prosto> ZASTO...

drugarice ( jaoo koa ovo zvuci titovski izvinite me na aludiram na nsita):)) ali bash bi popio pice..ali sada kad mu krenulo na 'The one' necu mu remetiti teritoriju..mozda sam bolji pa ga pobjedim:)) hajde nek malo zivi covjek:))))
 
da ti ja sve to objasbim-preskupo!
To sve dodje preko 10 000 din,a to jer necija mesecna plata!
Ako si ti bogat i imas novca da se rasipas sta ti ja mogu!
JA sam za ono:de si aj se *****o.Za tri sata oboje znojni popusimo po cigaret pa ponovo i tako celu noc!!!
 
absonic:
da ti ja sve to objasbim-preskupo!
To sve dodje preko 10 000 din,a to jer necija mesecna plata!
Ako si ti bogat i imas novca da se rasipas sta ti ja mogu!
JA sam za ono:de si aj se **o.Za tri sata oboje znojni popusimo po cigaret pa ponovo i tako celu noc!!!
samo ti...
ako ljubav cenis novcem, zao mi te je...
 
absonic:
da ti ja sve to objasbim-preskupo!
To sve dodje preko 10 000 din,a to jer necija mesecna plata!
Ako si ti bogat i imas novca da se rasipas sta ti ja mogu!
JA sam za ono:de si aj se **o.Za tri sata oboje znojni popusimo po cigaret pa ponovo i tako celu noc!!!

kako si jadan....................strasno!!!!!!!!!!!!!
 
d1:
sta se desilo sa romantikom danas...pri tom ne mislim na kvazi romatniku... sex na plazi, ruze i sl. vec na pravu stvar...
zasto ljudi tuguju za time, i sahranjuju je kada, uz malo truda mogu da je imaju...
evo na sta mislim...

"...da iznajmim krovnu terasu na najvisem delu grada...
napunim je cvecem, onim sto raste u saksiji, palme, paprat i slicno... u centru sumice bih napravio livadu (od trave koja se uzgaja, stize u rolnama) posuo je sa sitnim raznim poljskim cvecem, ljubicastim, plavim... mesao mirise dok ne ubodem pravi... sakrio cigana sa violinom da svira celu noc...
stavio bih milijardu sveca, poneo korpicu sa nekim alkoholnim nektarom... slatkim... kupinovo vino na primer... spremio u korpicu salatu od liganja i pohovane pecurke sa kackavaljem... veliki prekrivac i mirisljavo ulje za masazu...
uff... negde bi morala da postoji i fontana"

pozdrav i izvinjenje odredjenoj osobi... ovo je ipak bio san namenjen njoj...
Mislim da niko na ovoj planeti nije predodredjen da bude romantican ili ne..jednostavno neke osobe to probude u nama, i onda smo spremni da cinimo cuda...
Ja nisam "zatvorena" za te stvari, cenim magiju izmedju dvoje ljudi, samim tim i romantiku...
Mislim da je odgovor tipa brzo se zivi,samo izgovor koji opravdava to sto se ne trudimo dovoljno,cime mislim i na muskarce i na zene....
Sve u svemu...prica je...divna... :?
 
Romantike vise nema i tacka.Bas me zanima,drage drugarice,sa kojim frajerom bi pristali da izadjete?Prvi vam donosi cvece,recituje pesmice i vas vodi da gledate mesecinu,a drugi dolazi po vas sa sportskim autom u armanijevem odelu i vas vodi na veceru u najbolji restoran u gradu(ali bez mesecine).IZJASNITE SE MOJE DAME.
 
timmy:
Romantike vise nema i tacka.Bas me zanima,drage drugarice,sa kojim frajerom bi pristali da izadjete?Prvi vam donosi cvece,recituje pesmice i vas vodi da gledate mesecinu,a drugi dolazi po vas sa sportskim autom u armanijevem odelu i vas vodi na veceru u najbolji restoran u gradu(ali bez mesecine).IZJASNITE SE MOJE DAME.

hehe...nije sve crno-belo...

Dolazi po mene, taksijem,fino obucen i vodi me u kafic na ski stazi, na Kosutnjaku, gde cemo da pijemo kuvano vino i gledamo ceo grad, kao na dlanu....
Sve moze, bitna je kreativnost i dobra volja...
Licno se "ne palim" na Armanija i sportska kola....
 
d1:
"...da iznajmim krovnu terasu na najvisem delu grada...
napunim je cvecem, onim sto raste u saksiji, palme, paprat i slicno... u centru sumice bih napravio livadu (od trave koja se uzgaja, stize u rolnama) posuo je sa sitnim raznim poljskim cvecem, ljubicastim, plavim... mesao mirise dok ne ubodem pravi... sakrio cigana sa violinom da svira celu noc...
stavio bih milijardu sveca, poneo korpicu sa nekim alkoholnim nektarom... slatkim... kupinovo vino na primer... spremio u korpicu salatu od liganja i pohovane pecurke sa kackavaljem... veliki prekrivac i mirisljavo ulje za masazu...
uff... negde bi morala da postoji i fontana"

Jadan em ga sakrijes em da svira celu noc je l mogu bar da se smenjuju ;)
 
timmy:
Romantike vise nema i tacka.Bas me zanima,drage drugarice,sa kojim frajerom bi pristali da izadjete?Prvi vam donosi cvece,recituje pesmice i vas vodi da gledate mesecinu,a drugi dolazi po vas sa sportskim autom u armanijevem odelu i vas vodi na veceru u najbolji restoran u gradu(ali bez mesecine).IZJASNITE SE MOJE DAME.

moje misljenje je da romantika postoji samo ako je vi sami sebi stvorite! Pa ne mozete sedeti ispred TV-a i cekati da se stvori romanticna atmosfera, ucinite nesto po tom pitanju!!!! I ne moraju samo muskarci to da urade, nekada i devojke mogu da preuzmu stvar u svoje ruke, pokazu muskarcima kako se to rade, a ne samo da kukaju...da ne govorim da trebaju i da inspirisu muskarca da bude romantican!!!
A ti dragi moj Timmy nemas pojam o cemu pises!

Poz
 
timmy:
Romantike vise nema i tacka.Bas me zanima,drage drugarice,sa kojim frajerom bi pristali da izadjete?Prvi vam donosi cvece,recituje pesmice i vas vodi da gledate mesecinu,a drugi dolazi po vas sa sportskim autom u armanijevem odelu i vas vodi na veceru u najbolji restoran u gradu(ali bez mesecine).IZJASNITE SE MOJE DAME.
zavisi kakav je u mozgu..odelo ne cini coveka..sto restoran nije romantican..jos ako ima neke perverzije..ili muziku iz horor filmova..
 
d1:
sta se desilo sa romantikom danas...pri tom ne mislim na kvazi romatniku... sex na plazi, ruze i sl. vec na pravu stvar...
zasto ljudi tuguju za time, i sahranjuju je kada, uz malo truda mogu da je imaju...
evo na sta mislim...

"...da iznajmim krovnu terasu na najvisem delu grada...
napunim je cvecem, onim sto raste u saksiji, palme, paprat i slicno... u centru sumice bih napravio livadu (od trave koja se uzgaja, stize u rolnama) posuo je sa sitnim raznim poljskim cvecem, ljubicastim, plavim... mesao mirise dok ne ubodem pravi... sakrio cigana sa violinom da svira celu noc...
stavio bih milijardu sveca, poneo korpicu sa nekim alkoholnim nektarom... slatkim... kupinovo vino na primer... spremio u korpicu salatu od liganja i pohovane pecurke sa kackavaljem... veliki prekrivac i mirisljavo ulje za masazu...
uff... negde bi morala da postoji i fontana"

pozdrav i izvinjenje odredjenoj osobi... ovo je ipak bio san namenjen njoj...
Ma sve je u ovom ludom ritmu zivota...zzz,,,ko pre seljaciiiii,,ebu se ko mutavi..tako i danas..
 

Back
Top