Proximity mine...

trachara:
pa da jasno kao dan
jesi pio kafu koju je ona kuvala?
Tračo.....kraljica si!!!!
Pa ona je njemu nešto ćiribu-ćiriba....smućkala....(nadam se samo da je neka od onih po stomak bezazlenih vradžbina)......
Cccc.....jadan dečko...
Pre nekoliko meseci....uhvatim ja klinke da čitaju nešto ispod klupe....Kad ono neki recept za ljubavne vradžbine....pominje se menstrualna krv.....krila slepog miša...ma prave gadosti....
Odmah sam znala da od onog "to su babske priče"....nema vajde....i da će mi otklimati glavom pet minuta "Da, profesorka!" a posle će raditi po svome....E pa rešim ja da ih nadmudrim...Ne budem lenja pa iskopam u biblioteci "Verovanja i običaji naroda srpskog" ....i donesem na čas.... Pa ih 45 minuta podavim sa bilion recepata za pronalaženje momka...zaljubljivanje....odljubljivanje.....i slične mambo-džambo budalaštine.....Naravno....to su varijante sa ruzmarinom pod jastukom i gledanjem kroz prsten u pun mesec....bajalice i brojalice.....krajnje naivne i po život bezopasne...Oduševe se one..prepišu šta im se svidelo...i sad su mirne.....Još se jednoj ostvarila želja....tako da sada sve misle kako je to prava magija.......
 
Tsutomu:
Devojka/dečko vas ne privlači posebno.
Ali kada vam se približi kao da vam baci magiju.
Neki čudan osećaj vas obuzme i ne možete da se kontrolišete.
Slučajan(?) dodir, ili glas koji vas baca u delirijum, pogled
koji se samo vama čini nepodnošljivo sexy...

Konačno da ovih dana neko postavi i ovde temu koja vredi...

Da... Desilo mi se...
Interesantno je, da kada se udaljim od te osobe i razmišljam o njoj-tj. njemu, nemam želju da budemo zajedno... čak ni ne razmišljam preterano...
Ali kad smo blizu... Spetljam se sva...
Ne znam, ne bih rekla da je zaljubljenost, a kako da ga nazovem... ni to ne znam...
 
Desilo se meni to jednom. Ni meni se nije svidjao, ma nisam razmisljala o njemu...
Ali kad se sretnemo (bio je docimerkin drugar, pa je cesto dolazio), ja se zacrvenim, pogubim. A kad odemo jedno od drugog-nista...
Ali, to je bilo ono, kratko ali slatko... :)
A dechko je bio zhongler, pa vi sad vidite... 8)
 
evo da i ja odg na temu...hm pa ne znam neki dan mi se to desilo prvi put (mada primetila sam ga več pre) i posle priđe i počne da priča...meni prepotentan skroz ja klimam glavom slušam ko bajagi a samo ga gledam i topim se...ko da mi je vrana mozak popila...jbg slaba sam na lepe oči:D:D
 
topmodelsica:
Ne maštam o njoj uopšte. (ako je pitanje za mene...pa i ako nije...jbšga)
Ma ne bih je se setio nikad'.Ali kad' mi se približi sve bi' joj dao...
Kao što kaže billy idol:
'...I'd sell my soul for you, babe
For money to burn for you
I'd give you all and have none, babe
Just a, just a, just a, just a...'
 
Tsutomu:
ne privlači me dok mi nije blizu. Tek kada mi se približi da mi nešto kaže
ili kada me dotakne osetim tu životinjsku privlačnost kojoj ne mogu da se
oduprem.
Imam takva iskustva.
Trenutno mi je taj rad sa jednom koleginicom na poslu.
Baš kao što ti kažeš, totalno mi je neprivlačna, ne pada mi na pamet, nije mi ni nešto preterano zanimljiva... ali eto, kada mi se približi, krv lagano počinje da mi ključa. Da nisu to oni feromoni, ili tako nešto ?
 
Tsutomu:
Devojka/dečko vas ne privlači posebno.
Ali kada vam se približi kao da vam baci magiju.
Neki čudan osećaj vas obuzme i ne možete da se kontrolišete.
Slučajan(?) dodir, ili glas koji vas baca u delirijum, pogled
koji se samo vama čini nepodnošljivo sexy...
Veoma zanimljiva pojava.
Nikad mi se nije desilo tako nesto.
 
Tsutomu:
Devojka/dečko vas ne privlači posebno.
Ali kada vam se približi kao da vam baci magiju.
Neki čudan osećaj vas obuzme i ne možete da se kontrolišete.
Slučajan(?) dodir, ili glas koji vas baca u delirijum, pogled
koji se samo vama čini nepodnošljivo sexy...
...desava se..meni jednom...ehh..kad se setim...igrom slucaja jedno vreme cesto smo se slucajno sretali na jednom mestu gde sam ja morala da budem a on hteo da bude...i svaki put kada bih mu se priblizila ili u prolazu dodirnula ludela sam..znaci odlepljivanje...pocinjala sam da drhtim i stvarno u nekim situacijama nisam mogla da se kontrolisem...u glavnom, bujica tih zivotinjskih osecaja je bila obostrana, stim da se kasnije ispostavilo da je tip poceo da gaji neka dublja osecanja prema meni,mada je to sad nebitno..bitno je to da smo se na kraju izkarali zivotinjski (dobro dva,ti,pet puta :lol: ) ...ludo dobro je bilo... 8)
 
Devojka/dečko vas ne privlači posebno.
Ali kada vam se približi kao da vam baci magiju.
Neki čudan osećaj vas obuzme i ne možete da se kontrolišete.
Slučajan(?) dodir, ili glas koji vas baca u delirijum, pogled
koji se samo vama čini nepodnošljivo sexy...

I shta se tu desi na kraju? Chinjenica je da te ne privlachi. Da li bude veza, samo sex, nishta?
 
Čili:
...desava se..meni jednom...ehh..kad se setim...igrom slucaja jedno vreme cesto smo se slucajno sretali na jednom mestu gde sam ja morala da budem a on hteo da bude...i svaki put kada bih mu se priblizila ili u prolazu dodirnula ludela sam..znaci odlepljivanje...pocinjala sam da drhtim i stvarno u nekim situacijama nisam mogla da se kontrolisem...u glavnom, bujica tih zivotinjskih osecaja je bila obostrana, stim da se kasnije ispostavilo da je tip poceo da gaji neka dublja osecanja prema meni,mada je to sad nebitno..bitno je to da smo se na kraju izkarali zivotinjski (dobro dva,ti,pet puta :lol: ) ...ludo dobro je bilo... 8)


ti si sigurno dobra riba...pozzzz
 
Vesela_zena_beogradska:
I shta se tu desi na kraju? Chinjenica je da te ne privlachi. Da li bude veza, samo sex, nishta?
Ništa se ne desi mada sam jednom bio u situaciji da se kresnemo
ali je magija prestala i ona mi najednom opet postala neprivlačna.
Kao što svaki put 'magija' prestane u nekom trenutku, tada je prestala
u najgorem/najboljem(?), ne bih voleo da se to desilo, šta bih posle?
Kako bi ona shvatila to što mi je ponekad čak i odbojna.Ispao bih kreten
rekavši joj sutra da mi se ne sviđa.I to se ponavlja već duže vremena ne
samo sa jednom devojkom. :???:
 

Back
Top