Prvi utisak

presudno za prvi utisak

  • Spoljasnji izgled

  • Raspolozenje koje zraci

  • Miris koji "emituje"

  • Slicnost sa nekim koga poznajete

  • Nesto drugo


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
da topi krivo mi nije me uhvatila za onu stvar prosto ne mogu da ne mislim na sex i blud !
i molim te postavi pravo pitanje ako vec pitas ....sta sa tim podpitanjimavise !???!? / me zekis :lol:

kako na poslu sklapas ugovore i ostalo tako i u zivotu treba primeniti osnovno ponasanje pri upoznavanju
 
Prvi utisak mi je,u većini slučajeva, promašaj...
Ali- "padam" generalno-na pozitivnu energiju , ma šta to značilo, na osmeh, neposrednost, vedar duh, iskrenost, sposobnost da me neko od srca nasmeje....
 
meni je taj prvi utisak bas jak...samo sto mi vizije ne prolaze kroz glavu.
desavalo mi se i da mi bude fizicki muka posle susreta sa nekim ljudima.
cvrsto verujem svojoj intuiciji, ali ponekad mislim da se "tripujem" i u startu stvaram predrasude prema ljudima.
a tek sto se tice momaka...u poslednje vreme, kad pocnem da se zabavljam sa nekim, uglavnom, tu istu noc ga i sanjam...lepo ili ruzno...i tome bas verujem...kada sam u dilemi u kasnijem toku veze, setim se tog sna...
ne padam ni na sta posebno, ni na kakve spoljne manifestacije, iako ljude zbog nekih osobina postujem. naime, ja verujem (ili se "tripujem") da postoji dusa. kad mi je opusteno sa nekim, kad se vidi da smo iz istog filma, pa mogu da se dobro osecam u svojoj kozi to je onda prvi dobar znak...
 
Poslednja izmena:
pozitivna energija = harizma ?

Hitler (da ne spominjem druge primere) je bio harizmatican, a pozitivan bas i ne. Ja pozitivnu energiju definisem kao zivotnu radost koju osoba siri oko sebe... ali to su ekstremni slucajevi - ima i ljudi koji su fini, blagi i nenametljivi, pa su bas zbog toga pozitivni... a ima i kreativnih ludaka, ti su nametljivi, a pozitivni (jer nisu destruktivni :lol: )...
 
raspolozenje najvise,mada ima ljudi koji su mi ok,ali me njihov miris toliko odbija da prosto ne moguda budem u njihovom prisustvu.

mada da budem iskrena cesto pogresim u vezi ljudi,tako da se vise ni ne trudim da pridajem vaznosti tom prvom utisku,jer mi je obavezno potrebno da malo bolje upoznam nekoga pre nego sto formiram konacno misljenje...a i nisam nesto tip za upoznavanja,uglavnom me svako nervira u pocetku,kad sam namcor :lol:
 
pa da se sve zna na prvi pogled pojam prevare ne bi ni postojao

u stvari vise gledam sebe... koliko se lagodno osecam u necijem drustvu... mada i to je promenljiva kategorija... u prisustvu nekih ljudi sam kao na iglama cesto su to nekakve face i ono kao kul su ali jedva cekam da nestanu iz moje okoline
 
je l vam se desilo da se osecate super mocno kao odlicni ste lepi mladi i sl.. i onda naidje neka neocekivana osoba i odjednom se osetite jadni i matori... a nije neka neprijatna, samo se pojavila, pitala vas neshto... uzas
 
Ne znam da li je nekad bila ovakva tema, ali petak je, nemam previse posla, pa sam bas lepo raspolozena i palo mi je na pamet: sta najvise kod vas utice na stvaranje prvog utiska o nekom? Da li na jedan znate s kim biste mogle (da se druzite, imate odnose....:D) a sa kim ne? Evo i anketa, **** Nichea, ja glasam za miris, feromone :lol:

da... to je jednostavno moj neki osecaj koji mi govori mogu/ne mogu... ranije sam se trudila da se ne rukovodim tim osecajem jer mi je bilo bzvz nekim ljudima ne pruziti shansu ni za kakav kontakt samo zato shto "imam osecaj da mi ne leze"... nazvala bih ga osecajem za dobro u ljudima, iako se radi samo o "dobru" koje meni pashe... dakle, znam sijaset ljudi koji su manje vishe ok ali nemam nikakvu zelju da se druzim s njima i imam one koje gotivim i smatram dobrim, iako ih mnogi drugi ne dozivljavaju kao takve...
al sam ga sad zakomplikovala...:roll: ma, u prevodu, ne secam se da me prvi utisak ikad prevario ,a na osnovu chega sam ga donela, hm, na osnovu neke energije kojom su mi ti ljudi zrachili prilikom upoznavanja...
 

Back
Top