Проусташки концерт подршке ратним злочинцима у Сплиту на ХРТ-у

Незнам јели неко случајно гледао вечерас ХРТ1 ?

Ја сам гледао утакмицу а мајка ми каже да је она гледала и да су опет се орили усташки повици и да је то страхота,па ме занима дали је то заиста било тако или она претјерује.:dash:

Напао сам је шта гледа те глупости а она каже да није знала,мислила да је нека забавна емисија док се није појавио Тупсон а багра се почела дерат за дом спремни.:evil:

Срећом да нисам гледао,иначе би се само безвезе нервирао али која је то усташка гамад,али у неку руку ми смо још већа гамад,јер усташе цијене и славе своје злочинце и то чак преко државне телевизије.
Питам се шта би било да тако србијанска државна телевизија преноси концерт подршке за Радована Карађића.:(

Хрвати нам редовно показују како се воли своја земља.
 
Срећом да нисам гледао,иначе би се само безвезе нервирао али која је то усташка гамад,али у неку руку ми смо још већа гамад,јер усташе цијене и славе своје злочинце и то чак преко државне телевизије.
:(

mislim da bi zbog toga morao sebi da odseces kitu u znak protesta zbog toga sto se ovde ratni zlocinci slave manje nego u hrvatskoj..to bi bilo efektno i skrenulo bi paznju celokupne javnosti na to pitanje od kosmickog znacaja za srbiju..
 
mislim da bi zbog toga morao sebi da odseces kitu u znak protesta zbog toga sto se ovde ratni zlocinci slave manje nego u hrvatskoj..to bi bilo efektno i skrenulo bi paznju celokupne javnosti na to pitanje od kosmickog znacaja za srbiju..


Једино ако је ти хоћеш одгристи,онда твој приједлог долази у обзир.:mrgreen:
 

Back
Top