Prvi simptomi trudnoce

Hajde bas javi!
Pa da se radujemo :)
Ja sam pre nekoliko godina zelela da zatrudnim i bas smo se trudili, stalno sam se testirala i jednom mi se isto tako pojavila ta druga crta (kada mi je kasnila menstruacija), koja se jeeedva nazirala, ali je ipak bila neka crta... medjutim, sutradan sam dobila menstruaciju koja je bila obilnija i duze je trajala od ostalih... nesto se dogodilo :(
Kontam da je mozda bila beba, ali da se nije odrzala :( :(
Tebi i tvom decku naravno zelim da ispunite svoje snove i da uskoro zakmeci kod vas bebac :heart:
I da, bacaj cigarete.
 
Crte ovoga puta (u oba slučaja) nisu bile jedva vidljive ali nije to taj intezitet kao u delu za test! Možda preterujem sa sumnjom. U svakom slučaju sačekaću još nedelju dana pa ću otići kod ginekologa ako se ništa ne promeni u medjuvremenu! I da, naravno da ću javiti! Iskreno se nadam da je ovoga puta to TO! Imam utisak sve vreme da se to baš desilo dok smo bili na moru pre 2 nedelje ali saznaćemo uskoro! U svakom slučaju hvala na lepim željama. :)
 
Sve pise na testu.....ovu temu zaista nisi morala da otvaras.....osim da ti kazemo da se batalis cigara :))))

Verovatno si u pravu, ali mi je trebalo da sa nekim podelim svoje sumnje! Sve vreme mislim a šta ako sada dobijem, a šta ako usledi razočarenje ili se, ako je plod tu, ne održi. Znam da je ludo, ali ni sa majkom nisam pričala o ovome samo iz straha da ne izbaksuziram stvari. Eto dokle to ide ... Ovako je nekako lakše, anonimno je!
 
Verovatno si u pravu, ali mi je trebalo da sa nekim podelim svoje sumnje! Sve vreme mislim a šta ako sada dobijem, a šta ako usledi razočarenje ili se, ako je plod tu, ne održi. Znam da je ludo, ali ni sa majkom nisam pričala o ovome samo iz straha da ne izbaksuziram stvari. Eto dokle to ide ... Ovako je nekako lakše, anonimno je!

Da bi se oslobodila stresa,lepo uradi test krvi,tj otidi kod svog ginekologa!A bice sta mora biti.
 
Dečko sa kojim živim i ja pokušavamo da dobijemo bebu skoro godinu ipo dana, pre pola godine mi je po prvi put kasnio ciklus nešto više od nedelju dana nakon čega sam uradila test na kome se posle više od par min.pojavila druga jedva vidljiva ružičasta linija. Sutradan sam dobila mecu i sve se to zaboravilo! Sada imam sličan problem zbog koga sam ponovo nesigurna! Po povratku sa mora postala sam jako osetljiva i ovoga puta mi kasni nekih 8 dana. Počele su grudi da me bole i pre dva dana sam uradila prvi test na kome su se pojavile obe crte. Intezitet boje druge crte je bio opet svetliji od test crte pa sam jutros uradila jos jedan test koji je pokazao isti rezultat. Dakle pozitivan po svemu sudeći. Medjutim ja sam nesigurna zbog tog prvog kiksa, od pre pola godine, sa testom i zbog toga što nema nikakvih simptoma trudnoće,sem što me bole grudi. Dakle nema mučnine čak ni kada zapalim cigaretu,jedem sve normalno itd. Pa me zanima dali je neko imao slično iskustvo i razmena misljenja, kao i koji su najraniji simptomi u trudnoći? Dali je moguće da test greši!?:dontunderstand:

Sine naopako radite..maybe baby nije test za trudnocu nego za plodne dane
 
ceo mesec nisam razmisljala o tome
htela sam pauzu od jednog meseca
pa sam preskocila plodne dane
msm, ta neka dva dana kriticna , nije mi bilo do sexa
al dobro
ja dobijam il na 28. il na 29. il na 30 dan...
uglabnom svaki mesec bude drugacije
juce mi je bio 28. dan
i naravno, morala sam uraditi test
i negativan je
mece jos nema, a ja se i dalje potajno nadam da test gtesi ;D
mada imam vece sanse da me meteor pogodi sad kad izadjem na ulicu :D
 
QUOTE=jexy1005;18902283]Joj zeno, omutaveh pricajuci
tj.utrnuse mi prsti kucajuci:D

opusti se bre, mozak na otavu
razumem ja tebe, al ovo pali 100%, kad ti Jexy kaže[/QUOTE]

E gle ova Jexy sto me nervira:D
Porodila se i odma' nam zvoca, k'o da nije bila u nasoj kozi, kao opustena 100% bila sve vreme :plez::cmok2:
 
Verovatno si u pravu, ali mi je trebalo da sa nekim podelim svoje sumnje! Sve vreme mislim a šta ako sada dobijem, a šta ako usledi razočarenje ili se, ako je plod tu, ne održi. Znam da je ludo, ali ni sa majkom nisam pričala o ovome samo iz straha da ne izbaksuziram stvari. Eto dokle to ide ... Ovako je nekako lakše, anonimno je!

ma i ja sam u slicnoj situaciji i iznenadila sam se na koliko pitanja ti odgovori upustvo uz test.....sve je lepo razjasnjeno.....i nije ludo, u neizvesnosti si i bitno ti je i ne mozes da cekas.....:))))).....nisi jedina.....
 

Back
Top