profesor i ucenica

....verovatno razmislja o ispravnosti svoji postupaka.....s razlogom....Ali,to nije razlog da joj se niko ne obrati normalno.....nego svi,pljuju i na taj nacin skupljaju poene.....jadno...
...nisam primetio da je bilo ko posavetovao.....ili naveo neki slican licni primer,i rekao svoje iskustvo...itd...kao to se ne desava cesto,a ako se desava onda ne nama... :twisted:
 
**** te otera' ste devojku nije se ni javila posle toliko OSUDA!!!
aj svi u cosak i da ste stidite!
Mnogo je stariji i to je jedino problem a ovako pstite ih nek se izivljavaju.
A imace ima neceg u profesorima... MLADIM PROFESORIMA :wink:
 
begunac:
....verovatno razmislja o ispravnosti svoji postupaka.....s razlogom....Ali,to nije razlog da joj se niko ne obrati normalno.....nego svi,pljuju i na taj nacin skupljaju poene.....jadno...
...nisam primetio da je bilo ko posavetovao.....ili naveo neki slican licni primer,i rekao svoje iskustvo...itd...kao to se ne desava cesto,a ako se desava onda ne nama... :twisted:

Моје лично искуство: Како, бре, да ме заинтересује неки мој ђак кад га сваки дан гледам како преписује на контролном или како натуца ненаучену лекцију?! :? :D
 
kakve bre veze imaju sad 'misice raznih drzava'??? daj molim te...

ako je sve to zaista istina onda je ona kriva sto se upustila u tako nesto jer je to uzas da devojka tih godina/lepa/atraktivna(pretpostavljam) se da nekome ko je duplo stariji od nje ili koliko je vec stariji. on je matori pedofil koji ocigledno juri klinke i ne razmislja sta li ce sa njima da bude sutradan jer je njemu bitno da dobije sta hoce i onda buhbye...ko zna ko'lko je takvih devojka proslo kroz njegove ruke..

izvini ali stvarno ne mogu da je posavetujem nikako sem toga da RUN!
 
taj_rad:
sta mislite o ovoj kombinaciji? ja sam vec 10 meseci u vezi sa mojim razrednim, jos nas niko nije provalio...volim ga i lepo mi je sa njim, a razlika u godinama nije mnogo velika, 16. nikada necu moci da ga ostavim, iako je ozenjen i ima sina.
sta mi vi savetujete i mislite li da je to OK?
STRASNO! Nemam reci-nisam mnogo starija od tebe,ali toga nije bilo kada sam ja isla u srednju skolu!Izgleda da su danasnji klinci preterali sve granice! :roll: I zar si pored toliko vrsnjaka i slobodnih momaka bas morala da se uhvatis za profesora koji je jos i ozenjen!I nemoj biti u zabludi-mozda ti njega neces moci da ostavis,ali zato ce on ostaviti tebe kad mu dosadis ili kada ugleda neku novu ucenicu! :x
 
adali:
taj_rad:
sta mislite o ovoj kombinaciji? ja sam vec 10 meseci u vezi sa mojim razrednim, jos nas niko nije provalio...volim ga i lepo mi je sa njim, a razlika u godinama nije mnogo velika, 16. nikada necu moci da ga ostavim, iako je ozenjen i ima sina.
sta mi vi savetujete i mislite li da je to OK?
STRASNO! Nemam reci-nisam mnogo starija od tebe,ali toga nije bilo kada sam ja isla u srednju skolu!Izgleda da su danasnji klinci preterali sve granice! :roll: I zar si pored toliko vrsnjaka i slobodnih momaka bas morala da se uhvatis za profesora koji je jos i ozenjen!I nemoj biti u zabludi-mozda ti njega neces moci da ostavis,ali zato ce on ostaviti tebe kad mu dosadis ili kada ugleda neku novu ucenicu! :x

Ma neeee... Znas nekada su se ljudi ye8ali pogledima, ali sada - u zadnje vreme su presli na pishe...
 
Incognito:
Lol... ja za malo nekada davno da zaglavim sa svojom profesorkom engleskog... Srecom na vreme smo stali, i ne bih voleo da je ispalo ikako drugacije...

Ipak profesor-ucenik/student etika treba da vazi u obrazovanju...

U yebote, pa ti si bre bas neki frajer, nemoj mi pricati... Da ti nije mozda rekla da ce te se videti u avgustu (kad si joj zakazao sastanak)?
 

Back
Top