Provera

sumnjati u ljubav je pocetak kraja....jer kad nekog volis to znas...nema tu filozofije...jednostavno znas...celim bicem.....

vidis, meni se to nikada nije desilo, i sa onim za kojim sam totalno odlepila sam imala sumnje tipa "da li smo mi ipak jedno za drugo, kako cu ja to, sta ce biti kad prodje to ludilo medju nama, a ja u drugoj zemlji" i slicno...
i bas zavidim onima koji kazu da nikada nisu posumnjali u svoju ljubav
***. mozda previse analiziram
 
Eh kako ja sad da upijem ove savete kad su kontradiktorni..malavelika tvrdi suprotno, kod nje su sumnje prevazidjene znaci ne mora biti pocetak kraja..znaci svako je primer za sebe..a ja mislila da cu da budem nesto pametnija oko ove teme kad vidim sta mi drugi kazu :) Mada, mozda cu i biti

koliko ljudi toliko ćudi...ne bi se ja tu mnogo trudio da upijam tuđe savete...
 
koliko ljudi toliko ćudi...ne bi se ja tu mnogo trudio da upijam tuđe savete...

Pa pazi, na kraju krajeva poslusas savet onog ko misli onako kako ti mislis..zar ne?
Samo nekad nismo svesni svojih misli - pa kad ih neko drugi lepo predochi- a ti procitas i odaberes -" E, to je to, to sam upravo mislila"...Jer ako mi neko da savet koji mi se ne svidja necu ga prihvatiti..samo zelim da znam da li se ovo vecini desava ili ne pa cu valjda nekako razresiti
 
Pa pazi, na kraju krajeva poslusas savet onog ko misli onako kako ti mislis..zar ne?
Samo nekad nismo svesni svojih misli - pa kad ih neko drugi lepo predochi- a ti procitas i odaberes -" E, to je to, to sam upravo mislila"...Jer ako mi neko da savet koji mi se ne svidja necu ga prihvatiti..samo zelim da znam da li se ovo vecini desava ili ne pa cu valjda nekako razresiti

e, ovo je tako istinito, svi mi cujemo ono sto zelimo da cujemo
 
To isto kao ne znati otici u prodavnicu..pa se dvoumis izmedju 100 mogucnosti..*** od prvog trenutka znam samo po pogledu u ocima u kom pravcu i koliko mogu pruziti i dobiti od nekog..a to dvoumljenje moze da traje par minuta..a i ako ga ima znaci kraj i nije kriva druga osoba
 
To isto kao ne znati otici u prodavnicu..pa se dvoumis izmedju 100 mogucnosti..*** od prvog trenutka znam samo po pogledu u ocima u kom pravcu i koliko mogu pruziti i dobiti od nekog..a to dvoumljenje moze da traje par minuta..a i ako ga ima znaci kraj i nije kriva druga osoba

A sta ako se desi nesto pa tek posle toga nastanu provere?:think:
I naravno da ne mozes od prvog trenutka da znas sve o nekom.. Ipak je potrebno makar izvesno vreme da se neki odnos iskristalise..;)
 
Ako i dalje imam zelju da ga zadavim kad ga zagrlim. :lol:
Salim se, nemam pojma, nekako cinjenica da ste jedno za drugo struji izmedju vas i lepo vam je.
I naravno zelis bas njegove bebe i molis Boga da lice na njega, a ne na tebe! :lol:
 
To isto kao ne znati otici u prodavnicu..pa se dvoumis izmedju 100 mogucnosti..*** od prvog trenutka znam samo po pogledu u ocima u kom pravcu i koliko mogu pruziti i dobiti od nekog..a to dvoumljenje moze da traje par minuta..a i ako ga ima znaci kraj i nije kriva druga osoba

Eto, blago tebi ti samo pogledas nekog i sve znas ;) -hmm ja moram da upoznam prvi sloj te osobe, pa drugi, pa tako dok ne upoznam kompletnu osobu-tj dokle mi dozvoli da je upoznam, i onda se desi recimo da zavolim tu osobu, da sam srecna, lepo nam je...i tako ide vreme, ide..i onda odjednom mi se pojave neka pitanja u glavi..hmm..cekaj jel sam i dalje tako srecna kao sto sam bila ili to nesto vremenom bledi...da li toliko zelim da ova veza uspe da sama sebe muljam da ga volim kao pre...ili je to normalno ponekad biti nesiguran..i td itd...
 
Eto, blago tebi ti samo pogledas nekog i sve znas ;) -hmm ja moram da upoznam prvi sloj te osobe, pa drugi, pa tako dok ne upoznam kompletnu osobu-tj dokle mi dozvoli da je upoznam, i onda se desi recimo da zavolim tu osobu, da sam srecna, lepo nam je...i tako ide vreme, ide..i onda odjednom mi se pojave neka pitanja u glavi..hmm..cekaj jel sam i dalje tako srecna kao sto sam bila ili to nesto vremenom bledi...da li toliko zelim da ova veza uspe da sama sebe muljam da ga volim kao pre...ili je to normalno ponekad biti nesiguran..i td itd...

A izvini jel bi ispitivala tako brad pitta:lol:
 
Naravno da je normalno. Ne moze nijedno osecanje da se odrzava konstantno na istom nivou, na to utice milion faktora koji nemaju veze sa nasom vezom, pride. Sreca koju osecamo nije samo rezultat naseg odnosa.
 
A izvini jel bi ispitivala tako brad pitta:lol:

1.NE ispitujem ja njega, nego sebe
2.Bred Pit mi nije privlacan uopste, da je u pitanju recimo Dzoni Dep, eto onda ne bi nista ispitivala sebe na pocetku..ali kad bih i njega upoznala i shvatila da je samo realan covek pri tom malo mator za mene, i ko zna na kakve probleme bi naisli u vezi..mislim stvarno..porediti realnu vezu i nekog tamo Bred Pita..:roll:
 
Naravno da je normalno. Ne moze nijedno osecanje da se odrzava konstantno na istom nivou, na to utice milion faktora koji nemaju veze sa nasom vezom, pride. Sreca koju osecamo nije samo rezultat naseg odnosa.

Eh, ovo je tacno...obzirom da nisam na poslu zadovoljna mozda prebacujem sve na odnos..ali uvek sam mislila da sam sposobna da tacno izdvojim ono sto me cini nezadovoljnom..sad vise nista ne znam
 
Jao bre..ispitujes sebe u odnosu dzonija jel tako..a zasto nije realna veza sa tamo nekim poznatim..ograniceno se vezujes za primer i duzis picu umesto da sebe sabiras
 
sumnjati u ljubav je pocetak kraja....jer kad nekog volis to znas...nema tu filozofije...jednostavno znas...celim bicem.....

Sumnja u ljubav nije pocetak kraja, takvo nesto ne postoji!
Postoji sumnja u odluke, u mogucnosti, u zelje, u namere...ali u ljubav ne!
Mislim, to sto volim nekog toliko da me celo telo boli pa jos imam i ludu zelju da mu sve kosti polomim grleci ga, a znam da sa njim necu imati onakav zivot kakav zelim, zasluzujem, i kakav na kraju krajeva i on zeli za mene, to nije sumnja u ljubav!
 

Back
Top