pusto ostrvo...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Dajem tu vrecu bez dna u opkladu da bi se zhene poklale oko prve tvrdje banane :wink:


Ja ne bih na pusto ostrvo da se smorim. Radije bih na Ibicu, da stavljam rejverkama u pedu i picu :) A i ako bih i$ao tamo, $ta ce mi ta beda da vodim krstosexualke, kad je tamo sve na izvolte.. djaba. Ray na zemlji :D

joj vala i ja bih na ibizu...trenutno to ne mogu sebi priustiti ali cu moci kroz koju godinu nadam se...nadam se takodje da se necu syebati i slucajno se zaljubiti
 
Zato se vecina dr4zi rezervisnao i nece da razbije virtuelne slike koje nam prodaju (ili koje jedni drugima prodajemo)...
Ja sam za neko okupljanje, nije vazno gde...
Kad bi nas se dogovorilo bar desteak, bio bi to pristojan skup...
 
Pusta ostrva su za muskarce, ne i za zene!
Tamo bih otisla iskljucivo sa nekim ko voli prirodno, jer sta kada mi ponestanu zalihe brijaca, voska za depilaciju i slicnih zenskih potrepstina, onda mogu da se slikam!
355433gmw1e30zp4.gif
 
ja znam da pravuim rostilj, ako se i to racuna... na primer.. uzmes jedan rostilj, zapalis vatru... i posle nabacis cumur... i pomeras sa rukom novine iznad vatre... ovako... i, onda, kad se napravi zar, uzmes resetku i stavis je preko zara i onda stavis pljeskavicu odozgo... i posle spremam rostilj...
za to vreme, devojke: ciste sto... postavljaju tanjire... viljuske... nozeve... prave salate... stavljaju u cinije... donose pitja... so... sve sto treba od zacina... ustaju 5 puta u toku jela da donesu sve sto treba... posle jela ciste sto... peru tanjire... pakuju od hrane ono sto je ostalo... i tako...
 
ja znam da pravuim rostilj, ako se i to racuna... na primer.. uzmes jedan rostilj, zapalis vatru... i posle nabacis cumur... i pomeras sa rukom novine iznad vatre... ovako... i, onda, kad se napravi zar, uzmes resetku i stavis je preko zara i onda stavis pljeskavicu odozgo... i posle spremam rostilj...
za to vreme, devojke: ciste sto... postavljaju tanjire... viljuske... nozeve... prave salate... stavljaju u cinije... donose pitja... so... sve sto treba od zacina... ustaju 5 puta u toku jela da donesu sve sto treba... posle jela ciste sto... peru tanjire... pakuju od hrane ono sto je ostalo... i tako...

ma kako da nije :p evo ja vec potrcala :p;)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top