ПРОГРАМ И СТАТУТ НАЦИОНАЛНОГ СТРОЈА

док би држављани не беле расе и расно мешани имали одређени статус и ограничена права, ослобођени грађанских дужности
Svaki covek koji zeli da bude srbin i oseca se kao srbin pa bio on crnac ,rom ,hindu meni je svejedno bitno kako se oseca a ovo je cist rasizam i sramota
Залагаћемо се за спровођење еугенског програма као напретка људске врсте и забранити сваки облик расног мешања
Verujem u bogatstvo razlicitosti i mesanje rasa dovodi do toga da svaki pojedinac je jedinstven po svojim osobinama ,zar treba da izgledamo beli i pegavi ko pravi nemci boze sacuvaj .

Danashnje Srpkinje su mnogo lepshe nego Slovenke i "Arijevke"...
U pravu si shto se tiche razlichitosti...
 
Naravno... to su oni ljudi koji se brinu za opstanak srpskog naroda metodama Adolfa Hitlera ali bez elemenata fizicke eliminacije onih koji srpstvo ugrozavaju. Dakle oni koji se zalazu za Srbiju kao drzavu srpskog naroda a ne njenih gradjana... onih koji smatraju da posao treba prvo da dobije Srbin pa tek onda neko drugi, onih koji smatraju da u srpskoj vojsci i policiji treba da sluze samo Srbi itd.

Dakle nemojte da vezete nacizam ili fasizam za nesto lose. Nije lose ako neko ima velikih problema u kuci i onda jednog dana uzme metlu u svoje ruke i odluci da istu kucu pocisti od miseva i pacova.

Borg....

Ти си бре залутао у нацизам!
То што спомињеш не да није нацизам, није чак ни фашизам, него - Фалангизам, теорија корпоративне државе, која нема благе везе са Хитлеро.

Хитлер је био обична будала кој аје довела Немачку до катастрофе.
Он је иначе био обожавалац Бенита Мусолинија, од ког аје преузео чак и поздрав.
Хитлер је био безвредан по свим питањима, посебно по теорији джаве.
Узми и прочитај о Хозе Антонију Де Примо де Ривери, Фалангама, ХОНС, национал-синдикализму и осталом.
Ево ти да видиш да оно о чему причаш нема везе бре са Хитлером и нацизмом:

http://en.wikipedia.org/wiki/José_Antonio_Primo_de_Rivera
Корпоративизам:
http://en.wikipedia.org/wiki/Corporatism
Национал-Синдикализам:
http://en.wikipedia.org/wiki/National_syndicalism

Брате, ти си залутао код Хитлера!
 
док би држављани не беле расе и расно мешани имали одређени статус и ограничена права, ослобођени грађанских дужности
Svaki covek koji zeli da bude srbin i oseca se kao srbin pa bio on crnac ,rom ,hindu meni je svejedno bitno kako se oseca a ovo je cist rasizam i sramota
Залагаћемо се за спровођење еугенског програма као напретка људске врсте и забранити сваки облик расног мешања
Verujem u bogatstvo razlicitosti i mesanje rasa dovodi do toga da svaki pojedinac je jedinstven po svojim osobinama ,zar treba da izgledamo beli i pegavi ko pravi nemci boze sacuvaj .

Потписујем!
 
Miss Francuske 2005
cindy_fabre_etienne_chognard.jpg


Miss Francuske 2003
mifrance.jpg
 
Opet diras osinjak?!
Dobro znas zasto ovo kazem, a znas i moje misljenje.
Znas i zbog cega, ali, evo ti nesto za razmisljanje i za dokaz da nije sve crno-belo, ne uvek ([pronadjojh na NET-u):

Primer jednog naciste.

Kada su Japanci u decembru 1947. gidine osvojili glavni grad Kine Nanjing, japanski vojnici su se odali dvomesecnom ubijanju i silovanju, sto je ostalo upamceno u istoriji kao „Rape of Nanking”.

U to vreme u Nanjingu je živeo jedan nemacki biznismen, vodja lokalne nacisticke organizacije John Rabe.

Taj John Rabe je vodio dnevnik od 1.200 strana u kome je zapisivao dogadjaje iz Nankinga.

U dnevniku je pisao kako je uspeo da sakrije vise od 650 kineskih civila i kako je vise puta odvracao japanske vojnike od ubijanja i silovanja.

On se u svojim pismima Hilteru čak zalio na zločine koje su Japanci vrsili nad kineskim civilima i molio ga da utice na Japan da se sa time prekine.

„Moje suprostavljanje Japancima je opasno, oni imaju pistolje i bajonete a ja imam samo simbole nacisticke partije i kukasti krst na svom rukavu”.

Gospodin Rabe je živeo u Kini od 1908 do 1938. godine.

Nije bio u Nemackoj kada su nacisti dosli na vlast i kada se 1938. godine vratio iz Kine u Nemacku, rekao je:

''Although I feel tremendous sympathy for the suffering of China, I am still, above all, pro-German and I believe not only in the correctness of our political system but, as an organizer of the party, I am behind the system 100 percent.''

Umro je 1950. godine.
---------------------------------------------------------------------

Humanost prevazilazi polja delovanja politickih partija, makar one bile i najekstremnije u svom karakteru.
Cercil je bio demokrata, ali je uzivao u prizorima sprzenih nemackih gradova.
A ovaj Rabe, iako nacista, spasio je najmanje 650 zivota.
Da ne bude zabune, ovim topikom ne želim da podržim ništa drugo osim humanosti.

Моја сека је паметн акао и увек:) :) :)
Ово је диван пример хуманости која первазилази расне, верске и националне подељености.

Овде постоји један проблем, што је Реба, као што си рекла био ВАН Немачке и 2СР у Европи.
Он се упознао са ИДЕЈОМ нацизма, али не и са праксом и применом те идеје у рату.
Био је ван додира са дешавањима у европи и питање је како би се он сам провео од Нациста да је- остао у Немачкој. веровазно би и он завршио у Логору.
 
Ko bre zalutao.. Ma kakvi... Hitler je cool... tako je interesantan i ima lep logo :D

A inace ne mislim da treba da se cine zverstva zarad nekih visih ciljeva...

Ma ja se zajebavam bre sta ti je Aco !!!

Ja sam glasac g17 bar do sada bio a na dalje ne verujem... i umereno sam za ulazak u EU ! :D

Ja bih ono da svi zivimo u miru i prosperitetu sto bi Spok rekao ! :D

Nego se zezam malo da tema bude zanimljivija.

Inace Nacionalni stroj je nacin na koji Davidovic pokusava da ostvari sopstveni americki san.. ako smo realno kod te organizacije. Bilo kakva rasna politika u modernom svetu je van pameti. kao prvo vec je neko rekao da smo svi genetski toliko izmesani da nas od nekih arapa dele sve stvari osim generike i sl.

Dakle jedan Srbin lako moze imati 60% turskih azijatskih gena :)

Dalje... svaki otpor sitnih etnickih grupa (u koje ubrajam i Srbe ) je uzaludan. Za 1000 godina cemo ionako svi biti ateisti, pricati engleski. To je neminovno. Sa planetom ce Kinezi i Ameri da urade ono sto su Srbi uradili sa Vlasima :)

Valjda sad imam vise rezona kad kuckam.. :)
 
Ko bre zalutao.. Ma kakvi... Hitler je cool... tako je interesantan i ima lep logo :D

A inace ne mislim da treba da se cine zverstva zarad nekih visih ciljeva...

Ma ja se zajebavam bre sta ti je Aco !!!

Ja sam glasac g17 bar do sada bio a na dalje ne verujem... i umereno sam za ulazak u EU ! :D

Ja bih ono da svi zivimo u miru i prosperitetu sto bi Spok rekao ! :D

Nego se zezam malo da tema bude zanimljivija.

Inace Nacionalni stroj je nacin na koji Davidovic pokusava da ostvari sopstveni americki san.. ako smo realno kod te organizacije. Bilo kakva rasna politika u modernom svetu je van pameti. kao prvo vec je neko rekao da smo svi genetski toliko izmesani da nas od nekih arapa dele sve stvari osim generike i sl.

Dakle jedan Srbin lako moze imati 60% turskih azijatskih gena :)

Dalje... svaki otpor sitnih etnickih grupa (u koje ubrajam i Srbe ) je uzaludan. Za 1000 godina cemo ionako svi biti ateisti, pricati engleski. To je neminovno. Sa planetom ce Kinezi i Ameri da urade ono sto su Srbi uradili sa Vlasima :)

Valjda sad imam vise rezona kad kuckam.. :)

Е, хеби га, ја сам Радикал...
Иначе волим Клингоне:)


Иначе нећемо причати енглески... вероватно Кинески... вера, ће остати оваква каква јесте, Ислам ће нестати вероватно у вихору рата..
 
Ma da... ma ko da je i bitno.. ono sto jeste bitno jeste da covek u jednom momentu prestane da razmislja kao Srbin, Japanac, Kinez, Kongoanac... a da pocne da razmislja kao covek. Zato i volim fantastiku jer znam da ce se covecanstvo ujediniti tek kada se susretne sa nekim vanzemaljskim zivotom. Pa kad pocnu da nas grickaju vanzemaljci doci ce nam iz d**** u glavu :D :D :D

No i nije toliko neophodno ujedinjavati se koliko poceti normlano razmisljati i ne praviti biznis od svega. A pogotovo ne sa brojnim propalim nacijama kao sto to svetske sile danas rade.

Bitno je da se svi unapredimo. Da pocnemo da razmisljamo u interesu svetske civilizacije. Znate i samo koliko je danas sirotinje po planeti. Toliko ima sirotinje da mi Srbi sa ovakvom drzavom i ovakvim standardom mozemo da se smatramo presrecnima.

Mi imamo hleb, struju, internet, lepe gradove, dobru i jaku hranu, knjizare, automobile (pa taman i Yugo)... Mi smo presrecna nacija bre... Ako neko nije zadovoljan preporucio bi da se odseli malo u Avganistan, Irak, Iran... Pa bi se vratio strmoglavce u Srbiju.. Ja sam imao priliku da boravim u jednoj od tih zemalja manje od godinu dana i mogu vam reci da sam duboko shvatio i ubedjen sam da smo mi u stvari prilicno razvijeni.

E sad to sto mi imamo desetine zemalja koje bolje zive od nas... a najveci deo tih zemalja je do toga dosao pljackom i ugnjetavanjem... vala neka im.. neka uzivaju u svom bogatstvu jer za svaki hamburger koji jedan debeli Amer pojede, jedno africko dete provede dan bez i jednog grama hrane. pa ako ce tako da zderu neka im. Boga ima i on dobro zna sta se desava i lepo ce nagraditi i kazniti dvakog po zasluzi.

Da se vratim na temu da ne offtopicujem... Nacionalni stroj je samo jedan u nizu promasenih puteva nase omladine. Davidovic konkretno ima od toga koristi i mislim da je on u tome uspesan.. Ima tu i spoljnih finansijera i ostalih stvari. Njemu svaka cast.. ali omladina koja se okuplja oko njega je u gubitnku kao i ona koja se okuplja oko trave da bi pobegla od realnosti. :)

Dakle... niko nije poseban... gledajte Star Trek i uzivajte... jer kad odapnete necete imati vise vremena da gledate Star Trek...
 
Danashnje Srpkinje su mnogo lepshe nego Slovenke i "Arijevke"...
U pravu si shto se tiche razlichitosti...
Izolacija je cudno uticala na nas da smo vise putovali, da su da je bilo novca da narod ode na odmor u egzoticne krajeve, i da se susretne sa ljudima koje nazivaju (pojedninci) nizom rasom videli bi da imamo vise zajednickog u ponasanju sa njima, i da smo mnogo slicniji tim prostodusnim (u pozitivnom smislu)ljudima nego sa ustogoljenim i vestackim arijevcima.
Samo da dodam Lepota se je u coveku ma kako izgledao ,za arijevce slovenski narodi su niza rasa,zar cemo dozvoliti da se mi ponasamo onako kako ne zelimo da se prema nama ponasaju.Ne nije srbija takva i nece biti nikad.
 
Nista nama ne fali. A i ono sto nam fali mozemo da ostvarimo. Uz minimalnu saradnju sa EUi opstu saradnju sa celim svetom cemo samo da napredujemo. A to da li nas neko mrzi ili ne... to je budalastina.

Sto se tice rasne cistote Srbije ona je vec prisutna. Ceka se samo da se Kosovo i zvanicno osamostali i Srbija ulazi u vrh evropskih zemalja po cistoti... eto ako je nekom vec stalo do cistote... :D
 
Ма хтео сам да покажем неким залуђенима који верују да је Строј ун српских патриота да се у ствари ради о наци гов*има..
Или ти усташама...

Мрзим нацисте..

ti ih mrzish
jer si Jew
i to je normalno...
a da nisi
u prvim redovima bi im bio
jer si debil
8)

stvarno si zakasao 8)
 
14. Абортус је убиство и мора бити забрањен, осим у случајевима расног мешања, силовања, када је жена у животној опасности, или ако је доказано да је плод ментално ретардиран или физички дефектан.

kakvi mozgovi..................
 
14. Абортус је убиство и мора бити забрањен, осим у случајевима расног мешања, силовања, када је жена у животној опасности, или ако је доказано да је плод ментално ретардиран или физички дефектан.

kakvi mozgovi..................


Treba ovakve stvari prezentovati, trebaju zaluđenici videti kakve monstruozne zamisli imaju njihove kolovođe.
Ja bih uradio jedan spot o trošku države i vrteo na svim nacionalnim televizijama u udarnim terminima, šta košta - neka košta!

Pa, ako čanak&co. kažu da je Srbija fašistička/nacistička država, da vidimo reakciju javnosti... :cool:
 
Treba ovakve stvari prezentovati, trebaju zaluđenici videti kakve monstruozne zamisli imaju njihove kolovođe.
Ja bih uradio jedan spot o trošku države i vrteo na svim nacionalnim televizijama u udarnim terminima, šta košta - neka košta!

Pa, ako čanak&co. kažu da je Srbija fašistička/nacistička država, da vidimo reakciju javnosti... :cool:

da............pa bi se jos kretena primilo.............zavrsili bi u skupstini...........
 

Back
Top