Psiholoske mane

E, ovaj topic sam čekala.
Psihički ne mogu više da se volim od ovoga. :heart:
Od mazohizma, manipuliranja, preko karaktera, morala pa do ponosa i morbidarija, sve volim!
Apsolutno, svaku radnju i sve misli koje mi mozak proizvodi, nema ništa što bih menjala.
I možda sam kučka, i namćor, i romantik, i možda sam hater, se*ator i šta sve ne, al' to sam ja.
 
nekad ne bih ništa i skoroz sam samozadovoljan kao npr trenutno

nekad bih da sam totalno drugi tip ličnosti sa drugim sistemom življenja vrednovanja i razmišljanja u totalu


a iskreno lenj sam toliko da me mrzi i da se menjam i popravljam nešto stalno stoga (ubedjujem sebe da) uživam u sebi baš ovakvom


e sad, objektivno, ako je to tema ne umem da sagledam
 
Mnogo se lako iznerviram i postanem nezaustavljiva mašina za ubijanje :cool:
meni su stalno u osnovnoj(pre promene škole) profesori predlagali da brojim do 10 pre nego što reagujem,ali nikad nisam prešla 5,otprilike doguram do 5 i onda buknem.
Muh,da,patološki ne podnosim žene.Ja u stvari imam neke drugarice,ali sve do jedne mi idu na živce,i uvek je tako bilo.Mislim da sam ja najbolje žensko koje postoji(daaa,ja to stvarno mislim),naravno,što se tiče mog psihološkog profila,fizički,pa,nisam privlačna,čak sam pomalo gadna,tako da što se toga tiče i priznajem da postoje druge ženske osobe.Nisam ja kriva,uvek su mi svi govorili da sam zanimljiva,ja sam to samo usvojila.
 
Ae i ja da napisem po nest'

Nervira me to sto nekada umem da ispadnem naivan,
Takodje me nervira sto u poslednje vreme osecam sazaljenje za sve zive, za caleta, za majku, burazera, cak i za onog prodavca u muzickoj radnji kome propada posao, a tek je otvorio radnju, ma za sve
Isto veoma cesto mi se desi da kazem nesto zbog cega cu se veoma uskoro pokajati
Voleo bih da nemam povremene napade hiperaktivnosti(kao npr juce), msm moje drustvo se naviklo na to, ali oni koji me prvi put vide/ne poznaju mogu da pomisle svasta :lol:

Mrzi me da vise da pisem xD
 
Ae i ja da napisem po nest'

Nervira me to sto nekada umem da ispadnem naivan,
Takodje me nervira sto u poslednje vreme osecam sazaljenje za sve zive, za caleta, za majku, burazera, cak i za onog prodavca u muzickoj radnji kome propada posao, a tek je otvorio radnju, ma za sve
Isto veoma cesto mi se desi da kazem nesto zbog cega cu se veoma uskoro pokajati
Voleo bih da nemam povremene napade hiperaktivnosti(kao npr juce), msm moje drustvo se naviklo na to, ali oni koji me prvi put vide/ne poznaju mogu da pomisle svasta :lol:

Mrzi me da vise da pisem xD

Gadno brate, gadno!!!
:zper:;)
 
E, ovaj topic sam čekala.
Psihički ne mogu više da se volim od ovoga. :heart:
Od mazohizma, manipuliranja, preko karaktera, morala pa do ponosa i morbidarija, sve volim!
Apsolutno, svaku radnju i sve misli koje mi mozak proizvodi, nema ništa što bih menjala.
I možda sam kučka, i namćor, i romantik, i možda sam hater, se*ator i šta sve ne, al' to sam ja.

Marrie me! :lol:
 
Ae i ja da napisem po nest'

Nervira me to sto nekada umem da ispadnem naivan,
Takodje me nervira sto u poslednje vreme osecam sazaljenje za sve zive, za caleta, za majku, burazera, cak i za onog prodavca u muzickoj radnji kome propada posao, a tek je otvorio radnju, ma za sve
Isto veoma cesto mi se desi da kazem nesto zbog cega cu se veoma uskoro pokajati
Voleo bih da nemam povremene napade hiperaktivnosti(kao npr juce), msm moje drustvo se naviklo na to, ali oni koji me prvi put vide/ne poznaju mogu da pomisle svasta :lol:

Mrzi me da vise da pisem xD

:zper::zper::zper::zper::zper:
 

Back
Top