Psa mi je udario auto

Odvedi ga slobodno veterinaru, pregledaće ga i daće mu sve potrebno verovatno bez ikakve naknade. Alternativa, nazovi veterinara i pitaj šta da radiš, otvoreno reci da nemaš para i videćeš da će reći da nema problema i pomoći će svakako. Veterinar u mom mestu često obavlja preglede i tretmane bez ikakve naknade, komšiji i meni nije naplatio gomilu stvari jer smo udomili pse s ulice, moju kuju je sterilisao upola cene, prošle godine uradio operaciju onom psu kome je neko odsekao prednje šape i rep i ostavio da ugine.
 
Zdravo svima danas popodne sam otisla sa mamom do grada moj pas je krenuo sa nama jer uvek ide za nama jer nas voli jelte pre mesec dana je dosao iz grada sa nama i posto nije niciji mi smo odlucili da ga udomimo i sad je nas jako je dobar kuca lize me i igra se samnom uvek naime da ispricam sta se desilo, mi smo tako setali i jedan veliki debeo pas izlazi iz jednog dvorista koje ima kapiju ali danas u tom trenutku je kapija bila otvorena i krece da ujeda mog psa i ja krenem da se derem ali pas ne prestaje da ga ujeda i kako je moj pas krenuo da bezi u tom trenutku zalece se auto i udara ga i ovaj drugi pas pocinje da bezi u ton trenutku bukvalno je moj pas povredjen zbog drugog psa i ja pretrcim ulicu i uzmem i sklonim ga sa ulice povredjena mu je noga ima krvarenja htela sam da ga odnesem kod veterinara al nemam novca ja sam student veterinar bi najmanje uzeo 2 3 hiljade majka mi nebi dala toliko i ja i mama ga ostavimo na 10 minuta da odemo da nadjemo taksi da ga odvedeno kuci jelte vracamo se po njega kad on bezi od nas sklanja se od ljudi ne znam zasto je poceo da se sklanja posle smo ga dovezli kuci i kuca je sad u sobi spava odmara malo sam ga mazila dala mu da jede i vodu malo je jeo ne znam sta bih mogla da uradim molim vas pisite mi savete ?
zdravo i tebi i meni i ostalima kada sam isla u grad i ja sam videla jednu kucu dovela sam kucu kuci i onda sam mu dala malo da jede i dala mu vode pa je on jeo i onda legao da spava nisam znala da li je dovoljno jeo pa sam se zabrinula i ja i svi moji u kuci kuca je sada rekla bih dobro ali ne znam da li ce biti i dalje dobro ili ce biti i lose nekada odvela bih ga kod veterinara ili vracare da mu izbaje dobre vibracije ili bar da ga okadi na dobro kuca hoce da jede kao i ja i mama i ostali u kuci ali se plasim da mu se nekada ne svidi sta mu dajem zajelo posto treba da platim struju vodu internet a bila sam i student pa mi je ostalo da stedim pare pa sad ne znam sa parama to jest volim da uh cuvam za crne dane ili one sive pisite mi da li da skocim sa mosta ili da ne skacem?
 
Zdravo svima danas popodne sam otisla sa mamom do grada moj pas je krenuo sa nama jer uvek ide za nama jer nas voli jelte pre mesec dana je dosao iz grada sa nama i posto nije niciji mi smo odlucili da ga udomimo i sad je nas jako je dobar kuca lize me i igra se samnom uvek naime da ispricam sta se desilo, mi smo tako setali i jedan veliki debeo pas izlazi iz jednog dvorista koje ima kapiju ali danas u tom trenutku je kapija bila otvorena i krece da ujeda mog psa i ja krenem da se derem ali pas ne prestaje da ga ujeda i kako je moj pas krenuo da bezi u tom trenutku zalece se auto i udara ga i ovaj drugi pas pocinje da bezi u ton trenutku bukvalno je moj pas povredjen zbog drugog psa i ja pretrcim ulicu i uzmem i sklonim ga sa ulice povredjena mu je noga ima krvarenja htela sam da ga odnesem kod veterinara al nemam novca ja sam student veterinar bi najmanje uzeo 2 3 hiljade majka mi nebi dala toliko i ja i mama ga ostavimo na 10 minuta da odemo da nadjemo taksi da ga odvedeno kuci jelte vracamo se po njega kad on bezi od nas sklanja se od ljudi ne znam zasto je poceo da se sklanja posle smo ga dovezli kuci i kuca je sad u sobi spava odmara malo sam ga mazila dala mu da jede i vodu malo je jeo ne znam sta bih mogla da uradim molim vas pisite mi savete ?
zato ja uvek kad setam psa nosim biber gel da ga lakse odbranim ako ga neki drugi pas napadne.
 
Zdravo svima danas popodne sam otisla sa mamom do grada moj pas je krenuo sa nama jer uvek ide za nama jer nas voli jelte pre mesec dana je dosao iz grada sa nama i posto nije niciji mi smo odlucili da ga udomimo i sad je nas jako je dobar kuca lize me i igra se samnom uvek naime da ispricam sta se desilo, mi smo tako setali i jedan veliki debeo pas izlazi iz jednog dvorista koje ima kapiju ali danas u tom trenutku je kapija bila otvorena i krece da ujeda mog psa i ja krenem da se derem ali pas ne prestaje da ga ujeda i kako je moj pas krenuo da bezi u tom trenutku zalece se auto i udara ga i ovaj drugi pas pocinje da bezi u ton trenutku bukvalno je moj pas povredjen zbog drugog psa i ja pretrcim ulicu i uzmem i sklonim ga sa ulice povredjena mu je noga ima krvarenja htela sam da ga odnesem kod veterinara al nemam novca ja sam student veterinar bi najmanje uzeo 2 3 hiljade majka mi nebi dala toliko i ja i mama ga ostavimo na 10 minuta da odemo da nadjemo taksi da ga odvedeno kuci jelte vracamo se po njega kad on bezi od nas sklanja se od ljudi ne znam zasto je poceo da se sklanja posle smo ga dovezli kuci i kuca je sad u sobi spava odmara malo sam ga mazila dala mu da jede i vodu malo je jeo ne znam sta bih mogla da uradim molim vas pisite mi savete ?
Bas mi je zao kuce..em je napadnuta em je udario auto..zbog toga je verovatno bio u šoku kada je bežao od tebe i tvoje mame..iz tvog pisanja vidim da se kasnije smirio i da ste ga dovele kuci.Zbog ujeda drugog psa bilo bi dobro da ga odvedeš kod veterinara da dobije inekciju da ne bi došlo do neke infekcije
 

Back
Top