Путин подржава Коштуницу!!!

Што сте, бре, толико љубоморни . ПУТИН ЈЕ ПОДРЖАО БАШ КОШТУНИЦУ... шта ту има да се прича. Може мали Поздерац-Јеремић да се захваљује колико год хоће - али Путин није мутав, ВРЛО ДОБРО ЗНА КО СУ ОВДЕ ПАТРИОТЕ ---------:cool::cool::cool:
Kao shto rekoh putin svashta podrzava ...
 
Мош мислити... Па да неће можда да подржава Српске интересе. Неће наравно, руски интерес је да овде буде фрка око Косова и нестабилност у региону, да би они могли да мутљају. То исто раде и Амери, али се код њих зна кога ће да гурају, а кога да киње. А Путин ће данас Млоху, а сутра Бориса да подржава, а прексутра моју баба Меланију због њене политике према Руској салати. Нек он кући подржава Млоху и нек га води код Мире марковић да играју казаџок.

E Stanojko Stanojko...

Kada bi znao sta si sastavio sam bi se uplasio.

Srbiji ne treba podrska ni jednih ni drugih, osim verbalne ali i to u najmanjoj mogucoj meri.

Opasno je mesanje u tudje poslove sto ti ovde ne dvosmisleno pokazujes u recenici
"То исто раде и Амери, али се код њих зна кога ће да гурају"
Na svu srecu Rusi sebi nisu dali toliko slobode.

To znaci, da iako znas da se amerikanci direktno mesaju u nase unutrasnje probleme ti ih i pored toga dozivljavas kao nekog svog idola !

E, taj tvoj idol za mene prestavlja jedno veliko nista.

Bilo kakva njihova izjava ili potez predstavlja direktno mesanje u nase unutrasnje stvari.
I u tome je razlika izmedju mene i tebe.
Kada mi dokazes, da se ono "guranje" ne odrazava na politicka desavanja kod nas, mogu da ti malo poverujem da je to slucajno, a ovako po tvojoj zelji i tebi slicnih, mi nismo odmakli ni malo od nekakve africke banana republike.

A to je tvoja zelja ali ne i moja.
I ti se jos dicis sa tim.
 
E Stanojko Stanojko...

Kada bi znao sta si sastavio sam bi se uplasio.

Srbiji ne treba podrska ni jednih ni drugih, osim verbalne ali i to u najmanjoj mogucoj meri.

Opasno je mesanje u tudje poslove sto ti ovde ne dvosmisleno pokazujes u recenici
"То исто раде и Амери, али се код њих зна кога ће да гурају"
Na svu srecu Rusi sebi nisu dali toliko slobode.

To znaci, da iako znas da se amerikanci direktno mesaju u nase unutrasnje probleme ti ih i pored toga dozivljavas kao nekog svog idola !

E, taj tvoj idol za mene prestavlja jedno veliko nista.

Bilo kakva njihova izjava ili potez predstavlja direktno mesanje u nase unutrasnje stvari.
I u tome je razlika izmedju mene i tebe.
Kada mi dokazes, da se ono "guranje" ne odrazava na politicka desavanja kod nas, mogu da ti malo poverujem da je to slucajno, a ovako po tvojoj zelji i tebi slicnih, mi nismo odmakli ni malo od nekakve africke banana republike.

A to je tvoja zelja ali ne i moja.
I ti se jos dicis sa tim.


Jesi li ti lud? Procitaj pazljivije. Vise volim zapadnjacko nadmeno postavljanje stvari na svoje mesto, bar znas na cemu si. A licemerna ruska spletkarenja, isto kao i ova nasa SRS-DSS ssrranja, ne podnosim. Ako me mrzis, volim da to znam, a ne da mi se smeskas, a sa ledja da me dzeparis i na kraju prikoljes.

Ja ne znam otkud tebi spisak mojih zelja, ali ako si paranoik, pa nesto umisljas, zaobidji mene u toj prici. Ja samo hocu lepse da zivim nego danas i da mi puca patka za Ruse i Amere, politicare i kriminalce. Mozes li da dobacis dovde? Pratis li me?
 
чисто мало поново...


zadovoljni 6513543:
УУУУУУУУУУУРРРРРРРРРРРРРРРАААААААААААААААААААААААА!!!!!!!!!!!!!!!!
A shta ti imash od toga, sem, shto tudjim "perjem" lechish svoje komplekse?
aaaaaaaaaa, to shto ce Rusi da te brane.......e pa to smo vec vishe puta doziveli :roll::roll::roll:
Ти мора да си Биљана Смрдљановић (Бики Смрки) лично...
Veoma si blizu, bliza sam Biljani SRBLJANOVIC, naravno, nego Vjerici Radeta. "On" vam je najbolji frajer u stranci
 
Jesi li ti lud? Procitaj pazljivije. Vise volim zapadnjacko nadmeno postavljanje stvari na svoje mesto, bar znas na cemu si. A licemerna ruska spletkarenja, isto kao i ova nasa SRS-DSS ssrranja, ne podnosim. Ako me mrzis, volim da to znam, a ne da mi se smeskas, a sa ledja da me dzeparis i na kraju prikoljes.

Ja ne znam otkud tebi spisak mojih zelja, ali ako si paranoik, pa nesto umisljas, zaobidji mene u toj prici. Ja samo hocu lepse da zivim nego danas i da mi puca patka za Ruse i Amere, politicare i kriminalce. Mozes li da dobacis dovde? Pratis li me?


Kako god da pricas u demokratskom svetom recniku se pojavljuju epiteti.

Objasni mi, kako mislis da zivis bolje ako si nesamostalna, ponizavana drzava sa obespravljenim narodom ili kako se kaze kolonija u kojoj je najvaznija odluka nasilno postavljenog guvernera.

Daj mi samo jedan primer u sveti, neke takve drzave koja je bogata srecna i prosperitetna a narod zadovoljan.

Ako nemas, to samo znaci da vesto nasedas na sargarepe i prazna obecanja.
 
Mogli bi da priupitamo Tadica gde je nase perje.

Pitaj slobodno, mada, mislim da cesh bolje razumeti ako ti to mizantrop Toma i mizantrop Voja objasne.
ps. Samo pazi, dobro formulishi pitanje!!!

pitaj ""Zashto sam ja toliko pun strahova od Evrope?
Zashto sam ja toliko pao pod vash uticaj da sam spreman da glasam i za ideju da se KUGA uveze u Srbiju?
Zashto ja verujem da se u toj Evropi zivi mnogo loshije nego kod nas?
....i josh mnogo pitanja, ako ti budu odgovorili da je najvaznije ochuvati suverenitet i teritorijalni integritet i odgovor te zadovolji,ne boij se, izrashce ti novo perje!!!
 
Pitaj slobodno, mada, mislim da cesh bolje razumeti ako ti to mizantrop Toma i mizantrop Voja objasne.
ps. Samo pazi, dobro formulishi pitanje!!!

pitaj ""Zashto sam ja toliko pun strahova od Evrope?
Zashto sam ja toliko pao pod vash uticaj da sam spreman da glasam i za ideju da se KUGA uveze u Srbiju?
Zashto ja verujem da se u toj Evropi zivi mnogo loshije nego kod nas?
....i josh mnogo pitanja, ako ti budu odgovorili da je najvaznije ochuvati suverenitet i teritorijalni integritet i odgovor te zadovolji,ne boij se, izrashce ti novo perje!!!


Dve godine sam ziveo u Evropi. U Nimbergu. Tu sam radio, fino zaradjivao i lepo se provodio.A prosao sam je uzduz i popreko par puta.
Znaci to tvoje pitanje "Zashto sam ja toliko pun strahova od Evrope? " je besmiosleno.

Mene samo interesuje zasto je sve unisteno do cega su se dotakle demokrate?

A koga drugog da pitam osim vas.
 
Proročanstvo se obistinjuje koje glasi: Mala Srbija probudiće veliku Rusiju.

Naravno brate da ce obistiniti i mora, jer se na Kosovu i Metohiji nalaze Dveri Vremena, a mi upravo zivimo u epohi gde je to Vreme na koncu. Pored Kosova slicne Dveri se nalaze u drevnome Vavilonu i u Palestini.

Pored toga moram parafrazirati Otkrovenje po apostolu Jovanu (iako ga nisam naucio napamet, sramota :oops: ). On je predskazao da ce "biti sazdana tri Rima, a da cetvrtog prije pada Vavilona nece biti".

Prvi je bio paganski Rim u kojeg je sisao Boziji Sin, drugi biva Konstantinov Rim ciji Vazileus sluzi kao brana od posasti do Firentinske Unije (pretece danasnje EU, kojoj je i ondasnja Vizantija stremila konacno i stradala), a Treci sasvim logicno biva Moskva u sredini kontinenta. Otuda i Njena sveta i jos neispunjena Uloga u istoriji covecanstva !

Ujedno je i Presveti Serafim Sarovski predskazao da ce se goleme sile podici i mnogi narodi ce ustati na Rusiju, ali ce Ona uspjeti sve da ih razgoni i pobjedi.
Rusija je jasno mora pobediti jer predstavlja poslednje Uporiste vere Hristove i za razliku od SSSR-a bori se u Hristovo ime !
 
Poslednja izmena:

Back
Top