Prvi utisak (room raiders)

Može puno toga da se zaključi na osnovu izgleda sobe. Ne smeta mi ako je malo nered i ima odeće po naslonima fotelja i preko ivice kreveta (ima i kod mene). Bolje to nego da je sve pod konac. I ne znam zašto ali mene iritira kad vidim fotografije bez rama , onako samo prislonjene,naročito ako su neke pozirane,tipa maturske slike, slike iz lične karte i slično.
 
Prvi put u njenom domu..aham...
Well, čula su mi naoštrena kada ulzim prvi put u dom svoje izabranice.
Mnogo više saznaš o nekome po habitatu nego po nekim drugim stvarima npr. miris kuće, ukućana, svetlost, stvari govore milion stvari. Drugo, pozvan si, a atmosfera dobrodošlice u njenom domu je uvek inspiracija.
 
Buntovnik_Bez_Razloga:
Danas sam na MTV-u odgledao emisiju "Room Riders", koja me je inspirisala da otvorim ovu temu. Da ne bih sada objašnjavao o čemu se radi u emisiji, preći ću na pitanje:

Devojčice i dečaci (forumašice i forumaši),
kada prvi put posetite "dotičnog" ili "dotičnu" i zakoračite u njihov stan/sobu šta vam prvo zapadne za oko? Šta primetite? Obraćate li pažnju na detalje? Raspored stvari? Sredjenost i higijenu? Poželite li odmah da zavirite svuda i vidite sve, šta se nalazi u stanu/sobi dragih nam osoba?
Poželite li da odmah isprobate krevet?! 8-)

Dakle... :)


...super tema... :) ...mislim da necija soba definitivno govori o karakteru necije licnosti...pocevsi od namestaja preko svih sitnih stvarcica koje se nalaze u njoj...pa cak i boje koje preovladjuju...slike...da li ima knjiga ili ne...kakvi ukrasi su u sobi...
...naravno pre donosenja svog zakljucka prvo proverim da li tom nekom uopste dozvoljeno da preuredjuje sobu onako kako zeli..(pr:..imam par drugarica i drugova koji zive kod roditelja koji jednostvano ne daju pravo glasa svojoj deci oko kupovine novog namestaja...ili razmestanja istog...)...u tom slucaju...gledam neke druge stvari...
...
 

Back
Top