Prognozirajte koliko će Srba biti u Crnoj gori na sledećem popisu

Prognozirajte koliko će Srba biti u Crnoj gori na sledećem popisu

  • Od 0% - 10%

  • Od 10% - 20%

  • Od 20% - 30%

  • Od 30% - 40%

  • Preko 40%


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Ovo nisam video da si napisao, ali da ponovim.
Albanaca, Bosnjaka, Muslimana i Crgonogoraca koji su islamske veroispovesti ali se jos uvek izjasnjavaju kao Crnogorci, dakle svih njih ukupno ima oko 30%.

Albanci su ponosan narod i cesto na Youtube isticu posebnost i nacionalni uzlet.


Pa i Srbi ističu na Youtube stalno neke klipove o "velikoj Srbiji", pa od toga ništa :rotf::rotf::rotf:

I nema ih ukupno 30%
 
zike, imate srecu sto vam je opozicija losa,
Objektivno, vlast u Crnoj Gori je gora od ove u Srbiji. A ova u Srbiji je puna besmislenih manekena. Jedino sto ovi vasi ne guslaju puno, ali to nista ne znaci za obican zivot, nije dovoljno samo da se ne gusla, mora nesto i da se radi.

Mislim da si loše informisan, u posljednje vrijeme, posebno od referenduma, je mnogo urađeno. A da je opozicija loša, ne da je loša, nego...
 
zike, imate srecu sto vam je opozicija losa,
Objektivno, vlast u Crnoj Gori je gora od ove u Srbiji. A ova u Srbiji je puna besmislenih manekena. Jedino sto ovi vasi ne guslaju puno, ali to nista ne znaci za obican zivot, nije dovoljno samo da se ne gusla, mora nesto i da se radi.

Losije nijesi u zivotu vidio....Opozicija katastrofalno losa...
Gora od vlasti puno gora...
Jaka opozicija dobra vlast...Ne znam za vas u Srbiji...
Iz svega sto napisah sam donesi prosudi ove za *zike* bogove nepogresive svemoguce.
 
zike, imate srecu sto vam je opozicija losa,
Objektivno, vlast u Crnoj Gori je gora od ove u Srbiji. A ova u Srbiji je puna besmislenih manekena. Jedino sto ovi vasi ne guslaju puno, ali to nista ne znaci za obican zivot, nije dovoljno samo da se ne gusla, mora nesto i da se radi.

Da, da smijenimo onog loseg kako bismo postavili na vlast jos losijeg? Interesantno :think:

A da su toliko losi, ne bi bili tu gdje su vec 20 godina.
 
Poslednja izmena:

Back
Top