Profesor hoce da me kresne

Dlakava_Strvina:
Eee-eeej efendijaaa, ooo-ooo efeeendijaaaa...
MAlochas je jedna tetkica iz hitne pomotji tela da obrishe sa stola kafu koju je upravnik sluchajno prosuo dok je spopadao svoju sekretaricu. Tek, poshto je zena mislila da je upravnik zove zbog zahteva za godishnji odmor, nije ponela potreban pribor. Kad je zatekla prosutu kafu setila se da joj je lakshe da trkne do veshernice gde Efendijine gatje chuvaju kao neku vrstu statusnog simbola. Stalno se svadjaju da li da ih okrenu "na braon" ili "na zuto". UZela je one gatje i obrisala upravnikov sto. Sad chovek ima sto od hrastovine u tri nijanse: pretezno boja drveta sa delimicnim prelivima boja braon-zuto. Toliko o tvojim gatjama. Vidi, ja sam zaboravio juche u 23-ci jedne dok sam ishao na Adu. Zurio sam da se bucnem u vodu pa eto.. Ako ti odgovaraju uzmi, kazi shoferu:"Dlakavi mi reko da uzmem".

Uzeo sam gace od sofera.Hvala ti dlakavi.Potupuno mi odgovarajaj, jedino su malo pocepane na kolenima...Mislim da je onaj smrad od vozaca brisao soferku njima pa je zakacio za brisac.Hvala ti... :lol:
 
POCEPANE!? :shock: MA to nisu moje bre! Jedini ko nosi POCEPANE gatje je onaj KRVOLOK, onaj sto me posmatrao...

Ehh, sad sam video neshto starshno u novinama! Kazu gatje spasile profesora!!! Pa jel znash nesretjo, da si u stvari pomogao onom matorcu koji je hteo da "dovati" studentkinju koja se ovde zalila? E, zbog koga ti ostade bez gatja...

Dalje, izgleda neces moci ni do mojih da dodjesh, kao ni ja! :cry: Malochas mi onaj odvratni shofer rekao da mu ne pada napamet da mi vrati gatje jer mu dobro dodju. Natopi ih hladnom vodom i stavi na glavu... Ja teo da poludim, vidim tachno moje gatje, imaju natpis "The Very Big One" :wink:
 
Dlakava_Strvina:
Eee-eeej efendijaaa, ooo-ooo efeeendijaaaa...
MAlochas je jedna tetkica iz hitne pomotji tela da obrishe sa stola kafu koju je upravnik sluchajno prosuo dok je spopadao svoju sekretaricu. Tek, poshto je zena mislila da je upravnik zove zbog zahteva za godishnji odmor, nije ponela potreban pribor. Kad je zatekla prosutu kafu setila se da joj je lakshe da trkne do veshernice gde Efendijine gatje chuvaju kao neku vrstu statusnog simbola. Stalno se svadjaju da li da ih okrenu "na braon" ili "na zuto". UZela je one gatje i obrisala upravnikov sto. Sad chovek ima sto od hrastovine u tri nijanse: pretezno boja drveta sa delimicnim prelivima boja braon-zuto. Toliko o tvojim gatjama. Vidi, ja sam zaboravio juche u 23-ci jedne dok sam ishao na Adu. Zurio sam da se bucnem u vodu pa eto.. Ako ti odgovaraju uzmi, kazi shoferu:"Dlakavi mi reko da uzmem".
:lol: :lol: :lol:
E dlakavi stvarno si faca :lol: :lol: :lol: u stvari ne mogu da se odlucim tko je jaci lik ti ili snosko, u svakom slucaju hvala vam obojici nasmijaste me do suza
 
Nadam se da nisi poslušala ni jedan od dosadašnjih saveta.
Ako bi napravila spisak mogućih opcija i scenarija videla bi da nema jednostavnog rešenja tvog problema. Zato se moraš naoružati strpljenjem i pokušati da prevaziđeš ovu neprijatnu situaciju sa što manje štete po tebe.
Najlakše bi bilo odbiti ga uz mnogo takta i ljubaznosti, tako niko ne bi imao problema. To verovatno nije rešenje, ali je dobar prvi korak.
Drugo, moraš znati pravni aspekt problema. Konsultuj nekog advokata, neka ti kaže kakve su ti opcije. Mislim da ćeš shvatiti da bi tužba napravila više problema nego rešenja.
Ne verujem da bi ti pomogao bilo ko na fakultetu. U jednom sličnom slučaju za koji znam, profesor je iskoristio svoj uticaj i ugled među kolegama i izvukao se lako, a student je i pored svega snosio posledice! Zato pazi se! Sve i da snimiš kamerama i mikrofonima, teško da bi bilo ko tu dobro prošao, a naročito ti. Opet, konsultuj advokata...
Dalje, promeni broj mobilnog.
Položila si ispit. Izbegavaj susrete sa njim.

Da zaklučim, nemaš brzog rešenja. Strpljenja. Razmisli.
I da... Kres nije opcija, samo da budem jasan.
 
-Eva-:
Predlažem da se svi oporezujemo po koju kintu i kupimo dotičnoj gospodi jedne glanc nove gaće/gaćice. :lol:

Hvala na ponudi, nadam se da ce forumashi prihvatiti. Efendija mi se poverio (nadam se da ovo nece videti) i rekao da voli tange roze boje, i to sa chichkom sa strane. Shto se mene tiche, nikako da se naviknem na iste, pa je to verovatno razlog sto se kutji vratim bez gatja...
Eh, a znash one gatje shto sam rekao da sam nashao pre neki dan? Ma zuljale me neshto... Skinem ja njih, dok je autobus prolazio kroz tunel, kad ono bio buket cvetja (gladidole,11 komata) i bochica parfema sa nekom porukom! Na ceduljici pisalo "Dragoj Evi za nezaboravnu notj" Aj kad ih operem pa tje ti vratim.

Inache, ova tema je PALJEVINA od starta i apsolutno je izmisljena. Zna se kako se radi u tim situacijama. I niko nishta ne zna, i niko nishta video. A profesor malo na bolovanju... Strashno je to shta rade profesori i shta se radi po studenjacima...

Shto se tiche efendije, skidam kapu! Chak mi je drago da se malo da duha pojedinim temama. Ne mora sve da bude kruto i ushtogljeno. Neshto treba da je kruto ali neshto i ne... poz! :wink:
 
Cici:
E,imam jako veliki problem! Pre neki dan sam polagala neki ispit i profesor mi je dao sesticu. Posle par minuta me je pozvao unutra (privatni faz,pa nas je malo i svi se znamo). Bili smo sami, rekao mi je kako ga moj izgled impresionira i prepravio ocenu na 8. Pokusao je da me poljubi,ali sam izbegla. Odnegde je iskopao moj broj telefona i sada me zove i smara da se vidimo. Dajte mi neki pametan savet ,u frci sam da mi ne zezne nesto na fax-u!


aha ti si izbegla taj vatreni poljubac a on ti je ipak ostavio osmicu.Ccc skotino mala
 
psy:
Cici:
E,imam jako veliki problem! Pre neki dan sam polagala neki ispit i profesor mi je dao sesticu. Posle par minuta me je pozvao unutra (privatni faz,pa nas je malo i svi se znamo). Bili smo sami, rekao mi je kako ga moj izgled impresionira i prepravio ocenu na 8. Pokusao je da me poljubi,ali sam izbegla. Odnegde je iskopao moj broj telefona i sada me zove i smara da se vidimo. Dajte mi neki pametan savet ,u frci sam da mi ne zezne nesto na fax-u!


aha ti si izbegla taj vatreni poljubac a on ti je ipak ostavio osmicu.Ccc skotino mala


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
sestro, ako imas da placas privatni fax, onda iskoristi malo te svoje (pardon, tatine) veze i vezice i sjebi lika tako da ne zna za sebe... Naravno, treba imati i muda i pameti za to, a ako ti to imas, onda ti saveti sa foruma nisu nimalo potrebni... Anyway, srecno ti bilo!
 
Evo mene opet!Da se pohalim!!!Poslusala sam savete...Otisla sam na fax kod njega u kancelariju i snimila razgovor.Dala tati kasetu,a tata dalje zavrsio posao.U svakom slucaju,profa je dobio otkaz,vise me ne zove i na smara.Hvala na savetima!Pozdrav svima!Ah,da!Daznala sam da sam u drugom stanju i udajem se za 10 dana!Verenik je odusevljen i nadam se da vise necu imati problema sa profom.Jos jednom: HVALA NA PODRSCI I SAVETIMA!!!
 
Cici:
Evo mene opet!Da se pohalim!!!Poslusala sam savete...Otisla sam na fax kod njega u kancelariju i snimila razgovor.Dala tati kasetu,a tata dalje zavrsio posao.U svakom slucaju,profa je dobio otkaz,vise me ne zove i na smara.Hvala na savetima!Pozdrav svima!Ah,da!Daznala sam da sam u drugom stanju i udajem se za 10 dana!Verenik je odusevljen i nadam se da vise necu imati problema sa profom.Jos jednom: HVALA NA PODRSCI I SAVETIMA!!!
CESTITAM! :D
 
hej, pa ovo lici na moj slucaj, samo su polovi rotirani. naime, ja sam imao profanku statistike, inace razvedenu majku dvoje dece, nije cudno zbog cega se tako ponasala. obarala je mene i jos nekoliko kolega (nijedna koleginica?) pa sigurno 10 puta za neke gluposti (statistika je relativno lak predmet). I tako bi trajalo da jednom nisam odlucio da idem kod nje na konsultacije u nameri da mi ukaze gde najvise gresim.Svaki put kada sam ja bio kod nje uvek je bila sa dekolteom bar i kracom haljinom, da je bar imala lepu facu, mozda bi je i kresnuo, ali je bila odvratno ruzna.
na kraju nekako sam se izvukao uz sesticu a da nisam morao da je kresnem, inace ne znam kada bih diplomirao.razmisljao sam da zatrazim polaganje pred specijalnom komisijom, ali pitanje kako bih tu prosao.
 
Cici:
Evo mene opet!Da se pohalim!!!Poslusala sam savete...Otisla sam na fax kod njega u kancelariju i snimila razgovor.Dala tati kasetu,a tata dalje zavrsio posao.U svakom slucaju,profa je dobio otkaz,vise me ne zove i na smara.Hvala na savetima!Pozdrav svima!Ah,da!Daznala sam da sam u drugom stanju i udajem se za 10 dana!Verenik je odusevljen i nadam se da vise necu imati problema sa profom.Jos jednom: HVALA NA PODRSCI I SAVETIMA!!!
da nije dete profesorovo? od pre?
bote, ko iz spanske serije... :x
 

Back
Top