prvi sex

Sa koliko godina ste izgubili nevinost?

  • manje od 16

  • 16-19

  • 19-25

  • preko 25


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
daklen, posto vidim ovde na nekim temama da su lolite normalne i da decko koji ima 21 godinu i nevin je nije normalan, pitam vas koliko ste vi godina imali kad ste izgubili nevinost? mozete i da opisete prvi put. da li znate nekog ko je izgubio po vasem misljenju prerano ili prekasno ili je jos uvek nevin a mator... i tako to. da odgovorim prva: ja, moj tadasnji decko, moja najbolja drugarica, moj muz - svi smo imali 21 godinu kad smo izgubili nevinost (ne zajedno ;) ), moja druga drugarica je imala 24, njena sestra sada ima 24 i nevina je, jedna devojka koju znam ima 27 i nevina je... pritom napominjem da niko od nas nije nenormalan, neprivlacan, il sta vec, imali smo veze, samo bez sexa. dok ih, s druge strane, poznajem nekoliko koji su to "odradili" sa 16. vase iskustvo?

Sa 20, zato što sam se tripovala da prvo treba da pronađem pravu ljubav, pa tek onda sex:per:
 
e ljudi ludi ste ko struja... :worth: vec jednom rekoh da sam na krsti samo na poslu ;) pa se stoga nisam oglasavala od juce u 14h da odgovorim na komentare. opcija za nevine ne postoji zato sto sam zaboravila a ne znam da li mogu da dodam naknadno. no u krajnjem slucaju rekoh vec oni nek otkace koliko trenutno imaju godina. da, pricamo o tome u drustvu naravno. pa s kim cu da pricam ako ne s drugaricama. ona od 27 ceka da se uda :dontunderstand: ali ajde... i ja mislim da je to previse. ne, ne zelim da mi potvrdite da je 25 godina normalno samo sam pitala za misljenje. neko ima srece da sa 16 ima nekog u koga ima poverenja, koga voli i ko ga voli, znaci ima s kim, jos ako ima gde i svestan je posledica (tj koristi zastitu) zasto da to ne uradi. ne osudjujem. na jos koji komentar\pitanje odgovaram do 14h.. pozz
 
pa ako je merilo da ima poverenja u tog nekog, i sve bude ok i koristi zastitu, ondak bi se slozila s tobom...ali onda opet neko nasao sve to tek u 25 hm...
a ova sto hoce da se uda, mislim ako tako vec razmislja, do sad je trebala...sad je vec babadevojka :lol: mogu misliti kakav ce njoj sok biti takvo iskustvo u tim godinama..pa dok dostigne seksualnu zrelost, ako je dostigne, ima da se hefta u braku sa strane samo tako
nego neko rece fizicka zrelost...ona se dostize vec sa prvom menstruacijom, a ista moze biti i u 11 godini
 
a ova sto hoce da se uda, mislim ako tako vec razmislja, do sad je trebala...sad je vec babadevojka :lol: mogu misliti kakav ce njoj sok biti takvo iskustvo u tim godinama..pa dok dostigne seksualnu zrelost, ako je dostigne, ima da se hefta u braku sa strane samo tako

znam znam, zavrsavala devojka srednju, pa faks, pa magistraturu, bla bla... kakve veze ima momak i skola? gluposti... i sad kad joj bude bljak prvi put (ko sto uglavnom jeste) nece ni hteti da ima sex u braku, i onda pa pa
 

Back
Top