e posto je punoletan sada ga mogu streljati
Počeli su emitovanjem omladinskog radio programa na osnovu privremene dozvole.Program je pokrivao teritoriju šireg centra Beograda iz prostorije od oko 15 kvadratnih metara, pre tačno 18 godina.
pa normalno imperijalisticko-izdajnicka TV prvo udara na buducnost srbije
Sukob s režimom Slobodana Miloševića, kritikovanje nasilja i netolerancije, kao i borba za građanska prava i slobode, obeležja su njegovog rada zbog čega je tokom vladavine Miloševića četiri puta zabranjivan.
Od strane režima SM konstantno je sumnjičen za izdajstvo. Građanima je ostao upamćen kao radio na kom su mogli čuti i ono o čemu su drugi ćutali.
nije sumnjicen nego je uvek radio protiv naroda tj. protiv srbije, i ta se tradicija nastavlja. a posto je punoletan, [iako pravi patriota o tome retko vodi racuna] treba ga eliminisati da bi se napokon zastitio srpski narod...
ps. izvini nesho, ja bih da preduhitrim neke
 
Ма нисам добио питање, јесу то они што емитују Великог Брата, где доминирају лица модерене и европске Србије - Ена, Чмарко, Далиборка, Мики из Купинова, Гога Соколовић, Јелена... пардон Оља Карлеуша, Лазар Антић а.к.а. Биг Лале, Драган Маринковић Маца
Ево, ако ми не верујете, како су их ови "нацоши" окрпили
http://www.vreme.com/cms/view.php?id=497833
 
Konstantin_de_Sisti:
srecan im rodjendan!!! od srca im zelim da ne docekaju sledeci..


pridruzujem se cestitikama. nadam se da ce se prilikom sledeceg rodjendana to glasilo ustasa u Srbiji emitovati iz drzave iz koje bi trebalo - iz Hrvatske. A ne iz Srbije kao do sada.

Takodje nadam se da ce banda biti isterana iz zgrade Narodne Banke Srbije koju na neku mucku uzurpira.
 
Konstantin_de_Sisti:
znas, tako su i nacisti preporucivali ( i sprovodili) lecenje jevreja, roma i slovena od njihovih gresaka u genetskom zapisu.... a vi cedisti kao da ste svi psihijatri pa preporucujete lecenje ostalima.... vas kao da su lecili udarcem u glavu...

mojne da me vredjas, ne pripadam niti jednoj politickoj opciji. a ako bi ti bilo lakse diplomirani sam filozof :lol: :lol: :lol: :lol:
 

Back
Top