PROVERAVANJE

Da li ste ikada proveravali / bili proveravani?

  • Da

  • Ne


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
manje/vise ovo je bilo to

zasto ne odgovaram odmah na poruku? jesam li to sa nekim? ko je to?
nisam nosila telefon?? aha! dakla nisam htjela da me on ometa u necemu! sto sam to vazno radila?
zasto gasim telefon dok spavam? spavam li? a zasto spavam kad je on, jadan budan i nedostajem mu?
jel to imam drugog?
zasto sporo kucam poruke na msn-u? je li mi to smeta mozda? sa kim to jos pricam u isto vrijeme?
ako odem spavat u 3am - zasto idem spavat? izbjegavam li ga? sto to krijem?
ako mi nestane internet - gdje sam to ako nisam u kuci i sa kim sam i sto radim?
onda preko drugova i drugarica - znam da nisi bila na casu a nisi se javila! sa kim si to bila? sto ti je bilo vaznije od mene?
u jednom me je trenutku napao da muvam svoju naj drugaricu njemu iza ledja :lol:

a u pocetku je bio zlatan djecak koji mi je pisao i posvecivao pjesme, bla, bla..... )
onda se zadnjih mjesec dana stanje polagano pogorsavalo
mind you - ova je paranoja bila tacka kada sam ga ispalila
i ispala neosjetljiva, nezahvalana vjestica u ocima njegovog drustva i njega :mrgreen:

tek nakon drugog mjeseca veze sa drugim momkom je prihvatio cinjenicu
da sam raskinula i da moze zaboravit na mene :lol:
u medjuvremenu je nastavio da muva maloljetne gimnazijake uprkos svojim godinama...vjerovatno ce tako dozivotno.....

Ovo je strašno. :neutral:

Pod "proVeravanje" prvenstveno sam mislila na testiranje. Npr devojka pošalje dečku poruku sa drugog broja, i predstavi se da je neka extra riba i pita ga da izađu, i ako dečko nasedne ona ga šutne, a ako odbije i kaže da ima devojku onda ga još više voli... :roll:

Ovo je glupo. :neutral:



Ne proveravam na taj način, niti sam bila proveravana.... verujem i meni se veruje. Da nije tako, ne bih ni imala ovu vezu - studiramo u različitim gradovima (sad je lakše preko leta, weee :mrgreen: ) - evo već četiri meseca, kuc-kuc u drvo (nije da sam sujeverna :mrgreen: ).
 
Mene je moja devojka STALNO proveravala . Paranoik nad paranoicima . Gde si bio ? S kim si bio ? Sta si radio ? Kad si dosao kuci ? Sto mi se nisi javio kad sam te zvala ? Ako si bio zauzet , mogao si da mi se javis kasnije ! Samo se druzite !? Nisam znala da imas drugarice ... Svakog dana ista prica , postalo je nepodnosljivo . Onda sam joj priznao da je varam vec mesec dana i raskinuli smo :D .
 

Back
Top