Problemi Sa Visinom

Čao svima želela bi da postavim jedno pitanje.Imam sestru sada će 7 razred,visoka je 170 i ima užasno puno kompleksa zbog visina,pritom naši roditelji nisu toliko visoki mama 175 a tata 185 zanima me da li je moguće rasti i onda se zaustaviti sa rastom,pritom ako se zna da je ona uvek bila višaza glavu od svojih vršnjakinja i u obdaništu,a u šskoli ne ima čak tri devojčice koje su više od nje iz njenog odeljenja :)) Ako je ikako oguće odgovoriti da li se može zaustaviti sa rastem jedino to Pozz svima ;)

I ja sam imala slicno iskustvo, tek u sestom je dosla djevojka koja je bila malo visa od mene. Srednju sam upisala sa 173 cm, i prognozirali su mi zbog sporta 185, ali sam stala na 178 i uopste nemam kompleks. Nosim stikle 10-12cm i ponosim se svojom visinom. Neka se djevojka razvija normalno, sa tim ne treba eksperimentisati. Neka se pocne baviti nekim sportom i neka ponosno nosi svoju visinu :D
 
I ja sam imala slicno iskustvo, tek u sestom je dosla djevojka koja je bila malo visa od mene. Srednju sam upisala sa 173 cm, i prognozirali su mi zbog sporta 185, ali sam stala na 178 i uopste nemam kompleks. Nosim stikle 10-12cm i ponosim se svojom visinom. Neka se djevojka razvija normalno, sa tim ne treba eksperimentisati. Neka se pocne baviti nekim sportom i neka ponosno nosi svoju visinu :D

Koliko sam je ja razumela ona uopste nije najvisa u svom odeljenju :eek: cak postoje 4 devojcice pre nje na fizickom...veoma je razvijena ova Srbija :mrgreen:
 
Možda će tvoja sestra prestati uskoro s rastom ili će možda porasti još 2-3 cm! Ali ja ne vidim razlog zbog čega bi tvoja sestra imala komplekse, što je visoka! Pa, neke devojčice koje će sad takođe u 7. razred su i višlje od nje, a nemaju komplekse!
 
Jedini stvarni problem s visinom moze biti - otezano prepisivanje na kontrolnim, pismenim... Previse vidljivosti za ostro oko nastavnika :lol:

To u krajnjoj liniji znaci da ce morati uz visinu da bude i pametnica (da sve nastreba ili da dobro prikrije puskice i cin) ;)
 

Back
Top