Pronađena figurica s likom žene stara oko 35000 godina

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ljudi ovo je priroda izvajala svojom intelegencijom.
Eto to je riješenje svih predmeta koje nađete od kipova do bilo kakvih ogrlica za oko vrata i prstenova .
Ne trebaju nam kipari ni zlatari sve priroda sama čini samo treba kopati da se pronađe.

Auu...pa ako je mogla da stvori ovo npr.

fosil1.jpg


ili ovo

a-giant-fosil-at-the.jpg


ne vidim zasto ne bi mogla i tako nesto z:p
z:poz:
 
Poslednja izmena:
Jeste sigurno ne sumjam sve priroda može i automobile, samo treba da ih iskopamo
možda i avion poneki pronađemo.
Ne znam zašto išto danas proizvodimo samo treba dobar kramp i sve ćemo imati.

Cekaj sada.....zasto mislis da priroda nekim slucajem ne moze stvoriti avion???
Pa covek je ko zna koliko puta komplikovaniji, pa ga priroda stvorila...koliko sam ja shvatio to je tvoje uverenje...ili gresim??
z:lol:
 
Cekaj sada.....zasto mislis da priroda nekim slucajem ne moze stvoriti avion???
Pa covek je ko zna koliko puta komplikovaniji, pa ga priroda stvorila...koliko sam ja shvatio to je tvoje uverenje...ili gresim??
z:lol:

Može priroda i avione i mitraljeze i brodove sve je puno ispod zemlje toga
samo treba kopati ali jako duboko u tome je problem inače bi smo imali sve to
ništa ne bi trebali vlastitim rukama da proizvedemo.
 
E kad smo vec kod toga, evo upravo procitah, kako je Tesla, sebe tvrdio da nije izumitelj već "otkrivač stvari koje postoje u prirodi oko nas",

Ne kaze se tek tako ..XYZ je "otkrio" to i to z:) ..Sve to vec postoji, samo neko je dovoljno uporan, vredan, posvecen, pozrtvovan ...i dogodi se da "otkrije"...samo sto ti kazes...mora DUBOKO da se "kopa", da bi nasli pravu stvar...sve blizu povrsine je..."povrsno" z:)

A Kranze :) Bog je stvorio coveka kao deo prirode...
 
E kad smo vec kod toga, evo upravo procitah, kako je Tesla, sebe tvrdio da nije izumitelj već "otkrivač stvari koje postoje u prirodi oko nas",

Ne kaze se tek tako ..XYZ je "otkrio" to i to z:) ..Sve to vec postoji, samo neko je dovoljno uporan, vredan, posvecen, pozrtvovan ...i dogodi se da "otkrije"...samo sto ti kazes...mora DUBOKO da se "kopa", da bi nasli pravu stvar...sve blizu povrsine je..."povrsno" z:)

A Kranze :) Bog je stvorio coveka kao deo prirode...
Koji Bog?

Koji Bog ?
YHWH ?

Da li je coveka dala priroda, Bog, ili mesanje razlicitih faktora ?
Preciziraj to malo.
 
Što kažete vi religijozi na ovo s obzirom da biblija kaže da čovjek je puno puno poslije stvoren od te godine???
Po čijem liku ova figurica učinjena i tko bi mogao biti umjetnik ako nije u to doba bilo ljudi???


92798.jpg


Pročitajte ovde

http://www.poslovni.hr/116374.aspx

I ,
ja vjerujem da je ta figurica stara 35000 godina i ja i dalje vjerujem u Boga i šta sad .Šta ti želiš da dokažeš tolikim temama u kojima negiraš postojanje Boga ?
 
I ,
ja vjerujem da je ta figurica stara 35000 godina i ja i dalje vjerujem u Boga i šta sad .Šta ti želiš da dokažeš tolikim temama u kojima negiraš postojanje Boga ?

U dokaze se nema potrebe verovati..

A tko bolan boga negira??
Gde si ti našao da ja boga negiram??
Kakve veze ima figurica s bogom???
Samo ti nalazi pokazuju da u bibliji teške laži se plasiraju od pisaca biblije.
Ako su ti pisci bog i bogom dani onda ih zaista negiram.
 
Kip je izrađen od mamutove bjelokosti, težak 33 grama i ima naglašen spolni organ. Radi se o 35.000 godina staroj figurici Venere koja je pronađena u pokrajini Baden-Württemberg i koja je iznenadila znanstvenike

92798.jpg



Ova samo šest centimetara velika figurica Venere mogla bi biti najstariji prikaz ljudskog lika i najvjerojatnije se radi o pra-Veneri - simbolu plodnosti. Nalaz je najveća senzacija za povjesničara Nicholasa Conarda, dugogodišnjeg istraživača Schwäbische Alba, gorja smještenog pedestak kilometara južno od Stuttgarta. U srijedu predstavio je u Tübingenu svoju "Veneru sa Hohle Felsa", tu upravo nađenu žensku figuru od mamutove bjelokosti. Kako se starost figurice procjenjuje na 35.000 do 40.000 godina, time ovaj nalaz postaje jedan od najstarijih nalaza prikaza ljudskog lika u Europi, prenosi Deutsche Welle. Venera je otkrivena u rujnu 2008.godine u pećini Hohle Fels kod mjesta Schelklingen i pod najstrožijim mjerama tajnosti sastavljena iz više djelova. Conard nalaz opisuje kao veliko iznenađenje s kojim nitko nije računao. Kipić ima velike grudi, izraženu stražnjicu i naglašene spolne organe - bez sumnje spolni organi na figurici su "namjerno pretjerani", smatra Conard. U njegovoj ruci Venera izgleda kao kamenčić. Kipić je otkriven 20 metara od ulaza u pećinu u segmentu od gline koja potječe iz arheološkog doba Aurignaciena. Pri tome se radi najvjerojatnije o najstarijem prikazu modernog čovjeka i tadašnje kulture u Europi koja je započela prije 40.000 godina. Venera iz Hohle Felsa je u odnosu na današnje vrijeme vrlo dobro očuvana, nedostaje samo lijeva ruka s ramenom. Osim velikih grudiju i spolnog organa, kipić ima kratke i šiljaste noge. Na ramenima se umjesto glave nalazi izrezbareni prsten, jedna vrsta krune. Brojne male crtice na slonovači ukazuju na neku vrst haljine ili odjeće. Vrlo dobro je primjetan pupak. Figurica podsjeća znanstvenike na "Veneru iz Willendorfa" u Austriji, no ona je 7000 godina mlađa od ove
 
U dokaze se nema potrebe verovati..

A tko bolan boga negira??
Gde si ti našao da ja boga negiram??
Kakve veze ima figurica s bogom???
Samo ti nalazi pokazuju da u bibliji teške laži se plasiraju od pisaca biblije.
Ako su ti pisci bog i bogom dani onda ih zaista negiram.

Postoji li ijedna "sveta" knjiga u kojoj je od reci do reci sve tacno?

Mislim da su one uglavnom mitovi i legende.
Ali u svakom mitu ima malo istine.
 
Što kažete vi religijozi na ovo s obzirom da biblija kaže da čovjek je puno puno poslije stvoren od te godine???
Po čijem liku ova figurica učinjena i tko bi mogao biti umjetnik ako nije u to doba bilo ljudi???


92798.jpg


Pročitajte ovde

http://www.poslovni.hr/116374.aspx

ма 5000 година тамо вамо није ни битно.
(еволуција ће то покрити):hahaha:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top