radikali dolaze...

Шон:
ma nemaju pojma deca kako izgleda vojnichka drzhava i disciplina... ima hip hop da sanjaju i da drze uramljenje karte sa ovogodishnjeg exita jer sledeceg nece ni da bidne....
radikalski grb
cpp.gif
 
Ko je pravio s*anja ne moz se vrati ,ko nije moze :| .....I vracaju se ljudi, bas sam pre neki dan upoznao decka iz Knina ,nije nikako demokrata, al kaze ako ides u hrvatsku moras da budes najgora debilcina da provociras, i onda je opravdano da izvuces koju zausku(ako imas srece :) ).....Hrvatska drzava ,hrvatska pravila ,srpska drzava ,srpka pravila , simple as that 8-)
 
goxy:
Ko je pravio s*anja ne moz se vrati ,ko nije moze :| .....I vracaju se ljudi, bas sam pre neki dan upoznao decka iz Knina ,nije nikako demokrata, al kaze ako ides u hrvatsku moras da budes najgora debilcina da provociras, i onda je opravdano da izvuces koju zausku(ako imas srece :) ).....Hrvatska drzava ,hrvatska pravila ,srpska drzava ,srpka pravila , simple as that 8-)
Oceigledno da nemamo isti izvor informacija.
Tvoj izvor nije moj izvor, a to da se ljudi vracaju, to negira i ova "demokratska" Vlada, pa me cudi tvoj stav. Zapravo, ne cudi me!
 
filatelista:
A što ti ne bi napustio tu mrsku Češku, mrsku EU, mrski zapad i došao u Srbiju. Šta ima veze koliko si tamo, šta ima veze što je sve što imaš tamo kad je tamo sve trulo, a u Srbiji sva prilika da će biti zdravo i pravo.
Nego, imaš platu par hiljadarki eura, dođeš ovde da ladiš jaja i malko se proqrtališeš, nahraniš sujetu pa nazad gde je bolje.
Od svih "patriota" na ovom forumu, svaki LDP-ovac koji poznaje svoje pismo i živi u Srbiji je veći Srbin od bilo kojeg drugog koji prdi iz dijaspore.
Verujem da si bio među onih 2000 Čeha što protestvuju protiv onog "štita", jeb. ga, kad Amer naređuje i tamo.

Pa ja ovde živim od malena, imam ovde svoje obaveze i sve...i naravno ovde je bolje ekonomska i financijska situacija.
Ali sa druge strane u Srbiji je sve ostalo bolje nego na zapadu. Srbija je još uvek zdrava zemlja koja ima zdravo i normalno družstvo, koje poštuje tradicije, srpsku kulturu, crkvu i moral. SAD i EU imaju u planu da unište zdravo srpsko družstvo, ali nadam se da u tome neče uspeti.
LDP-ovci su izdajnici. Pravi Srbin je patriota koji voli svoju zemlju i spreman je da se bori i da pogine za slobodu Srpstva.
Naravno da se i ja kao i potpuna večina Čeha protivim Amerima i nihovom "štitu". Ali na žalost u Češkoj vladaju izdajnici koji slušaju Amere isto kao ovi DOS-ovci u Srbiji. Ali Srbija bar ima radikale koji se bore protiv Američke hegemonie i protiv EU. Nažalost u Češkoj takva stranka nepostoji, ovde u Češkoj su patrioti na izborima dobili samo 0,2% glasova!
 
Шон:
ma nemaju pojma deca kako izgleda vojnichka drzhava i disciplina... ima hip hop da sanjaju i da drze uramljenje karte sa ovogodishnjeg exita jer sledeceg nece ni da bidne....

Nadam se da če to sve biti kako pišeš i da če SRS da osvoji vlast i da spasi Srbiju od američke hegemonie i svih onih zapadnjačkih bolesti... i da če Srbija opet biti slobodna i jaka država koja če sama da odlučuje o svojoj sudbini.
 
Zorba1:
Pa ja ovde živim od malena, imam ovde svoje obaveze i sve...i naravno ovde je bolje ekonomska i financijska situacija.
Ali sa druge strane u Srbiji je sve ostalo bolje nego na zapadu. Srbija je još uvek zdrava zemlja koja ima zdravo i normalno družstvo, koje poštuje tradicije, srpsku kulturu, crkvu i moral. SAD i EU imaju u planu da unište zdravo srpsko družstvo, ali nadam se da u tome neče uspeti.
LDP-ovci su izdajnici. Pravi Srbin je patriota koji voli svoju zemlju i spreman je da se bori i da pogine za slobodu Srpstva.
Naravno da se i ja kao i potpuna večina Čeha protivim Amerima i nihovom "štitu". Ali na žalost u Češkoj vladaju izdajnici koji slušaju Amere isto kao ovi DOS-ovci u Srbiji. Ali Srbija bar ima radikale koji se bore protiv Američke hegemonie i protiv EU. Nažalost u Češkoj takva stranka nepostoji, ovde u Češkoj su patrioti na izborima dobili samo 0,2% glasova!
A da li bi ti tu tvoju Cesku u kojoj zivis od malena i imas svoje obaveze i "platicu" od par hiljada evra,sredjen zivot i sve...(kako si sam rekao)...NAPUSTIO kao pravi PATRIOTA i otisao da pogines za slobodu srpstva?Sinko veruj mi da vec znam odgovor,zato nemoj sebi da dozvolis sebi takvo licemerstvo i da trubis ovde ko je izdajnik a ko patriota.Ti o tome nemas moralno pravo da diskutujes jer nisi osetio trunku golgote koju smo mi proziveli poslednjih 17 godina,a narocito u vreme vladavine Milosevica i radikala.Na osnovu cega zakljucujes kako je ovo zdravo i normalno drustvo,kad ne zivis ovde?Na osnovu varijante "pricao mi deda",ili mozda na osnovu gledanja u karte i pasulj?A postovanje prema tradiciji,kulturi,crkvi i moralu je iskljucivo stvar svakoga POJEDINCA,bio on Srbin,Nemac,Rus ili Englez.Zato ubuduce ne dozvoljavaj sebi takav luksuz da bilo kome ovde u Srbiji delis lekcije o PATRIOTIZMU.
 
Zorba1:
Pa ja ovde živim od malena, imam ovde svoje obaveze i sve...i naravno ovde je bolje ekonomska i financijska situacija.
Ali sa druge strane u Srbiji je sve ostalo bolje nego na zapadu. Srbija je još uvek zdrava zemlja koja ima zdravo i normalno družstvo, koje poštuje tradicije, srpsku kulturu, crkvu i moral. SAD i EU imaju u planu da unište zdravo srpsko družstvo, ali nadam se da u tome neče uspeti.
LDP-ovci su izdajnici. Pravi Srbin je patriota koji voli svoju zemlju i spreman je da se bori i da pogine za slobodu Srpstva.

Naravno da se i ja kao i potpuna večina Čeha protivim Amerima i nihovom "štitu". Ali na žalost u Češkoj vladaju izdajnici koji slušaju Amere isto kao ovi DOS-ovci u Srbiji. Ali Srbija bar ima radikale koji se bore protiv Američke hegemonie i protiv EU. Nažalost u Češkoj takva stranka nepostoji, ovde u Češkoj su patrioti na izborima dobili samo 0,2% glasova!
Koje si ti smece licemerno to je stvarno za povratiti :roll:
 
Zorba1:
Pa ja ovde živim od malena, imam ovde svoje obaveze i sve...i naravno ovde je bolje ekonomska i financijska situacija.
Ali sa druge strane u Srbiji je sve ostalo bolje nego na zapadu. Srbija je još uvek zdrava zemlja koja ima zdravo i normalno družstvo, koje poštuje tradicije, srpsku kulturu, crkvu i moral. SAD i EU imaju u planu da unište zdravo srpsko družstvo, ali nadam se da u tome neče uspeti.
LDP-ovci su izdajnici. Pravi Srbin je patriota koji voli svoju zemlju i spreman je da se bori i da pogine za slobodu Srpstva.
Naravno da se i ja kao i potpuna večina Čeha protivim Amerima i nihovom "štitu". Ali na žalost u Češkoj vladaju izdajnici koji slušaju Amere isto kao ovi DOS-ovci u Srbiji. Ali Srbija bar ima radikale koji se bore protiv Američke hegemonie i protiv EU. Nažalost u Češkoj takva stranka nepostoji, ovde u Češkoj su patrioti na izborima dobili samo 0,2% glasova!

Kad si ti bio u Srbiji zadnji put?
Koje zdravo društvo, šta to znači, šta znači srpska kultura i srpski moral?...to su takve gluposti, pamflete obične.
Znači, imaš 4-5X veću platu od nas, imaš 5-6X veći standard od nas, imaš verovatno i češki pasoš, znači možeš da ideš gde te volja...i sad ja tebi treba da poverujem da ja moram u neki novi rat jer treba da poginem za Srbiju, a ti za Srbiju k@raš Čehinje i putuješ Evropom.
A znači i u Češkoj su izdajnici na vlasti, sad mi je lakše, ja mislio samo u Srbiji.
 

Back
Top