Путинови ботови харају србским интернетом

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
http://cs7058.vk.me/c7008/v7008730/1e5ef/9FWeotLO-GY.jpg

9FWeotLO-GY.jpg
 
Једну ствар коју спинери намећу треба разликовати.

Једно је подржавати Русију, као државу у борби против америчких освајача, а друго је ботовање за појединца, нпр нашрег славног премијера.

Концепцијске разлике су огромне.

Мени и добром делу русофилног становништва Србије, Путин као појединац не представља ништа, већ само земља, држава, на чијем је тренутно челу, њена историја, традиција и култура...
 
Да ли је много Срба проруски оријентисано не говори много о руским ботовима.

Много Срба - плуралитет српских гласача - подржава СНС, па би се могло закључити да СНС такође нема своје ботове јер, ето, шта ће им кад их народ воли. Међутим СНС има циљано присуство у мас медијима. Исто тако је могуће да се тиме бави и Русија.
 
Ko bi rekao da Rusi plaćaju toliki broj botova u Srbiji? I to samo na ovoj temi....c c c.

Što se tiče kredita, pitao bih koliko smo do sada novca dobili od Rusije (od 2000. godine pa naovamo)? Ima li neko taj podatak?

Lopovske firme koje poskupljuju gas u Srbiji su u čijem vlasništvu? Zašto Rusi nameću posrednike - njihove mafijaše koji se ugrađuju?

Svako ko mi na ovaj post odgovori rečenicom da nas je Nato bombardovao, ignorisaću ga :D
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top